Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, hogy utasítsam vissza az esküvői meghívást?

Figyelt kérdés

A párom családjában lesz az esküvő, amire engem is meghívtak. A kettőnk közti konfliktus nem nyílt, de mindenki tisztában van vele, hogy mennyire utálom - azt is tudják, hogy megvan rá az okom. Évek óta nem találkoztunk, de nagy balhé lenne belőle ha nem mennék el.

Úgy volt, hogy idén nyáron tartják, és "véletlenül" pont akkor más programom adódott, de a COVID miatt áttolták jövőre, így nem tudom bejátszani a valami nem várt dolog közbejött kártyát.

Civilizált megoldást keresek, hogy ne én jöjjek ki rosszul belőle.



2020. júl. 2. 13:36
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Van saját akaratód állj a talpadra és küld el őket egy melegebb éghajlatra!
2020. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
82%

Hívásd meg magadhoz a rokonaidat pont arra a hétre, mikor az esküvő lesz. Tedd biztossá, hogy fullra le leszel terhelve. Természetesen nekik azt mond, hogy a vendégeid akartak akkor jönni, nem te invitáltad meg őket. Mivel egy hétig ott lesznek, nem hinném, hogy azt hinnék, hogy direkt csináltad.


De mivel én a hazugság ellen vagyok, így elmennék. Pont le$z@rnám, hogy nem csípem a csajt. Kirittyenteném magam, de úgy rendesen és jól szórakoznék. Nem foglalkoznék vele, gondolom neki is jobb dolga lesz, mintsem veled foglalkozni. Sőt. Milliós. (Tapasztalatból mondom, voltam ara). U.i.: Szerintem jobban idegesítené, hogy ott vagy és jól érzed magad, mintsem "elbújdosol". Persze teljesen megértem, hogy az ember az ilyen helyzeteket a háta közepére sem kívánja. De lehet játszani a dolgokkal. 😉

2020. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, nehogy lefoglalj csak emiatt, alibiből egy több százezer ft-os utazást, főleg ha még keret se nagyon lenne rá, ezzel csak magatokkal csesznél ki. Főleg, hogy aztán ki tudja mi lesz, közben átteszik máskorra az esküvőt, vagy újra covid, aztán bukjátok az utat meg a pénzt is, stbstb, addig még annyi minden történhet, totál felesleges körök ezek.

Én nem görcsölnék annyit ezen, elfogadnám a meghívást, addig még van több, mint fél év, majd bekamuzol valamit (én sem vagyok a kamuzások híve, de ebben az esetben kit érdekel...)

Ha meg ilyen gáz bántalmazó emberekről van szó, nem nagyon aggódnék azon, mi a sz*rt gondolnak rólam random emberek, amiért nem jelenek meg. Megvan az okod rá, ennyi, foglalkozzanak a saját dolgukkak.

2020. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekelnek a fejlemények: találkoztunk azóta (sajnos), szóban is meghívott az esküvőre. Én megmondtam, hogy nem megyek, mert aaaaannyira félek a COVIDtól, hogy nem merek elmenni. Aztán elkezdtem a tervezett nyaralásról beszélni neki, mert totál hidegen hagy a véleménye, sőt, már az sem érdekel, ha egyértelmű neki, hogy kifogás a részemről a túltolt félelem.

Párom meg a szülei még erőltetik a dolgot, de nekik is megmondtam, hogy biztos nem megyek el.

2021. márc. 3. 13:25
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elmenni,főleg ha utálod!Senkinek semmi köze hozzá.
2021. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
74%
Elmennék és jól érezném magam. Én is elmentem anno apósom esküvőjére. Se én, se párom, se sógornőm nem szerette a mennyaszonyt, de ő se minket. Nekem is komoly okom van gyűlölni. Kb tojtunk a fejére, nem váltottunk egy szót se vele, csak gratuláltunk. De jót ettünk ittunk, táncoltunk. Kb mintha ott se lett volna.
2021. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt csak két hosszú távon is vállalható opció van. Egy napra elásni a csatabárdot és jól érezni magad, vagy tisztelettel felvállalni az ellenérzést.


Utóbbi nyilvánvalóan vezethet családi botrányhoz. Ugyanakkor a botrány lehetőséget ad a rendezésre. A kamu indokok megelőzik ugyan a nyílt konfliktust, de mindössze csak a föld alá száműzik, és elnyújtják azt.

2021. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat, de már döntöttem, nem megyek el. Számomra nem fér bele, hogy rendszeresen pofozzon fél éves kora óta egy most nem egészen 2 éves kisgyereket. Hívőként pedig undorítónak tartom, hogy ilyen aljadék viselkedés után templomi esküvőt tartson (mondjuk ezt már a gyerek után is képmutatásnak érzem, de ez verte ki nálam a biztosítékot).

Ezt elmondtam leendő anyósoméknak is, ők egyetértenek velem, főleg hogy az unokájukról van szó. De mivel ők elmennek, engem is győzködnek, mert mit szól majd a rokonság meg maga a pár, hogy nem jelenek meg :D

2021. márc. 4. 09:42
 49/55 anonim ***** válasza:
81%

Ha bántja a gyerekét, én is utálnám. :( Atyaég, micsoda barbár szülő.

Bár én ateista vagyok, szintén képmutatásnak tartom a templomi esküvőt más ateistáktól. Én nem is szeretnék ott esküdni.


Örülök, hogy végül sikerült megoldanod a problémát.

2021. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy gyerek után templomban házasodnak, semmi rossz nincs, ne legyünk álszentek. Viszont ha tényleg így bántalmazza a gyereket ahogy leírod miért nem tesztek ellene??? Hol az apa ilyenkor? Ha akkora nagy keresztény vagy miért némán gyűlölködsz? Mindig kiderül, hogy a hívők a legnagyobb képmutatók...
2021. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!