Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » . Ti mit szolnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Ti mit szolnátok ahhoz (leginkabb nok velemenyet varom) ha 5 ev es ketto gyerek utan meg mindig nincs eljegyzés v eskuvo?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a pasik elég nagy része mondja, hogy "majd" elvesz, amikor esze ágában sincs...
2019. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként a kérdésben nem az volt a kérdés, hogy "szabad"-e, hanem véleményeket kértél, hogy mások mit szólnának.
2019. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
84%

Nem szültem volna két gyereket esküvő előtt. Nem hogy kettőt, egyet sem. Nekem az esküvő fontos, és a férjemmel ezt meg is beszéltük annak idején, hogy az esküvő számomra fontos. Neki is az volt, így ebben teljesen egyet tudtunk érteni.


A jelenlegi helyzethez sokat nem tudok hozzászólni. Vállaltál öt éves kapcsolatba két gyereket házasság nélkül, most pedig csalódott vagy, hogy nem vesz el. Nos, nem is fog. Ha el akart volna venni, várt volna a gyerekkel, vagy ha azzal nem is, de már legalább az eljegyzést meglépte volna. Leülhetsz vele beszélni hogy neked fontos az esküvő és legyen meg, de tapasztalatom szerint az ilyen esetek többségében a férfiak csak az időt húzzák már "nincs pénz" "majd jövőre" stb stb. Vagy elfogadod ezt a helyzetet, élsz boldogan esküvő nélkül a pároddal és a két gyerekeddel, vagy lelépsz és akkor kezdhetsz elölről mindent. És nem garantált, hogy két gyerekkel találsz olyan partnert, aki feleségül fog venni.

2019. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
42%
Semmit, mert garantáltan nem szülnék addig.
2019. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Egyébként egyutt lakunk elletarsi kapcsolatban vagyunk . En mondtam mar neki h nekem nagyon fontos az eskuvo es azt is mondtam neki h akkor leszek hajlando bevallalni meg egy gyereket ha elotte elvesz. Az eljegyzest hulyesegnek tartja azt mondta annak semmi ertelme. De akkor miert mondja h elfog venni ha nem akar ? Nemertem... tudom h igy is szeret de boldogabb lennek ha elvenne
2019. szept. 4. 14:37
 16/69 anonim ***** válasza:
94%

1. Már szültél neki 2 gyereket esküvő nélkül, nem hiszem, hogy nagyon aggódna amiatt, hogy a 3.-nál meggondolod magad.

2. Miért, miért... sok ember szeret halogatni és vetíteni ahelyett, hogy tisztán megmondanák, hogy "nem".

2019. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
73%

Ha érzem, hogy megvan az elköteleződés és szeret akkor semmit. Ez fontosabb, mint a papír. Attól, hogy valaki elvesz még közel sem biztos, hogy szeret vagy elköteleződött melletted.

Abszolút nem vagyok házasságpárti, egy jó kapcsolatban tök felesleges akinek meg nem jó a kapcsolata annak szintén felesleges, kímélje meg magát a válási procedúrától. Én azt látom, hogy aki biztos a kapcsolatában és a párja érzéseiben az valahogy soha nem ragaszkodik a házassághoz. Valamiért ilyen mentőövként látják a házasságot azok akik félnek attól, hogy a párjuk nem marad velük.

De 2 gyerek 5 év alatt egy gyakorlatilag ismeretlennek? Ne már... Szülsz neki két gyereket úgy, hogy abban sem vagy biztos, hogy megvan az elköteleződés? Ilyenbe biztosan nem mennék bele ez hatalmas felelőtlenség.

2019. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

Neki volt mar elotte hazassaga,nekem meg soha nem volt.

Es elvaltak az akkori felesegevel.

Lehet ez is kozrejatsziik h fel ha elvesz utana esetleg elvalunk? Ha azt a nőt elvette akkor mibol gondoljatok h engem nemfog ?o.O

2019. szept. 4. 14:45
 19/69 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mi összeházasodtunk, azzal lett jobb, hogy van egy gyűrű az ujjunkon, és egy anyakönyvi kivonat a fiókban. A kapcsolatunk ugyanolyan erős, mint előtte, sosem rágtam volna a párom fülét, hogy vegyen el. Megkérdezte hozzá megyek-e és én igent mondtam. Slussz.
2019. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szültem volna házasságon kívül egyet sem. Az ilyesmit előre kell tisztázni. Nem hiszem, hogy valaha is el fog venni, akár lesz harmadik gyerek, akár nem. Neki ez így kényelmes, te meg így jártál.
2019. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!