Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, nektek volt önálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt önálló keresetetek (dolgoztatok) mielőtt férjhez mentetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Miért kérdezed? Te hogyan gondoltad?

Eddig a szüleid tartottak el, mostantól meg a pasid fog??

2011. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem akarom,ezért nem akarok addig vele élni,még nem kapok munkát.
2011. szept. 26. 12:38
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Helyes!
2011. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
54%
Az önértékelésedhez fontos a saját munka,saját kereset. Később a fejedhez vághatják, és az nagyon rossz érzés.
2011. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

Előtte igen, most sajnos nem! :(

Ahol lakunk nem könnyű munkát találni, max utca seprőnek elmenni..... Elköltözni pedig nem tudunk mivel páromnak itt van biztos munkája!

Remélem hamarosan találok én is egyet!

2011. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
Igen volt előtte is, meg az esküvő után is sokáig. Most sajnos nincs. Errefelé nem könnyű elhelyezkedni úgy, hogy az embernek ne menjen rá a családi élete, mármint, hogy normálisan haza tudjon járni minden nap. Nem nagyon akarunk elszakadni egymástól a férjemmel, most még valamennyire meg is tehetjük, mert nincs gyerek, de lassan már tényleg kevés lesz nekünk is az egy fizetés. Úgyhogy akármennyire is nem szeretné, lehet, hogy kénytelenek leszünk valami kellemetlenebb megoldást találni, mondjuk külföldi munka, vagy valami...
2011. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű hogy ezek a válaszok után többen le fogtok pontozni,de mégis leírom.

20 éves vagyok,a párom 29!4éve együtt vagyunk,ebböl 2éve odaköltözött hozzánk (hozzám és anyukámhoz)


Én jelenleg szakmát tanulok,a gyakorlat miatt kapok kb 14ezret+a családi pótlék.

A páromnak jól fizető biztos állása van.

Mi úgy döntöttünk,hogy 4 év együtt járás után,tovább lépünk és kezdésnek albérletbe költözünk!Most fogunk költözni hétvégén!


Akkor ezek szerint én egy érdeknő vagyok amiért 20 évesen havi 20ezerrel összeköltözök a barátommal akivel 4 éve vagyok együtt???

Vagy addig nem is kellene összeköltözni,amíg el nem végzem a szakmát és kapok fix munkahelyet?


Szerintem ez nem így működik.Párommal ezt átrágtuk,megbeszéltük és neki ez így oké!Az hogy más mit mond,kit érdekel?Tudom,hogy a családomban is meg a kibeszélés,de nem érdekel!Söprögessenek inkább össze a házuk elött.

Ahogy elolvastam a válaszokat megdöbbentem!Egyrészt én is magamra vettem,hogy érdeknő vagyok,mert tanulok és párommal együtt lakok,aztán beugrott hogy ne hallgassak rátok,mert nem a válaszolóknak akarok "megfelelni".

2011. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%

14:34-es! Ennyire azért nem kell agyonértelmezni az érdeknőséget. Az érdeknőség mértéke is esetenként változó. És figyelembe kell venni minden körülményt.

Egy ilyen kérdésre mindenféle háttérinfó nélkül azért az érdeknő tűnik fel, mert ha statisztikát készítenének arról, hogy az önálló kereset nélkül férjhez ment lánykák közül mennyi ment valamiféle érdekből férjhez, akkor biztos lenne vagy 80-90%...


Te ha azt mondod, hogy a párod 2 évet nálatok lakott, akkor most ha te laksz nála kb ugyanennyit, akkor teljesen egálban vagytok, ez még nem érdeknőség.

Amikor ő lakott nálatok, akkor beszállt a rezsibe, kaja, stb költségbe? Mert ha igen, akkor neked is illene beszállni ezekbe nála. Legalábbis egy idő után, de nem 20 év múlva természetesen. Ha így teszel, akkor nem vagy érdeknő.

Ha azonban ezentúl nála laksz és mindent ő fizet, majd amikor fix munkád lesz, akkor is, akkor az már érdeknőség...

2011. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

ma 14:50!!!


Amikor nálunk lakott anyukám nem fogadott el semmilyen rezsiköltséget!!!

Azt mondta,ha párom nincs itt,neki akkor is ki kell fizetnie a gázszámlát,ha én a szobámban tv-zek neki akkor is fizetnie kell tv-t (villanyt is),akkor is ha ő is a szobában van velem!

A fürdést,és a napi egy adag étel kaját anyám "semmibe" vette,mondván az a kaja úgy is kimarad.

Nem arról van szó,hogy párom semmit sem fizetett,mert volt hogy vett kaját,de rezsit anya nem fogadott el tőle!


Nevetségesnek tartom tényleg,amit mondtok!

Ha van is egy "érdeknő" tehát ahol csak a férfi dolgozik,akkor nektek,nekem,senkinek nincs ehhez köze!

Valószínű hogy a pasi ezt eltüri,az ő dolga,nem?

Mellesleg nem egy-két olyan esetről tudok ahol a férfi nem is akarja,nem is engedi hogy dolgozzon a nő!

2011. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%
15.03 Egyetertek veled. Engem a parom tart el MOST, es meg par evig,amig tanulok,ellenben ha vegzek 3x annyit fogok keresni,mint O, amibol o is reszesulni fog elete vegeig (ferjem). En nem tartom magam erdeknonek,es te sem vagy az. De meg akkor se lennel,ha nem fizetnel a koltsegekbe,ha a parod annyit keres, hogy ezt megengedhetitek magatoknak. Nem mindenki ugy tervez,hogy majd ugyis szetmegyunk...
2011. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!