Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve volt eljegyzés, idén lagzi. A két család azonos anyagi szinten áll.

Sikerült megtakarítanom kb 4 millió forintot, ami állja az én vendégeim, kb 100 fő ellátását.

Az ara édesanyja mivel úgy gondolta nem lesz elegendő megtakarításuk kiment külföldre dolgozni, hogy kitudják fizetni a vendégeik cateringjét, kb 200 fő.

2 év alatt sikerült már második autót lecserélni, őszig, a lagzi időpontjáig szeretnék a házat felújítani kívül-belül.

Most úgy állunk, hogy a menyasszonytáncra kapott pénzből pótoljuk majd ki a megtakarításom. Ha elég lesz ok, ha nem akkor hitel.

Szerintetek ez normális? Én a 100 személyből is tudok szelektálni, nekik először 300 volt. Az 5. ági rokont, meg a 10. szomszédot is meghívják.

Ami nekem nem tűnik fairnek, hogy én két éve gürizek, csak szükséges dolgokat veszem meg, ők meg szórják a pénzt, pedig tudják hogy sz*rul állunk. A személyek számát nem csökkentik, mert Juliskáék megharagszanak. De én meg nem akarom a házasságot úgy kezdeni, hogy hitelt veszek fel.

Annó úgy terveztük, hogy ez a pénz jó lesz lakás vásárláshoz. De így...?



2021. jan. 7. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1. mit vergődsz, 1-2 évig még biztosan nem lesz 100+ fős rendezvényre engedély - esküvőre SEM.

2. öhm, nálunk ez úgy van, hogy MI - értsd: a kedvesem meg én - döntjük el, ki jön. Apám unokatestvérének a rokonának a... nincs a meghívtottak között, ha apám kiakad, akkor sem. Pont.

3. csináljatok két tanús esküvőt, és megspóroljátok a pénzt, plusz anyós sem fog beleszólni - viszont amíg ő is ad a lagziba jelentős összeget, addig sajnos az ő döntése is.

2021. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű lenne.

Szuk család, ismétlem SZUK család.

Szülők, testvérek esetleg az ő gyerekeik, párjuk, nagyszulok.

Mennyi ez kB? 20-30 fő? Jut is, marad is és kész

2021. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!