Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/151 anonim ***** válasza:
26%
Tedd amit jonak látsz ne hallgass senkire.Szerintem is megérdemli,már csak egy dolog miatt..a22 hos lányotok ott van.Annak a gyereknek nem ilyen apa kell.
2011. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/151 anonim ***** válasza:
63%
De legalább a gyereket hordhatjátok majd együtt pszichológushoz, amikor még 6 évesen is bepisil majd, meg dadog vagy csak nem hajlandó megszólalni...
2011. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/151 A kérdező kommentje:
Igen, elkerülöm, mert biztos vagyok benne, hogy azért csalt meg. Ezzel szerintem most mindenki boldog lehet, hogy a nemi életem katasztrófa. De nem vagyok már így is eléggé megalázva???? Sáskák...
2011. okt. 12. 10:03
 54/151 anonim ***** válasza:
59%

túl sokat tévéztek



10:01 nálad a pont

2011. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/151 anonim ***** válasza:
67%

Értem.Csak kaja,semmi pia.Nem lesz közjegyző,akinek fizetni kellene.Ja,és a legjobb:Te tudod,hogy 1éve csal,csak nincs bizonyíték.

Kamu

2011. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/151 anonim ***** válasza:
59%

Miért jön mindenki azzal, hogy a rokonok, barátok, meghívottak nem ezt érdemlik?! A kérdező írta, hogy 11 vendég lesz. Nem kell nagy tudás a kiszámolásához, hogy ennyi ember a nagyon szűk családot jelenti. Szülők, testvérek esetleg nagyszülők. Ők szerintem állnak hozzánk olyan közel, hogy egy szitut simán elviselnek, sőt, az is előfordulhat, hogy élveznek. Ahogy már írtam, én inkább a gyermeket félteném.


Kedves Kérdező! Majd írd meg, hogy mi lett a sztoritok vége, nagyon érdekel!!!

2011. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/151 anonim ***** válasza:
57%
megérdemli... megnézném milyen fejet fog vágni...
2011. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/151 anonim ***** válasza:
80%

Nem olvastam el,hogy ki mit írt,de elmondom,hogy én mint násznép egyik tagja hogy reagálnék.

Kezdjük azzal,hogy én esküvőre mennék,vagyis arra készülők,hogy két szerelmes embert fogok látni összeházasodni.(akiknek van már egy édes gyermekük)

Gondolom ezzel nem lennék egyedül,így vennék szép nászajándékot,készülnék a lagzira.(fodrász,ruha stb)Ma nemcsak az esküvő drága,de a vendégek is mélyen a zsebükbe nyúlnak ha meg vannak hívva.Szóval bőven költenék pénzt,mert ugye nem mehetek ajándék,és nászpénz nélkül,és nem mehetek farmerban,és "ápolatlan hajjal"

A jó kedv meglenne egész délelőtt,és örömmel kezdeném nézni a videó felvételt rólatok,persze még mindig senki nem gyanítana semmit.Majd jönnének a szerezőről a képek.Szerintem a legtöbb vendégnek ahogy nekem is nem esne le először,hogy hogyan,miért kerültek bele ilyen képek.Ha olyan képek lennének,hogy a vőlegény éppen smárol egy idegen nővel,vagy a nő éppen térdelve cumizik a párod slicce előtt,nos akkor jönne a kínos döbbenet.Biztos vagyok abban,hogy ha valaki akkor egy tűt le ejtene még azt is meghallanánk..és utána???Ti elkezdtek kiabálni,veszekedni egymással a násznép előtt??Vagy te kár örömve mondanád,hogy "te kurafi,szerinted hozzád megyek??Menj a qurvádhoz inkább.."

Vagy tanúi lennénk egy hatalmas sírásnak,és anyukád részéről egy ájulásnak???

A násznép nagy kínjában szépen elkezdene hazamenni,mert ez több mint kellemetlen.Hazafelé úton arról beszélgetnénk pár vendéggel,hogy vajon melyikőtök volt a nagyobb ökör?A férjed hogy megcsal 1 éve,de mégis oltár elé cipelt,vagy te,hogy készültél egy ilyen hülyeségre,nem gondolva a vendégekre sem a bosszúd miatt.Persze sokan bosszankodnának,mert kidobtak feleslegesen több ezreket az esküvői meghívás miatt..(főleg azok lennének mérgesek akiknek amúgy is keményen spórolni kellett,hogy megtiszteljenek titeket az esküvőtökön..

Én tuti haragudnék rád..Talán rád jobban,mert te tudtad hogy ez lesz,és én szerintem sokkal becsületesebb és kevésbé megalázóbb lenne az,ha lemondanád az egészet ,a párodat páros lábbal rúgnád ki.Ebben az esetben sokan melletted állnának..

Csak tud: A bosszú nem old meg semmit,és sokszor visszaüt..Arra nem gondolsz hogy esetleg rosszabbul jöhetsz egy ilyen bosszúból?

2011. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/151 anonim ***** válasza:
61%

Én sem támogatom az ötletet.

Először neki kéne egy esélyt adni, magyarázza meg, ha tudja.

Másrészt a gyereke örökké a gyereke marad, gondolom, szeretné majd tartani vele a kapcsolatot, ergo te sem tudod őt végleg kizárni az életedből. Nem hiszem, hogy ilyen szempontból jó lenne egy ekkora cirkuszt rendezni.


A dühödet, sértettségedet abszolút megértem, de azt tartsd szem előtt, hogy sajnos ezt a pasit nem tudod kiradírozni a jövőtökből, a gyerek miatt.


Most biztos sokan megköveznek, de biztos, hogy szereti azt a másikat? Ahol megcsalás van, ott maga a kapcsolat is rejteget problémákat. Engem is csaltak már meg, a dühön, megalázottságon túllépve megláttam, hogy én is vastagon benne voltam, hogy így alakult, megbeszéltük, baromi nehezen, de helyrehoztuk. Ennek 7 éve (a 4. évben volt). Van, hogy a megcsaló is kétségbeesett, elveszett; ami persze nem menti fel, mert sunyi dolog, amit tesz, de tényleg nem kell lesüllyedni az ő szintjére.

2011. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/151 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezzel magadat is ugyanúgy beégeted. Legalábbis nekem megalázó lenne nagyon.
2011. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!