Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy nyugodjak bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele, hogy nekem nem lehet esküvőm?

Figyelt kérdés
32 vagyok és most szakított velem a párom, mert szerinte sok gondja van és nem férek bele az életébe.
2021. febr. 11. 20:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Új szabály van esetleg Magyarországon, 33 eves kor után tilos házasodni? Vagy mi?
2021. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
16%

Nah basszus most ki fog eltartani?

Most nem tudod hozzáláncolni magad senkihez?

Akkor is házasodnál ha írtok házassági szerződést?

2021. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Igen akkor is házasodnék, ha lenne házassági szerződés. Nekem a pénz nem számított.
2021. febr. 12. 10:52
 24/35 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sem lesz, mert a párom a kapcsolat elején megmondta, hogy nem házasodik (szülei elváltak, apja kétszer nősült újra rosszul, anyja meg egy elég érdekes emberhez ment hozzá).


Nagy cucc, nem izgat. :D

2021. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
74%
A stílusod és kommentjeid alapján egyértelmű,hogy ez már minimum a harmadik ilyen jellegű kérdésed. Nem tudom mit vársz,de sztem baromi gyerekes lehetsz,aki még nem ért meg egy komoly kapcsolatra sem.
2021. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
48%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..


Ennél a kérdésnél mondjuk 33 évesnek írod magad,de sztem már itt is kaptál elég választ.

2021. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is felismertem, hogy ez már a sokadik kérdésed a témában, csak az életkort változtatod, hogy ne ismerjenek rád. Szánalmas vagy.

De most sem a szakítás miatt sír a szád, hanem azért, mert nem sikerült elvetetned magad. Komolyan mondom, nem csodálom, hogy senki sem vett el, ha ilyen erőszakos vagy, és csak az érdekel, hogy valaki "lepapírozzon" téged, ahogy egy előző válaszoló írta.

Házasságpárti vagyok, és általában együtt érzek az eljegyzést/házasságot hiába váró nőkkel, de téged képtelen vagyok még csak megsajnálni is. Oka van, hogy egyik pasidnak sem kellettél feleségnek. Ha férfi lennék, én sem vennék el olyan nőt mint te, aki egyértelműen nem engem akar, hanem azt, hogy BÁRKI elvegye végre.

2021. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell nekem esni. Főleg ebben a stílusban.
2021. febr. 15. 19:52
 29/35 anonim ***** válasza:
66%

"Brühühü, engem mindenki bánt..." Megint kezded a mártírkodást, mint a másik kérdésed alatt. Hagyjad már a stílust, téged az igazság zavar, egyenesen bele az arcodba.

De megmondom mégegyszer (bocs, "neked esek") hogy az benned az undorító, hogy biodíszletként kezeled a férfiakat. Nem számít hogy ki, csak végre vegyen el valaki.

Szerencsére a legtöbb férfi ezt hamar átlátja, és eszükben sincs a nevükre íratni egy sárkánygyíkot. Aki meg megteszi, az akkora balek, hogy meg is érdemli.

2021. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ez már a sokadik privát amit kapok tőled :) csak mivel te nem látod, hogy kinek írsz, nem tudhatod, hogy már más kérdéseid alatt is válaszoltam, ahol tagadtad, hogy te írtad volna ki az előzőt. Itt a bizonyíték, hogy hazudsz a korodról, sőt azt is letagadtad, hogy gyereked született a 6 éves kapcsolatodból.

Tényleg nézz már magadba és tarts önvizsgálatot, vagy vedd igénybe szakember segítségét. Nagyon nagy bajok vannak nálad, és hidd el, az, hogy senki sem akar téged feleségül venni, eltörpül a komoly problémáid mellett.

Csak élsz bele a vakvilágba, buta döntéseket hozol, rossz férfiak mellett kötsz ki, akiket pénzelsz és hagyod, hogy megalázzanak, de neked csak az esküvő, esküvő, esküvő, esküvő meg az esküvő a fontos. Agyrém.

2021. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!