Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy nyugodjak bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele, hogy nekem nem lehet esküvőm?

Figyelt kérdés
32 vagyok és most szakított velem a párom, mert szerinte sok gondja van és nem férek bele az életébe.
2021. febr. 11. 20:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
2021. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Én arról hl tehetek, hogy rossz férfiak mellett kötök ki? Ezt előre nem tudhatom. Nem fogom engedni, hogy megalázzanak. De azt is látom, hogy ezen az oldalon, bárki bármilyen kérdést feltesz, már jöttök neki az embernek. Lehet, hogy még igazad is van. Azért megkérdezném és a nőtársaimat is, hogy mennyire lennének boldogok olyan kapcsolatban, ahol a férfi azt várja el tőlük, hogy éljenek a vakvilágba, (ahogy te is mondod) és majd lesz valami? Ez lenne a helyes út? Nekem ez inkább bizonytalanságot sugároz. Bennem is van hiba, ezt én sosem tagadtam. Most nem kell egy ideig senki, az biztos. Most már azt mondom, nem érdekel az esküvő. Vágyok rá, de most ezt félreteszem. Ebben a kapcsolatban nagyon egyoldalúan műküdtek a dolgok és ez is egy rossz választás volt. Most lesz új munkám, új hely ahova költözök,de megismerkedni senkivel sem szeretnék párkapcsolati célból. Nagyon sok volt ez már.
2021. febr. 16. 11:12
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék boldog egy ilyen kapcsolatban, igazad van. De veled ellentétben nem hagynám, hogy ilyen férfiak teljesen hülyének nézzenek. Az öregre 6 évet pazaroltál el az életedből, miközben egyértelmű volt, hogy nem kellesz neki feleségként, csak pasim-csajom kapcsolatra. De te mit csináltál? Önként és dalolva teherbe estél tőle házasság nélkül. Ha ennyire elveid vannak, meg kb. semmibe sem nézed az élettársi kapcsolatokat, miért szültél anélkül, hogy feleség lettél volna?

A mostani meg anyagilag is lehúzott téged meg jól meg is alázott folyamatosan, de ezt is tűrted. Nem az bántott, hogy kihasznál, hogy megszégyenít, hogy a pénzedet igyekezett elszedni, hanem az, hogy nem vett téged feleségül.

Persze, ezek a férfiak is görény módon viselkedtek veled, de te magad ugyanúgy hibás vagy a saját életed tönkretételében. Ne etess vele senkit, főleg magadat ne ámítsd, hogy te csak egy áldozat vagy, mert ez nem igaz. Senki sem kényszerített ezekre a kapcsolatokra, meg a házasságon kívüli gyerekre.

Ezért visszatetsző a hozzáállásod, hogy továbbra is csak az a ***** esküvő jár az eszedben. Magad mögött kéne már hagyni ezt a sok mocskot, meg az ilyen pasasokat, és a költözéssel tényleg egy új életet kezdeni. Tudod, most már a gyereknek kéne a legfontosabbnak lenni, nem pedig annak, hogy gyűrű legyen az ujjadon, vagy a "-né" a neved előtt.

2021. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
A gyerekem is nagyon fontos. De ettől még nem akarok örök szingli lenni. DE köszi.
2021. febr. 16. 22:05
 35/35 A kérdező kommentje:
Az öregnek meg már rigolyás.
2021. febr. 17. 07:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!