Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a ruha esküvőre (vendégként)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt más színű, de nagyon megtetszett, meg hát máskor is fel tudnám venni. Párom azt mondta, hogy ez nem temetés, ilyenbe nem illik menni, mert korom fekete az egész, és ez azt jelzi, hogy az esküvő ellen vagyok... :( Fekete a boleróm is hozzá...most mit csináljak? Tényleg ennyire gáz lenne? Nem szeretném ha csúnyán néznének rám. Lehet, hogy csak a lagziba fogom felvenni, mert hát elég hűvös idő van, a templomba lehet, hogy kosztümnadrág, blúz és egy fehér blézer lesz rajtam.

A pár régi családi barátunk egyébként. :)


2011. júl. 28. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
26%

Nekem mindig azt mondták, hogy esküvőre tilos felvenni feketét. Úgy néznél ki, mintha gyászolnál...mintha nem örülnél az esküvőnek. Egyszer, amikor egy esküvőn voltam, egy anya és lánya feketében voltak. És úgy kilógtak a sorból, a sok csini ruha közül. Nekik is jó fazonú volt a ruhájuk, de egyszerűen a fekete szín elrontotta az összhatást. Szóval én azt mondom, hogy inkább próbálj meg más felvenni...akár egy egy csinos blúzt és szoknyát, de ne ezt a fekete ruhát. Nagyon csinos, de egy esküvőre, ahol a boldogságé és a szerelemé a fő szerep, oda nem illik a fekete szín.

18L

2011. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nemrég értünk haza az esküvőről, egyébként egy 5csillagos kúriában volt, elég előkelő emberek voltak és rajtam kívül még kb. 4-en voltak tiszta feketében! És még többen mondták is, hogy milyen csinos vagyok, a menyasszony húgát meg is kérdeztem, hogy nem gáz-e a fekete, azt mondta egyáltalán nem, nagyon szép a ruhám. És csak közeli rokonság meg főbb barátok voltak az esküvőn, szóval nem akármilyen távoli rokonon vagy felszínes barátokon volt fekete, hanem többek között az örömanyán is fekete ruha volt. És nagyon elegáns volt! És nem tudom miért lenne ódivatú ez a ruha. Ódivatú pánt? :D Hát érdekes...na mindegy, a lényeg, hogy senki nem szólt meg érte, más is volt feketében és egyébként a tetejére felvettem fehér blézert, így voltam a templomban meg a vacsora alatt, tánchoz meg az este végén meg levettem a blézert. Egyébként a menyasszony unokaöccse meg farmerben és pólóban rohangált egész vacsora alatt...


És rohadtul nem érdekelnek ezek a pontozások, szerintetek abban lelem a szórakozásom, hogy mindenkit lepontozgassak? Nem gondolod, hogy mások is tudnak nyomogatni, akik válaszolnak ide? Nem tudom miért rögtön a kérdezőt kell lehurrogni, hogy lepontoz meg neki csak az a fontos amit hallani akar. Hát nem így van, én véleményt kértem a ruha színéről (és igaza van az egyik válaszolónak, nem arra voltam kíváncsi, hogy ódivatú-e a ruha vagy sem, vagy egyeseknek hogy tetszik, de ez lényegtelen).

2011. júl. 31. 13:26
 53/61 anonim ***** válasza:
31%

Az, hogy mások is voltak feketében, és megdicsértek, nem azt jelenti, hogy illene felvenni mindenféle színt esküvőre.

Nekem is volt egy kolléganőm régebben, aki újságolta, hogy esküvőre megy, és mikor kérdeztem tőle, hogy miben, mondta, hogy feketében. Mikor mondtam neki, hogy ez nem illik, egy cseppet sem zavarta.

Az egyik barátnőm esküvőjén a menyasszony egyik barátnője fehér ruhában ment. Mikor csak őt és a menyasszonyt fotózták, egy másik barátnő meg is jegyezte hangosan, de úgy, hogy ők ketten azért ne hallják, hogy: Na, most melyik a menyasszony? Én szégyelltem magam a helyében komolyan, hogy ilyen nők is vannak, akik fehéret vesznek fel egy esküvőre.

Egy másik barátnőm esküvőjén a menyasszony öccse farmerben és Supermanes pólóban ment, és a család többi tagja sem öltözött ki...

Csak mert vannak ilyen emberek, mint azon az esküvőn is, amin te voltál, Kérdező, nem azt jelenti, hogy ez a csinos, helyes, követendő példa.

Lehet, hogy egy hasonló ízlésű, gondolkodásmódú ember dicsérte meg a ruhádat, vagy pedig nem akarta a szemedbe mondani, hogy nem esküvőre való, mert nem akart ünneprontó lenne, nem akart megbántani, meg saját magát felidegesíteni vele még jobban.

Csak mondom, hogy ez a verzió is eszedbe juthatna, mikor a ruhádat dicsérik.

2011. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Igazad van, de szerintem meg senki nem veszi ezt ennyire komolyan. A menyasszonynak a menyecskeruhája egy barnás márványmintás hosszú estélyi volt, a polgárira pedig egy vajszínű csipke miniruhában volt. Ha még ők sem követik az "előírást" akkor mit foglalkozzanak máson milyen ruha van? És nem egy fehér vagy fekete abroncsos ruhában mentem, és még hosszú sem volt, és igaza van az egyik válaszolónak, temetésre eszembe nem jutna ilyen ruhában menni, mert oda ez nagyon kihívó! De mindegy, mindenkinek lehet véleménye, kinek ez, kinek az. Lényeg, hogy senki nem nézett rossz szemmel, másokon is volt, ezek után szerintem mással nem kell foglalkozni.
2011. júl. 31. 17:36
 55/61 anonim ***** válasza:
79%

Bármennyire meglepő is, és egy esküvőn egy fekete miniruhában voltam koszorúslány, családi körben volt megtartva, és mindenki dicsért, hogy milyen szép a ruhám.

A kérdező és én is bizonyíthatjuk, hogy a régi hagyományok ma már eltűnőben vannak, és nem a ruha a legfontosabb.....

2011. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg h jól érezted magad! Akik meg pontozgatják le egymást...nem értem. VÉleménykülönbség miatt lepontozni egymást? Ha vki nem mond csúnyát, nem alpári, nem bántó, akkor minek pontozzátok le?
2011. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
67%

Ó már vége van a lagzinak... :-)

Ha azt vette fel, akkor azt...

Amúgy felénk a vacsora után a nők átöltöznek, de a kérdező egy ruhában volt egész nap?

2011. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Nem egy ruhában voltam egész nap. Vacsorára átvettem a fekete ruhát. Előtte meg kosztümnadrág volt rajtam fehér blézerrel. Vacsora után nem sokkal pedig elmentünk aludni párommal (kb. fél 2kor), mert hát nem vagyunk nagy táncolósak egyikünk sem, meg másnap indultunk nyaralni, most jöttünk haza 2-3 órája. Egyébként a vendégek 90%-a ugyanabban a ruhában volt egész nap.
2011. aug. 5. 17:43
 59/61 anonim ***** válasza:
69%
Ó, főleg, ha csak este volt rajtad.... akkor nem értem a válaszolókat... :)
2011. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de egyrészt szerintem nagyon szép a ruha :) Másrészt a jövőre való tekintettel a szalagot simán kicserélheted valami színesre, hozzá igazítva a kiegészítőket, és máris nem tiszta fekete. :)
2013. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!