Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/151 anonim ***** válasza:
34%
nemrossz ötlet :D azért majd ird le,hogy mi volt
2011. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/151 anonim ***** válasza:
64%

"Ők szerintem állnak hozzánk olyan közel, hogy egy szitut simán elviselnek, sőt, az is előfordulhat, hogy élveznek."


Hát nem tudom, lehet nekem van el...ott családom, de ha én ott állnék fehér ruhában, és ezt megcsinálnám, tuti, hogy nem élveznék. Pedig van humorérzékük, csak ez... borzalmas lenne.

2011. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/151 sumergo ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon megérdemelné, de csak akkor csináld, ha emelt fővel tudod megcsinálni (ha hisztirohamot kapsz, vagy sírógörcsöt, akkor inkább ne). Ja és egy jó barátnőt, vagy valakit kérj meg, hogy a kislánynak ne kelljen végignéznie ezt. Engem vendégként nem zavarna ez, megértenélek, csak az "apukáról" lenne meg a véleményem. De tényleg csak emelt fővel, különben tényleg magadat is beégeted. Micsoda görény pasik vannak.
2011. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/151 anonim ***** válasza:
40%
Hát, szerintem mindenképp beégeti saját magát is. Az egész ötlet elég primitív, ilyen szappanoperán-nevelkedett hatása van.
2011. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/151 anonim ***** válasza:
41%

Pontozzatok le megint nyugodtan :)

Jó nagy hülye vagy kérdező! És ha ezt megcsinálod akkor nemcsak nőként, de anyaként és a szüleid lányaként is egy nagy nulla vagy.

Mert ugye, a gyerekdre már nem gondolsz és nem fog érdekelni,hogy ott áll és sír, mert nem tudja mi van.

Nem fog érdekelni, amikor a szüleid a Te boldogságodat mennek megünnepelni és csak azt látják,hogy kifordulsz önmagadból.

És gondolom az sem érdekel,hogy egy NŐ, ha ilyen szintre süllyed le, az már inkább állat, mintsem ember. Mert ugye tudod, csak az állatok viselkednek így, ösztönből, bosszúból. Az emberek, tudnak viselkedni, megbeszélni dolgokat.

De hajrá! Édes a bosszú! Forrjon benned a láva! Döntsd le a falakat, dobált a sz@rt és ne érdekeljen senki és semmi, csak a te nyomorod, aztán tartsál egy önsajnálat bulit.

És ha majd rájösz,hogy mekkora hibát követtél el, akkor nézz a szüleid és a lányod szemébe és kérj bocsánatot,hogy kitetted őket ennek, és magyarázd el nekik,hogy csak csalódott voltál és megkeseredett és nem tudtál Emberként,Nőként és Anyaként viselkedni.

De persze megéri...

2011. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/151 anonim ***** válasza:
86%

A mi esküvőnkön 13 ember volt velünk együtt (a szűk család).

Csak a házasságkötő terembe voltunk nem volt templomi rész.

Egy panzió éttermi részébe volt egy nagyon egyszerű vacsi, volt egy 2 emeletes esküvői torta.

Nem volt menyasszonytánc nem is tartott addig.

És mi a férjemmel a nászéjszakát ebbe a panzióba töltöttük.Még ott volt a ruhám bérlése a férjemnek az öltöny.A virágcsokor a díszítés.A fotós a fényképész.


Ez így egybe mindent 300 ezer forint volt.

És ez egy kis esküvő volt kevés emberrel.A lehető legszolidabban.



Te döntsd el,hogy megcsinálod e azt amit akarsz vagy sem.Itt senki nem tud a te fejeddel gondolkozni.

2011. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/151 anonim ***** válasza:
78%
22 hónapos kislányotok biztosan érzi, hogy valami nem jól van. Teljesen megértelek. Csalódtál egy hatalmasat. Kedvesed megcsal úgy érzed kihasznál téged és a gyermeketeket. A benned lakozó düh érthető, normális, hogy úgy érzed darabokra tépték a szíved és viszonzás képen te is fájdalmat akarsz okozni. Érezze azt amit te, essen pofára ős is, vesszen a férgese! Csakhogy, már nem ketten vagytok. Van egy édes kislányotok, aki mind kettőtöket ugyanúgy szeret. Igen, apát is szereti (hidd el akkor is szeretné, ha nem lenne jó apa). Kicsi még és hatalmas törés készülődik az életében. Szétszakad a biztonságot jelentő fészek. A felnőttek pedig, akiknek őt tartaniuk kellene, hogy ne essen nagyot, nem rá figyelnek, hanem egymást lökdösik. Tudom, hogy nagyon nehezek ezek a napok, hetek, de arra figyelj leginkább, hogy a szétválás ne viselje meg a kislányotokat. Mert ő nem csak a te kislányod, hanem az apjáé is. Az apja felelőtlen volt, éretlen, de te ne legyél az. Mert harc után harc jön, ha fegyvert fogsz a másikra (jogosan vagy nem tökmindegy) ő is fegyvert ránt. Itt a legnagyobb vesztes a kislány lehet. Kérlek, őt tartsd elsősorban szem előtt, ha már így alakult az életetek.
2011. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/151 anonim ***** válasza:
60%

Ha a vőlegény meghívottja lennék, olyan sz@rban hagynám a menyasszonyt, hogy ihajj. Grafikus vagyok, így egy "spontán elejtett" jó poén, a menyasszony kért meg rá szöveggel oszlatnám a kialakuló helyzetet, és mindenki röhögne, hogy mennyire poénos volt a menyasszony, hogy ilyenre megkért. Szóval annyira de annyira megaláznám a menyasszonyt ott és akkor, hogy egy elég sűrűn láthatná a "személyes bosszúja" következményeit pszichiátriai kezeléseiben...

Szerintem sokkal jobb megoldás lenne, ha a helyi televízióban vennél fizetett reklámidőt, és ott adnátok le az esküvő képeit, vagy akár egy magazinban fizetett hirdetésként.

Ez nem bosszú, ez kicsinyesség, gyerekesség és ostobaság. Ezzel a párod semmivel nem alázod meg. Ő tudatában van annak, hogy megcsal, hiszen ő csinálja, nem? :) Ezzel igazolni akarod magad? Mit tesz a vőlegény? Feláll az esküvőn elmegy a barátnőjéhez, bánatában jól megdugja, te pedig ott állsz 11 ember előtt, akinek a fele nem "hozzád" kötődik, aztán magyarázkodhatsz. Vagy mi van ha "megjelenik" az a bizonyos fotó? Mi a további terved, a további teendőd? Mert a vőlegény biztos nem áll neki magyarázkodni, hanem úgy otthagy mint a sz@rt.

Persze, megcsalt, szemét egy ember, ha ezután házasságot kér tőled, ott a gyermeketek. Nem őt védem. Csak felhívom a figyelmedet, hogy te SOKKAL rosszabbul jársz ezzel az akcióval.

Ha engem akarna valaki így megalázni, simán otthagynám. Egy szó nélkül. Téged megaláztak. Neked is ezt kellene tenned.

Aztán ha ez a bosszú nem jött be, akkor jön majd a gyermeket az apja ellen neveljük bosszú2, ha az sem lesz eredményes, akkor tönkretesszük a munkáját bosszú3, megfúrjuk a baráti kapcsolatait bosszú4?

Javaslom, amíg a "videót" készíted, keress magadnak egy megbízható férfit. A bosszúra szánt időt az életedből veszed el. És arra a férfire pazarlod, aki nem érdemel tőled semmit.


Sajnos nem tud mindenki így gondolkodni, és ez igen komoly problémákat eredményez.


A döntés a tiéd. De a döntésed következményeit vállald! Ahogy a párod is vállalja azzal, hogy egy másik nő fenekét markolássza.


Egy picit továbbmegyek: képmással való visszaélés. Ha a párod bosszúért kiált, mit teszel? Felnyom a rendőrségen, az ő vendégserege valószínűleg mellette lesz (főleg, ha szülőkről van szó), simán a nyakadba varrhat olyan nem vagyoni kárt, hogy ihajj... Sőt úgy, hogy tanúként idézik a te meghívottaid is. És aki nem közeli hozzátartozó, annak igazat kellene mondania. Itt jönne amikor kitépném az összes hajszálad, amiért esküvőre hívtál és két évig járkálhattam rendőrségre miattad...


Szóval ahogy a párod nem gondolta át teljesen a félrelépése következményeit, te ennek a gyerekes "csínynek" a következményeit megnézted?

2011. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/151 anonim ***** válasza:
66%
Megérdemli. De neked is megalázó lesz.
2011. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/151 anonim ***** válasza:
77%

Látom aki szerint ez nem jó megoldás az le is lett pontozva..

Tényleg azt hiszitek,hogy ezt mindenki így tolerálná? hogy ez így jó?? Mi ez? Esmeralda sorozat vagy valamelyik mexicói utánzat???

Én végig melletted állnék kérdező,ha tudnám,hogy a párod 1 éve megcsalt.Téged támogatnálak lelkiekben.De ezzel a bosszúddal már nem.Az ilyen gondolkodással már inkább tartanálak szánalmasnak,kicsinyesnek,és értéktelennek,mint a párodat.

Ha megakarod alázni akkor tedd meg!Alázd meg a párodat,De ne a barátaid,rokonaid a gyereked előtt,akik semmiről nem tudnak,és ők hiába jó fejek,hiába humorosak,nem úgy fognak reagálni ahogy gondolod..Ez csöppet sem humoros,inkább csak olyan primitív megoldás..

2011. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!