Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy nyugodjak bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele, hogy nekem nem lehet esküvőm?

Figyelt kérdés
32 vagyok és most szakított velem a párom, mert szerinte sok gondja van és nem férek bele az életébe.
2021. febr. 11. 20:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%
Ja es meg vmi: azert nem fersz bele az eletebe, mert sok a gondja VELED.
2021. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
52%
Én 30 vagyok,de nekem se lesz,mert a párom szerint felesleges,meg sokat is veszekszümk.Én sajnàlom,mert szerettem volna (mármint a ruhát inkàbb meg az egészet,meg minden lány erről álmodik mikor kicsi),de hát ha nem,nem.Lehet jobb is így.Ne hidd,hogy a házasság garancia a boldogságra.Amúgy ha nagyon akarsz férjhez mehetsz még mindig.
2021. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
49%
Nekem se lesz.
2021. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
Hat sztem ne add fel, meg van elotted 1-2 ev az alatt csak osszejon egy eskuvo. Ha nagyon sietsz akkor meg egy baba is beleferhet. Aztan mar csak az elorehozott nyugdijon kell ragodnod mert ha ilyen rovidre tervezed az eleted akkor nem erdemes sokaig fizetni a nyugidjalapot
2021. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudtam róla, hogy életkorhoz van kötve az esküvő.

Telefonálok már gyorsan nagynénémnek, hogy fújja le az egészet. 50 évesen már inkább sírköveket nézegessen, ne tortadíszeket. Ugye? Pláne, hogy így, hogy a covid közbe szólt már 51 lesz, mire végre megtarthatják...

2021. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vannak egyedül a te korosztályodban, naponta szakítanak párok, naponta találkoznak új emberek...
2021. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
63%
100 évesen is férjhez mehetsz, főleg 2 tanússal. Akkor még azon se kell nyavalyognod, hogy mit szólnak mások, hogy ilyen "öreg" vagy. Én megértem az exedet. El tudom képzelni, hogy "sok gondja volt VELED". Egy tönkrement kapcsolatért nyavalyogsz(nyilván tönkrement, ha legalább az egyik félnek már nem volt jó), hogy elmondhasd, hogy te is elkeltél. Agyilag 30 évet letagadhatnál.
2021. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Van a googlen csomó kép, ahol ráncos öregasszonyok menyasszonyok. Na, én azokkal szoktam vigasztalódni. Miért is ne.
2021. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, lehet még, csak nem bizti, hogy vele. Ha gondja van, akkor rendezze ezt magában, és majd kiderül, hogy vissza akar-e menni hozzád, vagy sem.
2021. febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nagyon megszerettem őt :( Annyira fáj :(
2021. febr. 12. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!