Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragszom az anyósomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom az anyósomra és a családra?

Figyelt kérdés

Férjemmel tavaj ősszel osszehazasodtunk. Kicsi szertartás volt 30 fővel az anyósom házánál (tudták hogy nyárra terveztük a lagzit)


Férjemnek most panaszolta hogy nem érti miért akarom a nyári esküvőt miért nem tetszett nekem az őszi. (Kezdettől tudta hogy mi a terv nem az őszi eskuvo után mondtuk)


És hogy senki nem segített neki az őszi eskuvonel (megint nem igaz, és ráadásul mi nem is nála akartuk tartani de ő eroskodott)


Most meg senki nem segít se a hugai se az anyósom. A hugai a koszorus lányaim, éppen nyaralnak és a lagzi előtt 1 nappal érnek vissza

A barátnőim is kértek segitseget a hugaitol hogy legalább 1 2 dolgot vegyenek meg, de semmi reakció.


Tényleg sokat várok el tőlük? Ok megvettek a saját ruhajukat mert színre ugyan olyat szerettem volna, de tényleg nem kértem sokat.


Kajat és nasit kellett volna beszerezniuk a proba vacsorára és a másnapos fotozasra.. se a dekoralasban se a szervezesben nem segítettek nekem.


Én vagyok az eskuvo szervező, a dekorator meg a dj is. Tényleg én várok sokat tőlük?


2022. jún. 28. 16:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többedik buli. Nekem is sokszor csúcsszezon melóban a mostan idő, a pápának se állnék le vásárolni meg próba vacsorázni, oldd meg ha bulit akarsz.
2022. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy miért kell két esküvő... Vagyis egy plusz lagzi, miért nem lehetett ezt elintézni a rendes esküvő idején.

De ha már Te ezt akarod, akkor szervezd, vagy szerveztesd meg egy erre szakosodott szakemberrel / céggel. Ne a többiektől várd el, hogy bármit is csináljanak...

Amikor az én esküvőm volt, tudtam, hogy mi szervezzük a férjemmel, így senkit nem csesztettem semmivel, még a tanúkat sem. Koszorúslányom nem volt, igaz nem is akartam. Ez kizárólag a pár bulija, ha valaki segít, azt lehet örömmel venni, de elvárni bunkóság. Pláne, hogy már házasok vagytok, csak a te kedvedért lesz egy újabb esemény. Akkor vállald is az ezzel járó szervezést, mert ez már nem esküvő lesz, hanem egy külön buli.

2022. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rajtad kívül már senki nem tartja esküvőnek. Csak egy buli. Már összeházasodtatok, megvolt a lagzi, minek ezt erőltetni? Azt ne mondd, hogy még a menyasszonyi ruhát is felvennéd. :D
2022. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
A te családod hol van a sztoriból? Ha én lennék az a rokon, akinek nyekeregsz, hogy ez kell meg az kell, tehetnél egy szívességet. Ha másodjára is ünnepeltetni akarod magad, akkor oldd meg, ne másoktól várd el, hogy a te bulikád körül forogjon az életük. Elárulom, hogy rajtad kívül senkit nem érdekel a nyári esküvős terved.
2022. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy írod, a húgai a koszorúslányaid... Úgy érted, hogy most lesz a templomi? Mert egy "pótlagzira" nincs sok értelme koszorúslányokat beöltöztetni.

Azonkívül nem, nem jogosan haragszol. A te esküvőd, te lagzid, te bulid - nevezzük akárminek - segítséget kérhetsz, de ne háborodj fel, ha visszautasítják.

2022. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Én egy ilyet már csak egy házibulinak tudnék kezelni, nem esküvőnek. Mármint vendégként.

Érintettként, az tuti hogy ha ilyet csináltam volna (hogy ősszel férjhez megyek), akkor nem rendeznék cca. egy évvel később egy másik majomparádét esküvőnek mondva, ruhával, koszorúslányokkal stb. Nevetséges.

2022. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Tavaj baszki...TAVAJ!!!!! Azért ennyire igénytelenek ne legyünk már!
2022. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
Már a tavaJ szónál gondoltam, hogy nem túl értelmes, aki a kérdést írta, a végére pedig bizonyossá vált. Azért hisztizel, mert nem nyáron volt az esküvőd ("jogi dolgok"... babaváró, CSOK vagy valami más segílyke?), és mert a férjed családja nem hajlandó úgy ugrálni, ahogy te fütyülsz? Ha csóró vagy ahhoz, hogy esküvőszervező segítségét vedd igénybe, ne szervezz második esküvőt meg nagy lagzit, vagy oldd meg egyedül, ne másoknak osztogasd a feladatokat. Jól írta itt egyszer valaki, hihetetlen, hogy ilyen ostoba, hisztis nőket feleségül vesznek... mondjuk házasodni sem engednék olyat, aki az írásképe alapján még az általános iskolát sem volt képes elvégezni.
2022. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tök egyedül szerveztem az egészet. Párom szülei mindenbe is bele akartak szólni, így kezembe vettem az egészet...Így olyan volt amilyet elterveztünk. Nyilván párommal együtt. Örülj, hogy nem kontárkodnak bele.
2022. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Te akarsz egy plusz bulit, old meg.Ráadásul olyan emberektől várnál segítséget, akiknek sok köze nincs az egészhez.A férjedtől várhatod el, senki mástól.


Senkit nem érdekel egy látszat felhajtás.Annyira fontos lenne a templomi esküvő, hit miatt, már rég meglett volna, felhajtás nélkül.


Neked csak a buli, a magadat mutogasd kell.


Vicces amúgy.Nászajándékot remélem nem kérsz , mert az végképpen vicces lenne.


Tarts egy kerti partyt, sütögetést, minden sallang nélkül.

2022. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!