Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, hogy utasítsam vissza az esküvői meghívást?

Figyelt kérdés

A párom családjában lesz az esküvő, amire engem is meghívtak. A kettőnk közti konfliktus nem nyílt, de mindenki tisztában van vele, hogy mennyire utálom - azt is tudják, hogy megvan rá az okom. Évek óta nem találkoztunk, de nagy balhé lenne belőle ha nem mennék el.

Úgy volt, hogy idén nyáron tartják, és "véletlenül" pont akkor más programom adódott, de a COVID miatt áttolták jövőre, így nem tudom bejátszani a valami nem várt dolog közbejött kártyát.

Civilizált megoldást keresek, hogy ne én jöjjek ki rosszul belőle.



2020. júl. 2. 13:36
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak nyomtatott meghivoval lehet am meghivni valakit. Ha emailben kap egy pdf file meghivot ma akkor a kovetkezo hetekben illik valaszolnia ra. Azert koszi a lepontozast:)
2020. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Nem fél évvel, hanem egy évvel előre is lehet időpontot foglalni. Leendő apósom megsúgta, hogy mikorra kaptak időpontot, úgyhogy el is kezdek nézelődni nyaralás-ügyben :) Még mielőtt hozzák a papír alapú meghívót. De az a baj, hogy most még sehová sem tudok foglalni, és anyagilag se nagyon fér bele, hogy még az idei nyaralás előtt 2-300 ezret kidobjunk az ablakon egy jövő éri nyaralásra... és ha dobnak egy save the date üzit, nem tudom ezt felhozni ürügynek, mert akkor én jövök ki szarul belőle, hogy közlik a dátumot, én meg direkt rászervezek valamit. Úgy szeretném, hogy nekünk legyen foglalt az a hétvége, hogy mire kapjuk a meghívót, tudjuk is mondani, hogy bocsi de már foglaltak vagyunk.

Én inkább elmondanám őszintén, hogy miért nem szeretnék elmenni, de a párom arra kért, ne tegyem.

2020. júl. 28. 12:26
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
#32 a párod el fog menni csak te nem akarsz nem? Kb. Bármilyen utazást behazudhatsz, attól még nem kell neked elmenned rá. ;) Pl ha jársz kórusba akkor hívtak valami kórussal svájcba, vagy ha olyan a munkád akkor jutalomút, stb. Biztos ki tudsz találni valamit, nem kell annak igaznak lennie. :)
2020. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben minek ennyit tipródni, el kell fogadni a meghívást, aztán isten neki fakereszt. Ennyit morfondírozni és stresszelni az alibin, tökéletesen felesleges. Aztán majd az esküvő előtti napon betegszel le úgy, hogy az ágyból se fogsz tudni kikelni, az ilyesmit nem tudja kiküszöbölni az emeber és legalkább mivel nem nyaralás, a párod még nyugodtan el tud attól menni, sőt vihet némi könnyű kaját is haza a nagybetegnek. értem én, hogy számolnak a létszámmal a párok, de itt a párod testvéréről van szó, nem valami távolabbi barátról, akinek sokat számít az a plus két fő, ha nem megy és így csak egy mínuszban leszenk, no meg a párod úgyis tudni fogja már előre, hogy egyedül megy, nyilván ezt nem köti a tesója orrára. Azért nyaralást rászervezni direkt akkorra, hogy a saját testvére esküvőjére se tudjon elmenni a kedvesed tényleg tahóság, akármennyire is utálod jogosan a leendő arát. Ő hadd menjen, Te meg betegedj le (lehetőleg ne valami fertőzőre, ne legyen gond, hogy a párod becipel az eseményre valamit. gyomorrontás valamitől, amit csak Te ettél előző nap, tökéletes. Hasmenés, hányás, az előző napi sushi a haverokkal nem kellett volna, vagy talán nem volt mégsem olyan friss az a lazac, a budiról nem bírsz felkelni... Ez ellen ugyan milyen érvet lehetbne felhozni? haragúdni sem lehet miatta, ha meg úgyis tudják, hogy kifogás, hát nem is erőlködnék nagyon, mert minek. de legalább nem tartod távol a testvéreket egymástól ezen a napon, mégiscsak ott a helye a párodnak.
2020. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy le fog járni a személyid és meg kell csináltatni. Ha azt mondja persze, hazudsz, mondd azt, hogy ha nem járna le sem jönnél el. Ebből már csak leveszi :D
2020. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki kerek perec, hogy szerinted nem jó ötlet és nem akarsz se neki, se magadnak konfliktust egy olyan eseményen ahol neki boldognak kell magát éreznie.

Ahogy az 5-ös mondta!

2020. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
A párom el fog menni, nyilván nem azért, mert annyira akar (ő se kedveli a sógornőjét), mivel a testvéréről van szó. Viszont azt mondta, hogy ha mi előbb lefoglalunk valamit, és ők utána variálnak a dátummal, akkor nem fogjuk miattuk lemondani a kifizetett utat.
2020. aug. 14. 13:07
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

És mi van ha békejobb a részükről??

Párod hogy áll ehhez az egészhez?

2020. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, hogy ellenszenvezel, ezért nem akarsz jelen lenni.
2020. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
A párom se szereti a nőt, főleg hogy kiderült róla, hogy bántalmazza a közös gyereküket. Én azóta rosszul vagyok tőle, szó szerint undort érzek amikor eszembe jut.
2020. okt. 21. 12:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!