Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy 200 forintos gyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 200 forintos gyűrűvel akar megkérni?

Figyelt kérdés
Egy kiárusításon találta webshopban,valami rozsdamentes acél. Sírni tudnék miután annyit készültem erre és vártam hogy romantikus lesz meg minden. erre csak meg akarja rendelni postán a kettőt, aztán nesze ittvan. miután megígérte hogy kézzel készültünk lesz és ezüst. jogosan vagyok csalódott?
2018. márc. 24. 17:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj az elvált pasikkal, hogy nekik már semmi sem új, már semmi sem élmény. Már átélt mindent valaki mással (eljegyzést, esküvőt, nászutat, babavárást, szülést, stb) és innentől beletojik az egészbe. Abba is, hogy neked viszont ez lenne az első eljegyzésed és ő lazán tönkreteszi.


Én nem kezdtem sose elválttal, pedig a lehetőség ott lett volna. Köszöntem, nem kértem belőle, pont ezek miatt. Én azt akartam, hogy az élet nagy "elsőit" együtt éljük már át, ne az, hogy ő már csak legyint rá.

2018. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
75%
Az a gyűrű jó esetbe fog kibirni 2hónapot és halálra kopik majd undorító lesz a kinézete.Én nem mennék hozzá ha a semmibe veszi ezt a dolgot.Engem mondjuk arany gyűrűvel, egy kiránduláson,naplementébe egy várba,letérdelve kért meg.Utána vacsora és éjszakai fürdőzés romantikázva.Csak hogy érezd a különbséget vannak normális pasik.
2018. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
72%

szerintem az első menyasszonyával - vagy feleség - sem véletlenól mentek szét, és kezdem gondolni, hogy NEM a csaj volt a hibás.


Ilyen szrrágóval mondjuk én eleve semmit nem terveznék, gyereket pláne nem.

2018. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
13%
Most nem mind1 mivel kér meg? Én pl baromi boldog lennék egy függönykarikával is, ha magától tenné. Utána veszel magadnak egy olyat ami tetszik, és azt hordod, fel se tűnne neki (pasik).
2018. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondj neki nemet, de ne durván vagy sértődötten, hanem amennyire tudod viccesen. Pl. "ennyire azért nem vagyok olcsó lány, egy használt acélgyűrűnél több fog kelleni ehhez Lacikám" vagy hasonló.
2018. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
40%
Nekem megadta a módját brillköves gyűrűvel,mégis elváltunk. Nem ezen múlnak a dolgok. Most ő érdekel téged vagy az hogy milyet ad????
2018. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gáz, de szerintem a kérdező is hibás. Ha valaki megkérdezi tőlem bármiről, hogy tetszik (főleg egy ilyennel) és nem tetszik, akkor nemet mondok, ennyi. Itt komoly kommunikációs problémák, szerintem inkább amiatt sírj, hogy képtelenek vagytok egy párkapcsolatban beszélgetni, mert nem ide kell rögtön sirankozni jönni, hogy ez meg az van, most pedig menj és beszélj vele!!!
2018. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Megjött már a csomag?
2018. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mikor mondanék ilyen körülmények között igent. "Mert szeretem", aha, hagyjuk már.


Amúgy még az sem lehetne kizáró ok, hogy második házasság, mert én ismerek egy olyan párt, ahol a lánynak az első házassága lesz, a srácnak a második, és a srác ugyanúgy belemegy mindenbe, mert tudja, hogy a barátnőjének ez lesz az első és fontos neki. Mert szereti és tiszteli annyira, hogy ezt megtegye érte. Ez az, ami a kérdezőéknél nincs meg.

2018. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi történt azóta?
2018. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!