Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a ruha esküvőre (vendégként)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt más színű, de nagyon megtetszett, meg hát máskor is fel tudnám venni. Párom azt mondta, hogy ez nem temetés, ilyenbe nem illik menni, mert korom fekete az egész, és ez azt jelzi, hogy az esküvő ellen vagyok... :( Fekete a boleróm is hozzá...most mit csináljak? Tényleg ennyire gáz lenne? Nem szeretném ha csúnyán néznének rám. Lehet, hogy csak a lagziba fogom felvenni, mert hát elég hűvös idő van, a templomba lehet, hogy kosztümnadrág, blúz és egy fehér blézer lesz rajtam.

A pár régi családi barátunk egyébként. :)


2011. júl. 28. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim válasza:
40%
Szerintem vegyél fel mondjuk világos rózsaszínt ha nem szereted ezt a színt akkor világoskék,szóval legyen valami halvány de ne fehér szín.Bolerónak bedig a választott ruha sötétebb árnyalatát ajánlom.:)
2011. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
77%

"Aki meg azt írta, hogy a pár kedvéért nem venne új ruhát, akkor az a saját esküvőjén se szóljon meg senkit, aki majd farmerbe megy, mert neki épp csak az van otthon."


Nagyobbat túlozni nem tudsz? Az AKÁRMILYEN elegáns ruha nem ugyanaz, mint a farmer. Amúgy meg leszarom, abban jön, amiben akar, mit zavar az engem?

2011. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igyekszem zöld stólát venni holnap, az mégiscsak olcsóbb, mint egy másik ruha! :)


Tudod 70%-os nem mindenki teheti meg hogy akármilyen ruhát vegyen, ha ez volt akkor ez volt és kész! És nem tudom mit húzod így fel magad, úgy csinálsz, mintha a világ dőlne össze, vagy mintha neked kellene felvenned ezt a ruhát! Lehet mindenkinek véleménye persze, neked az, hogy nem tetszik a ruha, de attól még nem kell bunkónak lenni meg lekezelően válaszolni, szerintem semmi rosszat nem ártottam neked, hogy így letámadj! Ha így tudsz csak válaszolni akkor inkább ne válaszolj!

2011. júl. 28. 19:06
 34/61 anonim válasza:
40%
Szerintem vegyél fel vagy halvány rózsaszínt,vagy h. kéket, de mindenképpen halvány árnyalatú legyen a ruha.Boleró pedig ugyanannak a színnek a sötétebb árnyalatát ajánlom.:)
2011. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Wywyennh: alapból olyan színű ruhát szerettem volna, mint a párom inge (tehát halvány zöldet, almazöldet), de sajnos csak ez a fekete volt, meg egy borzalmasan csicsás színjátszós lilás, meg egy csupa fodros bordó...na azok tényleg nem lettek volna túl illőek, akkor már inkább ez a visszafogott fekete. :) Szóval ha találtam volna értelmeset, akkor nyilván nem feketét veszek...
2011. júl. 28. 19:11
 36/61 anonim ***** válasza:
53%
esetleg kölcsönkérni nem tudsz valakitől egy ruhát?
2011. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
89%
A mell alatti masnira vennék (vagy varrnék) a helyedben egy színes virágot, lehetőleg passzoljon a párod ingével. Esetleg a hajadba ugyanolyan színű díszcsat, vagy egy olcsó kis színes medál a nyakláncra, kész. A stóla szintén jó ötlet.
2011. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, nyugi! :) Nem értem némelyek mit vannak ennyire kiakadva, nem az ő esküvőjükről van szó... Én voltam már tiszta fekete ruhában esküvőn és senki nem szólt meg érte, sőt, nem én voltam az egyetlen. Ha egy menyasszony nekiáll ezen problémázni, akkor az egy felszínes hülye pitsa, meg is érdemli... Tehet egy szívességet és vehet neked egy új ruhát ha nem tetszik ami van... Úgyhogy nyugodtan vedd fel a fekete ruhát, én még stólát sem vennék hozzá... Fekete menyasszonyi ruhák is vannak már, szóval nincs a színeknek akkora jelentősége.

Egyébként meg én úgy tudom, hogy a gyász színe eredetileg a fekete és a FEHÉR, szóval ennyit erről.

2011. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
72%
Én a bátyám esküvőjén fekete, piros fűzős ruhába voltam, senki nem szólt meg, sőt, mondták, hogy szép a ruhám. Szerintem hülyeség, ma már nem tartják ezt fontosnak, max falún.( Szex és New York első rész: Charlotte tiszta fekete ruhában, Samantha pedig pirosban. Na illetlenek?)
2011. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
79%
Falusi esküvőn sokszor látok fekete kosztümöt piros blúzzal, szóval ott sem. Ezt leginkább azok veszik komolyan, akik sznobok. Nagyon nagyon nagyon szeretnék eljátszani, hogy ők mennyire ismerik és tudják az illemtant stb. Egészen annyira, hogy paraszt módon leugatnak másokat. :)
2011. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!