Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragszom az anyósomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom az anyósomra és a családra?

Figyelt kérdés

Férjemmel tavaj ősszel osszehazasodtunk. Kicsi szertartás volt 30 fővel az anyósom házánál (tudták hogy nyárra terveztük a lagzit)


Férjemnek most panaszolta hogy nem érti miért akarom a nyári esküvőt miért nem tetszett nekem az őszi. (Kezdettől tudta hogy mi a terv nem az őszi eskuvo után mondtuk)


És hogy senki nem segített neki az őszi eskuvonel (megint nem igaz, és ráadásul mi nem is nála akartuk tartani de ő eroskodott)


Most meg senki nem segít se a hugai se az anyósom. A hugai a koszorus lányaim, éppen nyaralnak és a lagzi előtt 1 nappal érnek vissza

A barátnőim is kértek segitseget a hugaitol hogy legalább 1 2 dolgot vegyenek meg, de semmi reakció.


Tényleg sokat várok el tőlük? Ok megvettek a saját ruhajukat mert színre ugyan olyat szerettem volna, de tényleg nem kértem sokat.


Kajat és nasit kellett volna beszerezniuk a proba vacsorára és a másnapos fotozasra.. se a dekoralasban se a szervezesben nem segítettek nekem.


Én vagyok az eskuvo szervező, a dekorator meg a dj is. Tényleg én várok sokat tőlük?


2022. jún. 28. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a haragod. Ha a saját anyád és húgaid lennének, akkor se lenne ez kötelességük.
2022. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha te vagy a dj abba bele fogsz bukni.

Másnapos fotózás tök jó ötlet,lehet nevetni majd ki hogy nézett ki:)

2022. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A hugai a koszorus lányaim. Nekik igazából illene segíteni.
2022. jún. 28. 17:04
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a te bulid, ha valaki önként akar segíteni, annak örülhetsz, rátukmálni ne akard senkire a feladatokat.
2022. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján egy szertartást, programot megcsináltak már neked. Most kellene még egy? Ne haragudj, de igen, túl sokat vársz. Én sem repesnék az örömtől, ha valaki kitalálná, hogy neki nem elég egyszer házasodni, úgyhogy kétszer is programot csinál nekem. Ez teljes mértékig a te és a férjed bulija. Tudtad, hogy most lesz a lagzi, bőven lett volna időd mindent megszervezni vagy fizetni egy esküvőszervezőt, aki levesz a válladról egy csomó terhet. De azt, hogy a saját szabadidejüket a te MÁSODIK bulidra rászánják, azért elég nonszensz elvárás.

Amúgy a párod húgainak kellett volna kifizetni is a dolgokat, amiket meg akartak vetetni velük? Mert szerintem velük beszereztetni bármit is gáz, de ha még fizetni is nekik kellett volna... És amúgy meg mit vártál? Hogy a nyári szabadságolásokat meg nyaralásokat úgy intézik, hogy neked be tudjanak segíteni?

2022. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az első szertartas a fia miatt volt jogi dolgok miatt! Részemről csak polgári lett volna tudták hogy nyáron akarom az igazi esküvőt. És mindent én szervezek csupán egy kicsi együtt mukodest vártam volna q részükről.

Az első szertartasban sem sokat segítettek mindent én intéztem és szerveztem le. És ott is segítettünk mindenben amiben kellett

2022. jún. 28. 17:31
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is a te bulid, a te dolgod megszervezni. Ha egyedül nem megy, arra van az esküvőszervező. Minden más dolog pedig szívesség, aminek örülj, ha kapsz. Maximum fordított helyzetben majd te is pont annyira segítesz nekik, mint ők neked.
2022. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te bulid, nem várható el senkitől, hogy segítsen.
2022. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
És a férjed hol van? A szervezés az ő feladata is lenne, vagy ő leszarja a dajdajozást?
2022. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

6-os Akkor a fiával tisztázd.. Ja, ő már a férjed!

Nem értem, hogy milyen jogi oka volt ősszel 30 fős lagzit tartani, nyilván semmi. Valószínűleg fogalma nem volt, hogy te komolyan gondolod, hogy 2 esküvőt akarsz, úgy volt vele, hogy csinálsz olyan házibulit nyáron, amilyen tetszik, de ennek az esküvőhöz semmi köze.

2022. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!