Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, nektek volt önálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt önálló keresetetek (dolgoztatok) mielőtt férjhez mentetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%

Jah,igen az lemaradt,hogy ez nagyon gáz!

2 évig nálunk lakott nem fizetett rezsibe,akkor mostmár én is 2 évig élhetek nála úgy hogy nem fizetek rezsit???Jó isten,ez egy KAPCSOLAT és egymásért létezünk!Nem számolgatjuk hogy kinek mennyit kell mibe adnia!!!Ez a mi pénzünk,még akkor is a MIÉNK ha csak ő dolgozik...

2011. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
44%

mondták már, hogy nem rád értették az érdeknőt. az, hogy egész délután ezen pörögsz, azt jelzi, hogy valahol mégis annak tartod magad.

ha nektek így jó az életetek, akkor senkinek nincs joga lenézni, de olyat azért ne írj mentegetőzésnek, hogy „van, ahol a férfi nem is engedi, hogy dolgozzon a nő”, mert az már szánalmas, ha valakinek nem férje, hanem gazdája van…

2011. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre járok (orvosi), és kb. 22 éves leszek, mikor az esküvőnk lesz, így nem dolgozom/dolgoztam. Gyermektartást, illetve ösztöndíjat kapok, abból segítek be, illetve, ha 5.-6. éves leszek, akkor tudok dolgozni az egyetem mellett. A párom levelezőn jár főiskolára, mellette dolgozik, és akkor fog végezni, amikor összeházasodunk. Nem érzem magam "érdeknőnek" azért, mert az esküvő előtt nem dolgoztam (pénzért, de az egyetem mellett járok be klinikára gyakorlatilag ingyen), majd utána fogok, nem várom el, hogy életem végéig eltartson. Ami kis pénzt kapok a tanulmányaimért, az megy a közösbe, nekem egyelőre az a keresetem.
2011. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!