Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » . Ti mit szolnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Ti mit szolnátok ahhoz (leginkabb nok velemenyet varom) ha 5 ev es ketto gyerek utan meg mindig nincs eljegyzés v eskuvo?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso! Nehogy felre erts de mibol gondolod h soha nem leszek feleseg vagy menyasszony? Hisz te is azt gondolod h 5ev az keves. Akkor legalabb erre valaszolj mert igen rohadtul szarul esett a valaszod!!!!!!!! Es akkor miert hiteget miert mondja h elfog venni??? El kepzelni sem tudjatok h mit erzek a valaszaitok alapjan. Bogarat ultettetek a fulembe. Es tovabbra is azt gondolom h igenis van boven esely hazassagra mert (es most erosen meg fogtok lepodni) en meg csak 22 eves vagyok!!!!! Na itt nyugodtan johetnek a beszolasok. Szerintem nem vagyok meg lekesve. Es a parom idosebb nalam. Legyszives ne szomoritsatok el megjobban. Egyaltalan mibol lehet azt megallapitani h soha nemleszek feleseg?
2019. szept. 4. 20:30
 42/69 anonim ***** válasza:
100%
#36 De pasztmek szálljál már le az 5 évről... nem a xaros 5 év a lényeg, öt év után lehetne egy igazán jó, őszinte, bizalmas, érett kapcsolatotok is, ahol megbeszélhettek egymással mindent, nem csak “vicces” utalgatások meg elodázó válaszreakciók lennének, ahol vadidegenekhez vagy kénytelen fordulni tippekért, h vajon mit érezhet/gondolhat a gyerekeid apja... és 10 év után is lehet ugyanilyen kommunikációképtelen, csak egymás mellett létező pár, mint amilyenek ti vagytok, akik nem ismerik egymás valódi érzéseit... szóval a kapcsolat minőségét qrvára nem az 5-10-20 együtt töltött év határozza meg, hanem hogy mi van mögötte/benne. Ezt kellene felfognod végre, mert hiába vagytok együtt 5 éve (ami azért nem egy nagy szám amúgy), ha egy 1 éves kapcsolat szintjén álltok érzelmileg és értelmileg (de azért a gyerekek kellettek ide is, mint az előzőbe...)! Ezért volt felelőtlenség a gyerekvállalás, ezért írták többen, h nem is ismered a párodat, és ezért nem fog - valszeg - elvenni a barátod soha.
2019. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
A 43-as tökéletesen összefoglalta.
2019. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt ne írtad volna h még csak 22 vagy és már van két gyereked. Ezek után mit fogsz kapni. De ezek után már tényleg nem csodálkozom h nem vesz el. Minek? Még nem is dolgoztál szinte. Érettségi meg van egyáltalán? Am meg azért mondja neked mindenki h nem fog elvenni, mert ha el akarna, akkor nem halogatná a dolgot, hanem már megtette volna. Most komolyan, te tényleg elhiszed h 5 év alatt egyetlen egy pillanat sem volt, amikor bemehettetek volna a házasságkötőbe? Azt értsd meg h nem ígérget, hanem hiteget. Nagy különbség van a kettő között.
2019. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:

Hát errol egyetlen egyszer sem volt szo h dolgozok e vagy sem. Neki ez nem problema szerinte a ferfi dolga h eltartsa a csaladot. Tehat nem ez a problema. Meg en is kovettem el egy nagy hibat a kapcsolatunkban lehet ez is kozre jatszik. Mar mondtam neki azt is h amint lesz lehetosegem keresek munkat de pont ő az aki azt nem engedi. Szoval leszarja magasrol h nekem van e erettsegim munkam stb.stb.

Itt egy erett ferfirol van szo nem egy 10en meg 20on eves palirol.

2019. szept. 4. 21:41
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

A trehány írásképedet, a fogalmatlanságodat és a soraidból áradó butaságot látva sajnos ismét nyilvánvalóvá vált számomra, hogy sajnos nem az intelligens emberek szaporodnak ezen a világon.

Minek kérdezgetsz, ha nem fogadod el a válaszokat? Megmondták többen is, hogy csak hiteget, esze ágában sincs elvenni téged. De túl butus vagy, hogy megértsd. A te szent és sérthetetlen véleményed az, hogy el fog venni téged, csak "nincs itt az ideje". Szerintünk ez hülyeség. Akartál így is gyereket, hogy még egy gyűrűt se húzott az ujjadra? Szerintem kamuzol, de a te dolgod :) Ha igaz lenne, most nem hápognál az esküvőért, ami sose jön el.

Az egy dolog, hogy más nőt elvett. Téged nem fog :) Úgy látszik, imád gyerekeket csinálni különböző nőknek, csak úgy bele a vakvilágba.

"Mi ertelme az egyutt elesnek a parkapcsolatnak ha nincs gyerek?" Ez a kijelentésed árulkodik leginkább a benned tomboló ostobaságról.

2019. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%
Mit követtél el?
2019. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
100%
Érettségid sincs meg munkád sem, de van két gyereked, és jönni fog a harmadik? + Balogh vezetéknév? Már az írásaid alapján leszűrtem "valamit", de ezeket olvasva nincs is több kérdésem :D
2019. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy öreg palid aki élvezi, hogy naív kislány vagy, maximálisan függsz tőle, ha akarnád se tudnád elhagyni, mindenféle elköteleződés nélkül csináltál neki 2 gyereket ami kielégítette a kapuzárási pánikját. És csodálkozol, hogy esze ágában sincs elvenni... :D Te tényleg nem látod, hogy csak gyerekgyár vagy neki a saját kis élvezetére?
2019. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
91%

Jah, h 22 éves vagy 2 gyerekkel basszus ne haragudj... ha ezt tudom, nem fárasztottalak volna a valódi felnőtt párkapcsolat/házasság alapjainak ecsetelésével... “Mi ertelme az egyutt elesnek a parkapcsolatnak ha nincs gyerek?” Aztaqqqqrva...!!!Eddig is láttam, h nem jut el az agyadig, amit írtam, de így már meg is értem, h miért... :) Mindenesetre sok-sok boldogságot kívánok szegénykém, nyilván te csak a gyerekeid által tapasztalod meg a boldogság egy-két szeletét, amiről azt képzeled, h ez a valódi öröm, miközben soha nem is éltél igazán... tényleg sajnállak, remélem egyszer, majd ha valóban felnősz - nálad ez valszeg majd csak akkor lesz, ha kirepültek a gyerekeid... - Te is boldog leszel...

(Bár a barátod hozzáállásából, a Te jelenlegi kiszolgáltatott helyzetedből, az iq- és eq-szintedből, és a vezetéknevedből - ergo a körülményeidből/neveltetésedből, az élethez való hozzáállásodból - ítélve már erre sem látok nagy esélyt...

(#35 és #43 voltam, és el is köszönök innen)

2019. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!