Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy 200 forintos gyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 200 forintos gyűrűvel akar megkérni?

Figyelt kérdés
Egy kiárusításon találta webshopban,valami rozsdamentes acél. Sírni tudnék miután annyit készültem erre és vártam hogy romantikus lesz meg minden. erre csak meg akarja rendelni postán a kettőt, aztán nesze ittvan. miután megígérte hogy kézzel készültünk lesz és ezüst. jogosan vagyok csalódott?
2018. márc. 24. 17:10
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

#8

ennyire se nem okos,se nem ravasz. ellenben el tudom képzelni hogy ennyire fillérbszó.


természetesen igent fogok neki mondani,mert szeretem. csak mindig bennem lesz a tüske hogy nekem még csak egy séta közbeni romantikus eljegyzés se jutott csak egy ebayes csomag átvétele.

2018. márc. 24. 17:36
 12/41 anonim ***** válasza:
94%
Sztem nem a gyűrű ami elszomorító, inkább a körítés. Én sem kaptam dràga gyűrűt de amikor megkérte a kezem annyira izgult, hogy remegett a hangja soha nem fogom elfelejteni. Biztos nem tudnàm szó nélkül hagyni ezt a postàs megrendelést...
2018. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
19%

Azért mész bele mert gyáva vagy emiatt felvállalni a véleményed?

Szerintem aki mástól várja a házassági ajánlatot, az ne panaszkodjon arra, amit kap. Egyrészt ajándék lónak ne nézd a fogát, másrészt meg te vagy vele kapcsolatban, így a te választásodat kritizálod.

2018. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szerinted nekem kéne megkérni egy nálam x évvel idősebb FÉRFIT? ki ne heréljem és kössek a hajába masnit?
2018. márc. 24. 17:45
 15/41 anonim ***** válasza:
15%
Nem neked kéne, de jogod van hozzá. Viszont nincs sok alapod kritizálni valakit olyasvalamiért, amire te magad nem vagy képes.
2018. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
64%
Kamu
2018. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Bárcsak..

Én hidaltam le a legjobban mikor előállt ezzel az újkeletű "költséghatékony" eljegyzéssel.

2018. márc. 24. 17:49
 18/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem a 200 ft-os gyűrű a gáz, engem egy vásárban megtetsző egyszerű tűzzoműnccal kért meg. Nekem nem volt rá pénzem, de ő később visszament érte.


Az egész nem volt több 3000 ft-nál, de a gesztus, nagyon jól esett. Utolsó nap letérdelt elém azzal a szépséggel, nagyon megható volt :)

2018. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
67%
Igen, tök mindegy milyen a gyűrű, de hogy így megmutatja stb...ez gáz. Ciki hogy még tudja azt is h te mit szeretnél és ennek ellenére is...fene tudja, sztem várd ki a végét, tuti direkt csinálta, és poénnak szánta... máskülönben nem mutatta volna meg előre
2018. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Bemutatom a hatalmas igényeimet. [link] 4.400ft-ból már tudna olyat venni amit szívesen hordok.


majdhogynem tapsikolt hogy ilyen low budget megússzuk ezt. én meg sírtam. azt hitte szerintem hogy örömömben.

2018. márc. 24. 18:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!