Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, hogy utasítsam vissza az esküvői meghívást?

Figyelt kérdés

A párom családjában lesz az esküvő, amire engem is meghívtak. A kettőnk közti konfliktus nem nyílt, de mindenki tisztában van vele, hogy mennyire utálom - azt is tudják, hogy megvan rá az okom. Évek óta nem találkoztunk, de nagy balhé lenne belőle ha nem mennék el.

Úgy volt, hogy idén nyáron tartják, és "véletlenül" pont akkor más programom adódott, de a COVID miatt áttolták jövőre, így nem tudom bejátszani a valami nem várt dolog közbejött kártyát.

Civilizált megoldást keresek, hogy ne én jöjjek ki rosszul belőle.



2020. júl. 2. 13:36
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
93%
Mondd, hogy pont akkor lesz műtéted.
2020. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így is, úgy is tudni fogják, hogy emiatt nem mész el. Főleg úgy, hogy ez lenne a második "kifogásod".

Nincsenek esetleg külföldi rokonaid (vagy barátaid, akiket bekamuzol rokonoknak), akik meghívtak magukhoz, és pont csak akkor tudsz menni? Vagy akik pont akkor jönnek, és nyilván akkor velük kell foglalkoznod? Vagy bármilyen külföldi út, amit nem lehet eltolni?

2020. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Már jövő éven töröd a fejed? messze van még. Sok víz fog lefolyni a Dunán addig.
2020. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
88%
3+ Inkább legyen balhé mint képmutatóskodj, és olyan helyre menj, ahol ilyen ember van.
2020. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a meghívást, de nem szeretnék elmenni, hisz nem vagyunk olyan jó kapcsolatban.
2020. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
53%

Megvesztél?


MENJ!


Annyit egyél, igyál, csomagolj, bulizz, hogy ráfizetés legyen nekik. >:)

2020. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Jövőre miért ne jöhetne közbe megint valami?
2020. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk én nem vagyok ilyen fajta. Vannak ilyen szituációk, ahová a párom miatt hívnak meg, mert ezt így illik, hogy a párokat együtt. Ha nem is kedvelem az illetőt, tisztában vagyok ezzel, hogy ez udvariasság, igazából a páromat kísérem, nem kell jópofizni, csak kulturáltan gratulálok és ennyi.

Esetleg lagziban nem maradnék, megmondanám, hogy nem érzem jól magam vagy ilyesmi.

Pláne, ha viszonylag nagyobb esküvő: a menyasszony sem veled lesz elfoglalva és neked sem kell huzamosabb időt vele tölteni.

2020. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
95%
Én simán hagynám, hogy balhé legyen, aztán hátradőlnék, és röhögve kiélvezném a sok képmutató rokon megbotránkozott tekintetét, meg döbbent hápogását.
2020. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van a másik véglet, mikor elhívod az egyik felet, mert a nőt nem csíped. Erre még ő tukmálja magát, hogy hadd jöjjön... Nálam ez volt anno így olyan embert is kénytelen voltam elhívni a saját érettségimre, akit utálok.
2020. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!