Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg anyukámnak tapintatosan, de határozottan, hogy nem illik feketében jönni az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Én vagyok a menyasszony, ő mindenáron feketét akar felvenni, igaz szines kiegészitőkkel, de akkor is, szerintem egyszerűen nem illik, nem temetésre jön! A másik, úgy nézne ki mellettem a fotókon mintha egy holló ülne a vállamon, a nagy fehér ruhámmal kontrasztban. Igazán nem akarom őt leosztani hogy mit szabad és mit nem, de fehéret, feketét, pirosat ne vegyen, ezeket nem illik és kész. Szerintetek?
2010. okt. 29. 13:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én agyukám is feketében volt az eskuvomon és egyáltalán nem érdekelt a szín. Engem az zavart volna a legjobban, ha valaki (sogorno, anyos...) talpig fehérben jelent volna meg. Na azon kiakadtam volna.
2010. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
szerintem is mindegy.nálunk is az anyu sötét szürke kosztümben lesz és nem zavar.de annál jobban a sógornőm.ő krémszinű ruhában lesz mint nekem a menyasszonyi ruhám.
2010. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legegyszerűbb, ha azt mondod neki: Anyu, tudom, hogy már kiválasztottad a ruhát amiben jönni szeretnél, de az az igazság, hogy az nekem nem tetszik. És lehet hogy hülyeség amit gondolok, és tök indokolatlan de légy szíves ne ebben gyere, mert engem ez zavarna és biztos neked is fontos hogy a lányod teljesen elégedett legyen a saját esküvőjén.

(nyílván fogalmazd át anyukádnak leginkább tetsző hangnemre. A mondanivaló: Ez a te napod, ha nem para had legyen úgy ahogy te szeretnéd, mégha ez neki nem is tetszik. Az ő esküvőjén azt veszed fel amit ő szeretne.)

2010. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

én úgy oldottam meg, hogy vettem neki egy ruhát ajándékba a lagzira. nagyon tetszett neki, és abban volt!!

könnyű dolgom volt, mindketten s-es méretűek vagyunk és megtaláltam azt a ruhát, ami az ő ízlésének is megfelelő, de mégis nagyon modern és csinos, örömanyás. :)

nagyon örült neki! :)

hozzáteszem, anyukám már 61 éves... én meg 26. de elég fiatalosan gondolkodik és alapvetően csinos.

2010. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Réges régen a menyasszonyi ruha színe is fekete volt, majd sötétzöld, és így tovább..semmi gond nincs a feketével, elegáns ..főleg színes kiegészítőkkel..miért anyukád a legnagyobb problémád?? Nem tudom hány éves de te sem szeretnéd ha ő azt mondaná neked, nem állok a fotón melletted, ha nem ekrü színű ruhába leszel hanem fehérbe..áá Istenem..
2010. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb problémám csak most éppen ezt kérdeztem. Úgy látom nem hiába mert sok embernek van róla véleménye.

A fekete valóban elegáns alapból, csak ti nem láttátok azt a ruhát konkrétan amit fel akar venni. Temetős, de tényleg. Anyukám még nem öregasszony, 52. Annyi csinos ruhája van amúgy!

Köszi az ötleteket, valahogy majd meggyőzöm.

2010. nov. 2. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!