Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg anyukámnak tapintatosan, de határozottan, hogy nem illik feketében jönni az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Én vagyok a menyasszony, ő mindenáron feketét akar felvenni, igaz szines kiegészitőkkel, de akkor is, szerintem egyszerűen nem illik, nem temetésre jön! A másik, úgy nézne ki mellettem a fotókon mintha egy holló ülne a vállamon, a nagy fehér ruhámmal kontrasztban. Igazán nem akarom őt leosztani hogy mit szabad és mit nem, de fehéret, feketét, pirosat ne vegyen, ezeket nem illik és kész. Szerintetek?
2010. okt. 29. 13:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha végképp nem áll kötélnek, vegyél a ruhájához egy vastag, színes övet, és hozzá egy színben illő sálat/kendőt. Lehetőleg a cipő se legyen fekete! És így már egész elfogadható szerintem, így nem a fekete ruha fog csak dominálni!
2010. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Szia

Én anyukám piros ruhába jött majd a helyszínen kiderült,hogy keresztanyám is pont ugyan olyan ruhát vett fel így gyorsan haza rohant és felvett egy ugyan olyat csak feketébe.Engem az érdekelt a legkevésbé,hogy mi van rajta.

2010. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, köszönöm. Már kicsit nyugodtabb vagyok hogy nem mindenki tartja cikinek a feketét. Lehet ráhagyom, végül is azt szeretném ha ő is jól érezné magát! Olyan meg nincs hogy valami mindenkinek tetszik...
2010. okt. 29. 13:53
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

vagy esetleg vidd el vásárolni, mintha te szeretnél venni vmit, és nézz ki neki egy nagyon szép rucit, és mutasd meg neki, hogy "nééééézd ez milyen szép, pont neked való, illene ehhez vagy ahhoz":) hátha megtetszik neki...és inkább azt veszi fel:)

mondjuk lehet, hogy ez nem ilyen egszerű...nem tudom, csak egy ötlet...és lehet nem a legjobb...de azért leírtam:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
Én boldog lettem volna, ha édesanyám ott lehetett volna az esküvőmön. Mindegy lett volna hogy milyen ruhában, ha melegítőben és magassarkúban, de legalább élt volna.
2010. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Én pl. a saját esküvőmön is feketében voltam. Eleinte mindenki szívrohamot akart kapni, aztán megbarátkoztak ezzel.


Azt, hogy mi "illik", és mi "nem illik", nem te szabod meg.

2010. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát mondd meg neki szépen kedvesen, hogy te szeretnéd (esetleg párod családja is) tiszteletben tartani a hagyományokat, vagyis esküvőre nem illik feketét felvenni, a pirosat és a fehéret pedig csak a menyasszonynak. A te napod, csak megteszi a kedvedért, ekkora hacacáré úgyse lesz többet az életedben. :D

Egyáltalán beszéltél már vele erről? Pedig az ő korosztályának még igenis ismernie kellene az ilyen "szabályokat". Persze akkor sincs tragédia, ha feketét vesz fel, de mondd meg neki, hogy a fél násznép egy bunkó parasztnak fogja gondolni esetleg. :D Ez tuti hat. XD

2010. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Persze, nem én szabom meg mi illik, csak úgy hallottam eddig hogy nem illik!
2010. okt. 29. 14:06
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
13:38 vagyok-- fevidéki vagyok, egy kis faluban lakom, de ne úgy vedd azt amit mondtam, hogy nálunk kötelezően abban vannak az örömanyák, nem úgy mint szokás, csak úgy mint máshol. Tehát legtöbbször feketében látom az örömanyákat, ha megyek lagzit nézni, vagy ilyesmi.
2010. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen fekete, akkor a 13:51-ös hozzászólóval értek egyet.

Bár őszintén szólva, szerintem se legyen az örömanya feketében.

Az megint más, ha a vendégek vesznek fel fekete, piros, vagy fehér színű ruhát - nálunk is volt nem 1-2 ilyen vendég és engem egyáltalán nem zavart.

2010. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!