Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » . Ti mit szolnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Ti mit szolnátok ahhoz (leginkabb nok velemenyet varom) ha 5 ev es ketto gyerek utan meg mindig nincs eljegyzés v eskuvo?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
96%
Ha már egyszer elvált, akkor valószínűleg csalódott a házasság intézményében. Anyagilag is rosszul jöhetett ki a dologból. Ezért valószínűleg nem akar újra házasodni. Az elvált férfiaknál ez gyakori. Nem akar újra válni, anyagilag rosszul járni és csalódni. Szerintem nem fog elvenni téged, vagy ha igen, akkor csak kényszerből.
2019. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
22%

A férfiak úgy gondolkodnak, hogy sok év jó párkapcsolat után elengeded az esküvőt, főleg, hogyha már igazi család vagytok.

Azt nem veszik figyelembe, hogy sok lánynak ez a fő életcélja, amit sem anyaság, sem karrier, sem más nem tud kiváltani.

2019. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
80%
5 év és két gyerek után már ne az eljegyzéssel foglalkozz, hanem kőkeményen az eskire gyúrj.
2019. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Természetesen nem eljegyzést akarok azt mar elobb kellett volna. Sokszor beszélek a páromnak az eskuvorol. Az eljegyzest baromsagnak tartja azt mondja annak semmi ertelme. Egyebkent nekem nem kell lagzi .nekem elég lenne egy sima tanacsi eskuvo. De egyebkent ha SOHA nem akarna elvenni ,akkor szerintem mar reg megmondta volna,h nem fog elvenni. De nem.. aztmondja h majd lesz eskuvonk de meg nincs itt az ideje. De volt mar olyan is h azt mondta jovore fog elvenni. Hat majd meglatjuk. Jo,okes tudom h nem ez a legfontosabb mert mar eleve ugy elunk mintha hazasok lennek,es aztis tudom h nem a papir kot ossze valakit de en valahogy megis fontosnak tartom ezt a dolgot es szarul esik h azt a masikat 2 ev utan 2 gyerek utan elvette engem meg 5 ev es 2 gyerek utan meg nem es mindig azt mondja h majd eljon az ideje. Sszerintem ugy gondolja h nem kene elvalni ha nem vesz el de nemtudom.. fogalmam sincs:/
2019. szept. 4. 15:27
 25/69 anonim ***** válasza:
85%
De miért gondolod erénynek ha valaki felelőtlenül elvesz egy tök ismeretlent és 2 évvel hamarabb csinálnak szintén baromi felelőtlenül gyereket??? Ez nem erény, ez nem egy jó kapcsolat jele, ez színtiszta felelőtlenség. Én se mennék úgy hozzá valakihez, hogy 1-2 éve vagyunk együtt. Majd ha együtt vagyunk 6-8 éve és még mindig tökéletes a kapcsolat akkor hajrá. De pár hónap után már gyereket csinálni meg házasodni nem jó kapcsolatra vall, egyszerűen csak hatalmas naivitásra és hülyeségre.
2019. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom elképzelni, hogy olyannak szüljek gyereket, akivel ilyen alap dolgot nem tudunk megbeszélni.
2019. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
72%
Én hozzámentem 10 év és 2 gyerek után-majd 8 évvel később elváltunk. Jó nagy szívás a válás :S
2019. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem el akar venni csak meg nincs itt az ideje"


Már bocsi, de ez nem csak az ő élete, hanem a tied is. Ennek nem úgy kéne mennie, hogy évekig hiteget.

Az ilyenek megérdemelnék, hogy ha megkér, akkor szépen nemet mondasz, hogy még nincs itt az ideje.

2019. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
71%

"hogy sok lánynak ez a fő életcélja, amit sem anyaság, sem karrier, sem más nem tud kiváltani."


Ezt azért erősen kétlem.

2019. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
94%

Ezt írtad: "Egyebkent nemertem h mi azzal a gond h 5 ev utan nemvesz el."


Szerintem semmi gond nincs. De akkor szerinted mégiscsak van.


Amúgy a gyerek nincs összefüggésben a házassággal.

2019. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!