Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/151 anonim ***** válasza:
87%

Arra nem gondolsz hogy a párod vagy akármelyik vendégek az eset után követelheti a befektetett összeget tőled?

A párod akár be is perelhet utána,és visszakövetelheti az esküvőre beleadott pénzt..

Elmondok egy történetet.Én ott voltam gyerekként(lassan 20 éve történt)

Esküvőre volt hivatalos majdnem 200 ember.Mi a menyasszony vendégei voltunk.A lagzi a falu kultúrházában volt.

Javában ment a mulatság,ám egyszer csak iszonyatos bűz lett a teremben és pár percen belül bokáig álltak egy csomóan a szarban..Jól olvasod a szarban.

Kiderült,hogy a menyasszonynak már volt egy vőlegénye aki külföldre ment dolgozni,hogy legyen pénz a lagzira.Anno annak idején nem volt internet,vagy mobil,és nem volt olcsó a repülőjegy,így a kapcsolat a két távolban élő ember között a sima borítékos levelezés volt.A menyasszony nem volt képes várni,így kavart egy másik férfival,de a kint élő "vőlegényt" nem tájékoztatta.Még akkor sem amikor eljegyzése lett,és akkor sem szakított a "vőlegénnyel" amikor már meglett az esküvő dátuma.Úgy volt vele,hogy nem írt,neki,nem reagált,majd csak leesik neki,hogy már nincsenek együtt.Nos,a "vőlegény" hazajött,és nem esett le neki semmi.Így úgy érezte becsapták,megalázták.Bosszút kiáltott. Elment a legjobb barátjához,és elkérte a szippantókocsiját(a barátja volt a falu szippantósa)A kocsi teljes tartalmát,pedig beengedte a kultúrházba ahol ment a lagzi..Az esküvő szarul végződött,volt aki totál szaros lett.

A menyasszony,és a vőlegény is tombolt.A a megcsalt "vőlegény" szerint megérdemelték.

Mi lett a vége? A megcsalt vőlegénynek bíróság előtt kellett felelni a tetteiért,mert többen beperelték.Pénzbírság,és 6 hónap felfüggesztett börtönbüntetés..Amit külföldön keresett az mind ment a tartozásba..Szerinted megérte neki?? Ma ha hazamegyek,és megcsalásos pletyka van,a "vőlegényre" emlékeznek inkább,(nem a menyasszonyra),hogy milyen szánalmas,bolond ember volt..nem csodálják,hogy nincs neje,hiszen kimenne hozzá egy ilyen ökörhöz?

2011. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/151 anonim ***** válasza:
45%
Igen,igen IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!Ez nagyon tuti!!!Erről filmet kéne forgatni! Nagyon sajnálom hogy ez történt,fogalmam sincs ki vagy,de b@...ottul büszke vagyok rád hogy ezt igy kitaláltad,és ha végig isn viszed!!Lééééééégysziiiiiiiii!!!Aztán ird már le mi tortént!!!
2011. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/151 anonim ***** válasza:
74%
Én eddig a "de jó ötlet" párján voltam, de ahogy olvasom itt a kommenteket, meggyőzött a másik oldal. Tényleg magadat minősítenéd vele (függetlenül attól, hogy megérdemelné). 10:44-es megoldása viszont szimpatikus. Nem kell ebbe a násznépet belekeverni!
2011. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/151 anonim ***** válasza:
60%

10.41-es vagyok.Ezt nekem írtad

"A kérdező kommentje:

nos drága utolsó, csak azért, hogy "pofára ess", elmondok valamit. Sose, ismétlem, SOSE pontozok. Sehogy... Se pozitív, se negatív. Egyszóval ez most nagy zúgás volt. legyen szép napod! :)"


1.Sehol nem írtam,hogy TE pontoztál le,csak azt hogy látom akik szerint ez nem jó megoldás az le van pontozva..Nem mindegy..

2. Neked sürgősen dokira van szükséged,mert nálad agyilag valami nem stimmel..

3.csodálkozol hogy megcsaltak?? Én azon csodálkozom,hogy még nem menekült el a párod..Ilyen természet mellett csoda hogy ennyi éve együtt vagytok..

2011. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/151 anonim ***** válasza:
14%
10:44 ES ötlete szar,a tiéd viszont egy mestermű,ugye lagalább privibe megirod mi volt??? Ki kérne már tőled pénzt,a vőlegénynek arra nem lesz bőr a képén hogy egy lyukas zoknit is elvigyen tőled, a násznép meg vigye haza a z ajándékait,tökmindegy. Nagy koltésgvetést azért ne csinálj,de ez minden pénzt megér. Kéééééééérlek,hivj meg:-)
2011. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/151 anonim ***** válasza:
89%
Nem tűnik rossz ötletnek elsőre, de belegondolva tényleg elég gáz, főleg a kislány miatt. Neki ez hatalmas csalódás lenne, és emiatt nem érné meg a dolog. A felnőttek tudnak ilyet kezelni, sőt lesz sztori alap egy jó időre, de egy gyerek az más. Neki ez sokkot okozna szerintem. Én azt tenném a helyedben, hogy pár nappal az esküvő előtt megkérném a párom, hogy nézze meg velem az összeállítást. Akkor kibukna a dolog. Után megkérném, hogy értesítse az összes meghívottat hogy elmarad az esküvő, és magyarázza is el nekik miért. Egyébként szerintem azért vesz el mert lelkiismeret furdalása van. Itt már írtak ilyet fiúk, hogy lánykérést terveznek mert csaltak.
2011. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/151 anonim ***** válasza:
38%

Ha a vőlegénynek van esze, csak ismételni tudom magam, olyan nem vagyoni kárra perel (nem a megcsalás és a megalázás, hanem a képmással való visszaélés miatt), hogy elég sokáig oda fizetheted majd a gyerektartást.

Azt pedig tényleg komolyan gondolta valaki, hogy ha a vőlegénynek volt "bőr a képén" megcsalni a menyasszonyt, akkor nem lesz bőr a képén elvinni egy lyukas zoknit? :) Ugyan már... Minden csoda 3 napig tart. :)

2011. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/151 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok aki örömkodtem hogy ez egy mestermű ötlet. Még mindig annak tartom,de a kislányról megfeledkeztem. Őt valahogy ki kéne hagyni a dologból,ez miatt tényleg nem stimmel a dolog. :-( Kár,pedig nagyon jó lett volna,de akicsit valahogy próbáld kihagyni!
2011. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/151 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Nekem tetszik a terved, de szerintem kicsit túlzás.

Én a helyedben összecsomagolnám a párocskám cuccait, futárral elvitetném a melóhelyére egy lefixált időpontban, és arra az időpontra egy e-mailt vagy egy mms-t is időzítenék, benne a kisfilmmel (akár egy rövidebb változattal). Így le fog esni neki, hogy mi a szitu. Esetleg elküldheted a kisfilmet a baráti körnek is, így tudatva velük, hogy ne törjék magukat a nászajándékon.

Én ebben az egész hercehurcában a gyereket sajnálom a legjobban.

2011. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/151 cirmos62 ***** válasza:
23%

A komment megírásának időpontja: ma 10:03

Már a félrelépésének kiderülése előtt is kerülted vele az szexet? Akkor miért csodálkozol, hogy másnál keresi azt? Nem gondolod, hogy előbb a magad hibáit is észre kéne venned, mielőtt ilyen gusztustalan terveket szövögetsz?

2011. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!