Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, hogy utasítsam vissza az esküvői meghívást?

Figyelt kérdés

A párom családjában lesz az esküvő, amire engem is meghívtak. A kettőnk közti konfliktus nem nyílt, de mindenki tisztában van vele, hogy mennyire utálom - azt is tudják, hogy megvan rá az okom. Évek óta nem találkoztunk, de nagy balhé lenne belőle ha nem mennék el.

Úgy volt, hogy idén nyáron tartják, és "véletlenül" pont akkor más programom adódott, de a COVID miatt áttolták jövőre, így nem tudom bejátszani a valami nem várt dolog közbejött kártyát.

Civilizált megoldást keresek, hogy ne én jöjjek ki rosszul belőle.



2020. júl. 2. 13:36
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szerintem jövőre jön a harmadik hullám.
2020. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
59%

11 ilyet viccből se mondj😭


Menj el a szertartása és gratulálj, légy rosszul(akár vigyél be sok édesítőszeres cuccot a szervezetébe, nálam hasmard, és véletlen épp fsol, párod pedig még csak nem is füllent, ha azt mondja rosszul vagy és nem mész)

2020. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell bújkálnod.Én elmennék.Mindjárt ki is fejtem,hogy miért.

Egyrészt a párod miatt,és a családja miatt.Nekik is kellemetlen lenne.Mert vagy akkor ő sem menne,vagy nélküled menne,és magyarázkodhatna.Azt meg nem hiszem,hogy szeretnéd,hogy a párod rosszul érezze magát emiatt.

Másrészt nem egy nagy dolog megjelenni,ha már meg vagytok hívva.

Nem kell a nyakába ugranod,és nem is kell egyvégbe körülötte jópofiznod.Ezzel kimutatnád,hogy nem futsz el!!Legalább ezt tisztelni fogja.Ez egy egyenes hozzáállás,szemben a megfutamodással.

Sőt én még talán odáig is elmennék,hogy egy adott pillanatban közölném vele,hogy :Te is tudod,hogy nem kedvellek,és te sem engem,de mivel meghívtatok,úgy korrekt,ha tiszteletemet teszem.


És akkor a párját sem sérted meg feleslegesen,hiszen nyilván ő nem tehet róla,hogy nem szereted a leendő feleségét.


És nem kell ott dekkolnotok reggelig sem.A lényeg,hogy ott voltatok,megjelentetek.

Az esküvő után 1-2 orával később akár le is lehet lépni.

2020. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%
13-mas. Ez is egy lehetséges megoldás. DE! Attól, hogy 1-2 óra múlva lelépsz, ugyanúgy elkönyvelnek bunkónak. Engem unokabátyám esküvőjén, ahol szintén én is a menyasszonyt nem szívleltem, du.3-tól kb 11-éjfél körül akartunk végre lelépni, mikor odajöttek, hogy hovahova? Mert hát még táncolni kellene a menyasszonnyal... Hát nem volt őszinte a mosolyom.
2020. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Azért töröm már most a fejem a kifogáson, mert nem az utolsó pillanatban akarom lemondani. De sajnos nem tudom a pontos napot, csak hogy májusban tervezik. Kényelmesebb lenne rögtön azt mondani a párom testvérének, hogy köszönöm a meghívást, de már foglalt az a hétvégém.

Persze azt nyilván fogják tudni, hogy mi a fő ok amiért nem megyek. De ismétlem, nem nyílt a konfliktus, sose beszéltünk szemtől szemben arról, miért utálom a feleségét ennyire (és gondolom kölcsönös az érzés).

A műtétet nem merem mondani, mert nem akarom kihívni magam ellen a sorsot, voltam már kórházban eleget. Sajnos csak nyaralni járunk külföldre, és mivel most 1 évvel előre szóltak, hogy májusban tervezik az esküvőt, tiszteletlenség lenne direkt oda szervezni valamit. Idén augusztusra egy csapatépítő tréning volt a kifogásom, de ez is elég gyenge lábakon állt, és még egyszer nem tudom bejátszani.

A párom mindenképp elmegy, mivel a testvéréről van szó. Nagyon sajnálom, hogy magyarázkodnia kell miattam, de ő tudja a fő okot, amiért nem bírom elviselni a sógornőjét, és valamilyen szinten megérti, csak persze szomorú miatta, hogy ilyen a viszony.

Arra gondoltam, hogy erőt veszek magamon, és a szertartásra hajlandó leszek elmenni, bár minden elvemmel ütközik az, hogy egy ilyen ember templomi esküvőjéhez asszisztáljak. De ahogy valaki írta, mindenki elkönyvelne bunkónak, hogy nem megyek a vacsorára + partyra.

2020. júl. 21. 12:24
 16/55 anonim ***** válasza:
75%
Pont véletlenül "lebetegszel". Nem kell kórház, csak simán "rosszul leszel", "lázasan" meg senki se szívesen megy esküvőre. Kit érdekel, ha bunkónak gondolnak emiatt, és mindenkinek nyilvánvaló, hogy mi a mögöttes indok, bizonyítsák be, hogy nem igaz.
2020. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek! Én is utálom a párom egyik testvérének a nőjét, de mind a sz**t. Komolyan mondom, hogy eddig még sosem utáltam senkit ennyire, de ő nagyon ellenszenves. Pedig elég hosszú kapcsolat, és amióta a képbe kerültem, minden testvérének volt több párja is, és mindegyikkel jól kijöttem. Vele képtelen vagyok, olyan álságos, képmutató, buta és ellenszenves.

<br>

Szerintem én elmennék, max. nyugtatóval. :"D Aztán jó hamar le is lépnék, a lagzira biztosan nem maradnék ott.

2020. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a ferjem ugy csinalja hogy "nagyon kedves toletek, koszonom a meghivast, sajnos nem tudok ott lenni". Es nem indokolja meg, senkinek semmi koze hozza.

A masik fel pedig rendszerint nem kerdez vissza h de mieeeert? Akkor sem ha kifurja az oldalat.

Ha visszakerdezne, meg mindig mondhatod hogy nem erzed hogy vagytok olyan kapcsolatban vagy hogy szemelyes okok miatt. Pont.

2020. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Ess teherbe. Kb.minden trimeszterben lehet találni valami kifogást😂
2020. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Igen, én se hittem volna, hogy fogok valaha így gyűlölni egy embert. De ő elérte. Már én is arra a megoldásra hajlok, hogy megköszönöm a meghívást, és megmondom, hogy nem tudok elmenni. Csak sajnos 100% hogy megkérdezik az okát. Félek, hogy nagyon nagy balhé van kitörőben.. Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.
2020. júl. 22. 14:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!