Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már itt hasonló kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt hasonló kérdés, de azért felteszem. Van több olyan nőismerősöm, aki attól szenved, hogy a barátjuk, akivel 5-10 éve együtt vannak, nem veszi el, el se jegyzi. Én is ilyen vagyok, de mentségemre még nem járunk ennyi éve. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Olyan választ felesleges írni, hogy " nem akar minden nő megházasodni", evvel tisztában vagyok. Most olyan szituk megoldásáról kérdezek, ahol a nő rohadtul szeretne megházasodni. Valaki akar gyerekeket, valaki nem akar gyerekeket, valakinek van is már gyereke, sőt, gyerekei, mégse veszi el.
2021. szept. 22. 13:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

2 év együttélés után a pasimnak ennyit mondtam.

Én egy év múlva férjhez megyek, vagy hozzád, vagy máshoz. Te döntöd el. Ha nem házasodunk össze, akkor a jövő hónapban elköltözök, hogy találjak valakit, aki komolyan gondolja velem a közös jövőt.

Ekkor a pasim egyből lépett, és közölte, hogy ő mindenképpen velem tervezi azt életét és igenis, ő is komolyan gondolja. Ha nemet mondott volna, elköltöztem volna még időben, nem 8-10 év együttélés után filóznék ezen, hogy miért nem vállal fel engem hivatalosan.


Ha adottak a körülmények, egyik fél sem túl fiatal , van munkahely és lakás, akkor nincs mire várni. és igenis van olyan, aki elvesz, ha ő nem teszi. Legyen minden nőnek ennyi önbizalma, mert minden nő értékes.

Ezt tudom tanácsolni.

2021. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!