Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Terhes (nagy pocakkal) menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes (nagy pocakkal) menyasszonyok miért húznak hófehér ruhát, fátylat, az esküvőjükre (akár polgári, akár egyházi), ők ezt nem érzik illúziórombolónak, kissé ízléstelennek?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés kapcsán tettem fel ezt a kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

Még mielőtt valaki mondaná, nem gonoszkodni, irigykedni akarok, és hasonlók, csak számomra felfoghatatlan. Íme néhány vélemény amivel abszolút egyetértek (frankón le is pontozták őket sajnos), ha valaki amúgy is akar esküvőt, miért nem várja meg az egészet a gyerekkel, a többi meg miért nem tanul meg védekezni, vagy direkt mennek hasasan az anyakönyvvezető elé:


"Hát.. ha nagyon látszik már, akkor fura kicsit. Akit én láttam, az 5 hónapos volt. Fehér ruha, fehér csokor... Görögkatolikus templom."

"(Régen ha netán ilyen előfordult, rögtön kiházasították a lányt, amikor még semmi nem látszott az arán. lásd: Szabó Magda - Régimódi történet)

'Imádom' a fehér ruhás, fátylas pocakos menyasszonyokat (nem ezzel nem azt akarom mondani, hogy szüzen kell férjhez menni, csak kicsit ellentmondásos a fehér ruha a pocakkal). Az érintettek nem érzik illúziórombolónak? (Tudom most le leszek pontozva.)"

"Igen, de azért tényleg...hát aki hassal felhúzza a hófehér ruhát...nekem nem lenne pofán (és én sem azt akarom ezzel mondani, hogy még mindig szűzen kéne férjhez menni) aközött, hogy valaki nem szűz vagy terhes baromi nagy különbség van."

"Lehet,igaz elég fura látvány,ha már tényleg erősen gömbölyödik a menyasszony. Kicsit szánalmas,mintha csak a baba kedvéért házasodnának.

Persze van olyan eset,mikor már elkezdik szervezni az esküvőt és közben derül ki,hogy terhes a menyasszony.De őket sem értem meg igazán.Ha már tudom,hogy mikor lesz az esküvő és nem akarok nagy hassal oltár elé állni,akkor miért nem tudok védekezni az esküvőig?"

"nem egy ismerősöm csinálta így, sztem leginkább papfüggő. És amíg nem nagyon látszik, nem is gáz. De nagy pocakkal én tuti nem csinálnám végig az egész felhajtást, mert túl azon, h csomó ember sandán nézne és nem maradna felhőtlenül boldog emlék, sztem a babának se tesz jót az esküvő környéki rengeteg szaladgálás és stressz."

"zerintem marha ízléstelen dolog.

a polgári még oké, bár ott is kapja az ember a félhangos beszólásokat, h biztos csak a gyerek miatt, de a templomi még rátesz egy lapáttal.

nem vagyok vakbuzgó vallásos aggszűz, de vannak erkölcsi normáim, amibe ez már nem fér bele.

egyébként biztosan lehet. sajnos.

na, gyerünk, jöjjenek a lepontozások! nyomjátok a piros kezet, mire vártok? :PPPPP"

"Utolsó: Te sem leszel népszerű a véleményeddel.Engem lepontoztak,mert mertem ajánlani a kotont és szánalmasnak neveztem a hatalmas pocakos templomi esküvőt.Pedig elég sokan így gondolják,persze azok nem,akiket esküvő előtt felcsinálnak."


2011. jan. 23. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen mindegy, hogy tervezett vagy nem tervezett (bár előbbi esetnél nem értem miért nem várták meg a ceremóniát az egész babaprojektel, ha már minden le volt fixálva, vagy direkt akar pocakos menyasszony lenni :O , a gyereknek sem feltétlenül jó egy ilyen hercehurca), mindegy, így is úgyis ugyanaz a véleményem.
2011. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon egyszerű :D

Ha az adott nő épenséggel csak pár hete/1-2 hónapja várandós, miért ne? Viszont ha az adott nő 7-8-9 hónapos, szerintem elég rossz látvány + gondolom a legtöbb nő se egy "nagypocakos" férjezett asszonyt akar látni gyönyörű fehér menyasszonyi ruhában, hanem egy bombázót, aki aznap is gyönyőrű volt a férje mellett.



Én személy szerint vallási okokból nem ítélem el a dolgot. Majd az kommentálja, hogy a fehér ruha " a szűziesség és a tisztaság" jelképe, ha ő is csak a házasság után veszítette el.


Akinek nem inge, ne vegye magára.

2011. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
10%

hát igen, jól írta az utolsó, fontos, hogy a férjek csinosnak, bombázónak lássák a párjukat az első napon, amit a feleségeként tölt.

aki nagy hassal férjhez megy, megfosztja a férjét ettől az élménytől, tönkreteszi számára az esküvőt.

2011. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
52%
Aha...egy csomó férfi nagyon szexisnek tartja a terhes feleségét, és jobban beindul rá, mert a nőből ilyenkor jobban áradnak a hormonok és a ferromon is a hormontúltengés miatt.
2011. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
66%

Álljon már emg a menet! Most akkor szűzies legyen a menyasszony a fehér ruhában vagy egy szexi bombázó? A kettő azért eléggé kizárja egymást!

...és megint visszajutunk oda, hogy a menyasszony ma már nem kell, hogy szűzies legyen. Magatok mondtátok.

2011. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
57%

Még mindig hülyeséget mondasz, kérdező


Mit lehet abban erkölcsileg megkérdőjelezni, hogy valaki terhesen húz-e fehér ruhát? De komolyan... kicsit túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek... vagy aki várandós, már nem is ember és nem álmodhat szép esküvőről?

2011. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
63%
Sose legyen nagyobb bajotok :P
2011. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
26%
szexi bombázó legyen inkább, ami nem lehet pocakosan.
2011. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem pedig egy szép, elegáns, szolid nő legyen, nem nagy hassal, és ne szexis seggig kivágott ruhában (láttam már ilyen menyasszonyi ruhát) útszélinek ötlőzve, az esküvő pont nem az az alkalom, csöcskivillantós felsőt lehet húzni discoba is.

Inkább legyen szűzies mint szexis.

2011. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
74%
Ha lenne egy olyan pasid akiért meg vagy veszve, mert nagyon okos, aranyos, és összeesnél ha meglátod mert olyan jól néz ki, és el akarna venni feleségül, közben teherbe esnél, akkor nem foglalkoznál ilyen hülyeségekkel. Mint a fogatlan Rozi meg a Maris néni a faluban. Szerintem kicsit beteges, ha valaki azon eszi magát, hogy melyik nő terhes az esküvőjén. Egy kismama soha sem ízléstelen, még, ha férjhez megy akkor sem. Egy egészséges, normális nő ezt így gondolja. Ha engem megkérne a szerelmem, és terhes lennék, pont nem érdekelne, hogy az ilyen pletykás, rosszindulatú aggszüzek mit morognak a hátam mögött, hihi :)
2011. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!