Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, hogy utasítsam vissza az esküvői meghívást?

Figyelt kérdés

A párom családjában lesz az esküvő, amire engem is meghívtak. A kettőnk közti konfliktus nem nyílt, de mindenki tisztában van vele, hogy mennyire utálom - azt is tudják, hogy megvan rá az okom. Évek óta nem találkoztunk, de nagy balhé lenne belőle ha nem mennék el.

Úgy volt, hogy idén nyáron tartják, és "véletlenül" pont akkor más programom adódott, de a COVID miatt áttolták jövőre, így nem tudom bejátszani a valami nem várt dolog közbejött kártyát.

Civilizált megoldást keresek, hogy ne én jöjjek ki rosszul belőle.



2020. júl. 2. 13:36
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
36%

#50. Most meg kell védenem a kérdezőt. Mint említettem, én ateista vagyok. Nekem a templom maximum egy szép történelmi emlékhely lehet, de semmi több.


Ennek ellenére nem mondanám képmutatónak a kérdezőt. Én is voltam hasonló szituációban, a 17. válasz az enyém. Igaz azóta már szakítottam a párommal (nem a családtagjai, és főleg nem az öccse menyasszonya miatt), de attól még az emlék megmaradt, és tökéletesen átérzem a kérdező helyzetét.

2021. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

#51 "Az hogy gyerek után templomban házasodnak, semmi rossz nincs" - ebben nem egyezik a véleményünk, de lényegtelen ki mit gondol.

De nem értem ezt a nagy indulatot. Mi az, hogy "nem TESZTEK ellene"? Én, mint a férj öccsének barátnője, mit csináljak szerinted? Az apa egyrészt ki van akadva, és válást emleget, másrészt örömmel szervezi a nagy banzájt. Az apai nagyszülők tehetetlenek. Volt náluk balhé, de aztán elengedték a témát, mert csak az lett volna a vége, hogy eltiltották volna őket az unokától. A párom szomorú és dühös volt miatta, de azt mondta, ha a testvére így döntött, mi nem szólhatunk bele. A család nem tesz semmit. Én jelenleg kívülálló vagyok, mit kéne tennem? Küldjem rájuk a gyámügyet, vagy menjek a rendőrségre, dúljam fel mindenkinek az életét? Lehet ítélkezni, képmutatózni meg nagy keresztényezni, örülj neki, hogy nem voltál még ilyen helyzetben.

2021. márc. 4. 12:10
 53/55 anonim ***** válasza:
67%
Én megfenyegetném, ha mégegyszer hozzá ér a gyerekhez feljelentem a gyámhatóságnál. Ne haragudj, de igenis ti is benne vagytok. Tétlenül nézitek, ahogy egy embert bántalmaznak. Minek neveznéd ezt? Te párod miért nem tesz semmit, ha már te mosod kezeid?
2021. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Ennek már semmi köze a kérdésemhez. A releváns válaszokat és véleményeket köszönöm (mindkét oldalról), a döntést meghoztam, nem fogok elmenni az esküvőre.
2021. márc. 4. 13:10
 55/55 anonim ***** válasza:
69%
11-es vagyok: azért a 3. hullámot jól megtippeltem.
2021. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!