Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a ruha esküvőre (vendégként)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt más színű, de nagyon megtetszett, meg hát máskor is fel tudnám venni. Párom azt mondta, hogy ez nem temetés, ilyenbe nem illik menni, mert korom fekete az egész, és ez azt jelzi, hogy az esküvő ellen vagyok... :( Fekete a boleróm is hozzá...most mit csináljak? Tényleg ennyire gáz lenne? Nem szeretném ha csúnyán néznének rám. Lehet, hogy csak a lagziba fogom felvenni, mert hát elég hűvös idő van, a templomba lehet, hogy kosztümnadrág, blúz és egy fehér blézer lesz rajtam.

A pár régi családi barátunk egyébként. :)


2011. júl. 28. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
67%
Én is fekete ruhában voltam nagybátyámék esküvőjén. Lila cipőt vettem fel hozzá, lila köröm, szem, kiegészítők. Szerintem nyugodtan felvehetetd csak dobd fel valamivel.
2011. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
62%

igaza van a férjednek.

ettől egy akármilyen nyári egyberuha is jobb, ha nem kimondottan alkalmi, még akkor is.

2011. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
69%
Hát én ezt nem értem, nem vok egy nagy esküvő illem szakértő, de elmondja nekem vmi, h miért nem illik feketét venni? Mert a piros, ok kihívó, a fehér a menyasszony színe, de mivan a feketével? AMúgy én a saját esküvőmön pont nem azzal leszek elfoglalva h vki feketében, fehérben v pirosban jött-e. Szóval én a helyedben felhívnám a menyasszonyt, majd ő megmondja, h zavarja-e.
2011. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
54%
Bocsánat, valaki mondja el, ne valami :)
2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
78%
Ha már új ruhát nem tudsz venni, akkor valami színes kiegészítőket, ha a párod halványzöld ingben lesz, akkor zold kiegészítőket vegyél, az feldobja a ruhát. A bolerót meg nem muszáj felvenned, vegyél hozzá, valami sálat, amilyen kiegészítőid lesznek. És az szép, ha egy esküvőn a párok összeöltöznek.
2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
35%

Ez a ruha rémes, egyáltalán nem illik esküvőre! Minimális szabályok vannak, nem igaz, hogy azokat se lehet betartani! Fehéret, feketét, pirosat n e m i l l i k felvenni. Mi ezen a bonyolult?

Ne azért ne vedd fel, mert laza a pár, hanem hogy ne legyél bunkó. Ennyi.

2011. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
41%
A férjednek nagyon igaza van! és ha felveszed igenis csúnyán néznek majd rád. ha nincs lehetőséged mást venni, ahogy tanácsolták, dobd fel más szinű kiegészitőkkel, vagy vedd azt, amibe a templomba mennél... de ne menj koromfeketébe!
2011. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
73%

Én pedig egyszer piros ruhában voltam esküvőn..és ?? Senki nem szólt semmit,mert voltak még rajtam kívül páran pirosban,feketében,és fehér kosztümben is..

Kedves kérdező.Én simán felvenném ezt a ruhát esküvőre mert ha jól látom a pántja kis kövekkel van díszítve..ez már fe is dobja az egész ruhát...

2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
70%

A fehér és a piros a menyasszony privilégiuma: a menyasszonyi és a menyecskeruha színe, ezért nem illik, nem a kihívóság miatt.

A fekete pedig a gyász színe. Nem illik egy esküvőre.

2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
39%

Ugyan, miért lenne gáz? A fekete minden alkalomra tökéletes, soha nem hallottam arról, hogy a "kis fekete" bárhova is ciki lenne. Esküvőre valójában csakis a fehér a ciki, mert az nagyon hasonlít a menyasszony ruhájához, de láttunk már olyat, hogy a koszorúslány ruhája nagyon hasonlított egy esküvői ruhához (Kate Middleton húgára gondolok).


A képen látott ruhád abszolút alkalmi ruha, tökéletes. Dobd fel más színű kiegészítőkkel, vegyél egy szép sálat hozzá, és a sál színéhez passzoló karkötőt, láncot, fülbevalót vagy strasszot. Nem kell aranynak lennie, vehetsz féldrágakövet is (vannak egészen olcsóak is, ha pénzgondod van), vagy utánzatot. Az a lényeg, hogy a fekete komorságát és túlzott eleganciáját oldd valami egyéb színnel. És figyelj arra, hogy a cipőd és a táskád azonos színű legyen, még akkor is, ha a h--lye divatmajmok szerint ez nem trendi.


Lehetőleg három színnél több ne legyen rajtad, és ebből ha egy a fekete, akkor vigyázni kell a másik kettőre. A feketéhez minden megy (kb. csak a sötétbarna sok), ha tudod, oldd meg olyan kiegészítőkkel, amelyek színben hasonló árnyalatok vagy passzolnak egymáshoz.


Ha jól látom, akkor a váll-része spagettipántos és az ezüstnek látszik nálam a gépen. Ha ez így van, akkor érdemes fehérarany vagy ezüst ékszereket használni kiegészítőként, mert ha az ezüstöt kevered a sárga arannyal, és a feketével az irtó csiricsáré hatást kelt, hacsak nem sárga vagy sárga domináns mintájú a kendő, amit használsz hozzá.


Jó szórakozást! :)

2011. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!