Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragszom az anyósomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom az anyósomra és a családra?

Figyelt kérdés

Férjemmel tavaj ősszel osszehazasodtunk. Kicsi szertartás volt 30 fővel az anyósom házánál (tudták hogy nyárra terveztük a lagzit)


Férjemnek most panaszolta hogy nem érti miért akarom a nyári esküvőt miért nem tetszett nekem az őszi. (Kezdettől tudta hogy mi a terv nem az őszi eskuvo után mondtuk)


És hogy senki nem segített neki az őszi eskuvonel (megint nem igaz, és ráadásul mi nem is nála akartuk tartani de ő eroskodott)


Most meg senki nem segít se a hugai se az anyósom. A hugai a koszorus lányaim, éppen nyaralnak és a lagzi előtt 1 nappal érnek vissza

A barátnőim is kértek segitseget a hugaitol hogy legalább 1 2 dolgot vegyenek meg, de semmi reakció.


Tényleg sokat várok el tőlük? Ok megvettek a saját ruhajukat mert színre ugyan olyat szerettem volna, de tényleg nem kértem sokat.


Kajat és nasit kellett volna beszerezniuk a proba vacsorára és a másnapos fotozasra.. se a dekoralasban se a szervezesben nem segítettek nekem.


Én vagyok az eskuvo szervező, a dekorator meg a dj is. Tényleg én várok sokat tőlük?


2022. jún. 28. 16:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Illene... mivan? Ők VENDÉGEK!
2022. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőszervezőről még nem hallottál? Amúgy meg nem jogos a kiakadásod.
2022. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!