Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/151 anonim ***** válasza:
59%

Nem lenne egyszerűbb ezt VELE megbeszélni?

Nem valami szappanoperában szerepelsz ...

2011. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/151 anonim ***** válasza:
36%
Sokszor leírtam már, de még ez egyszer leírom:" A bosszú a gyász kényelmesebbik formája."
2011. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/151 anonim ***** válasza:
68%

Hehe, a mai nap bajnoka.

Megcsalták, és ezt még kivetítőn illusztrálja is az egész rokonságnak. :DDDD


Az a baj, hogy a nyomorod attól még az marad, a pasi meg szépen kisétál és visszabújik a szeretője ágyába.


Már ha nem kamu az egész.

2011. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/151 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben, de totál meg tudlak érteni. Biztos én is bosszúra szomjaznék. Nem érdekelne, hogy a családból erről ki mit gondol, de az biztos, hogy nem szeretném ha ennek a gyermekem is szemtanúja legyen. Egy majdnem 2 éves gyerkőc már sok mindent megért, és nem gondolom, hogy neki látnia kell az apukája megaláztatását.

Honnan tudod, hogy régóta tart a kapcsolatuk?

2011. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/151 anonim ***** válasza:
77%

Ez hatalmas! :D Figyelj, ha nem számít a pénz, akkor csináld meg. És akkor mi van ha egy darabig mindenki rólatok beszél? Nem lesz@rni ki mit gondol?

Az ötlet hatalmas, bár nem tudom ki milyen beállítottságú, de én pusztulnék a nevetéstől egy ilyen szituban ha vendég lennék. :D

Persze minden pénz kérdése, hogy megér-e neked ez a kis móka annyit.

2011. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/151 anonim ***** válasza:
69%

Én megcsinálnám a helyedben. Nem vagyok egy bosszúálló típus, de ezt biztosan nem tűrném szó nélkül.

A pénzt lesz*rnám, kit érdekel, ha akár százezrek mennek is a dologra rá? Hihetetlen, hogy mennyien ezzel jönnek. Aki meg a barátaim közül azon kiakad, hogy elmaradt az esküvő, az nem a barátom. Mondjuk érdekes lenne belegondolni, vajon hány olyan házasság köttetett meg, ahol az egyik fél meggondolta magát, de aztán beleondolt, hogy kinn ül a násznép, vajon hogy reagálnának a dologra, inkább igent mond.


Én amúgy a kérdező helyében biztos azt mondanám a vőlegénynek, hogy legyen olyan igazi a nászéjszaka, addig aludjunk külön szobában. De nem akarok ötleteket adni :)

2011. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/151 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt fogod elérni vele amit szeretnél, hanem pont hogy magadat égeted be, gondolj bele, ahogy talpig fehér gyönyörű hacukában azt mondod majd hogy NEM persze bőgve mert ezt épp ésszel nem fogod hidegvérrel kezelni, aztán meg ott van a násznép aki készülget a kedvetekért, és ott fog szembesülni a helyzettel, úgyhogy szerintem ne vidd nagy plénum elé inkább ami történt, hasznosabb lenne egy őszinte beszélgetés a történtekről, és még időben lépni valahogy másként
2011. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/151 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem beteges a terved! És ezt a bosszút majd végignézi a lányotok is. Gratulálok! Ha már ennyire fejedbe szállt a lila köd, akkor zuhanyozz le hideg vízzel és gondolj a gyerekedre! Szerinted ő mit fog érezni? Odamegy, az esküvőre: Dejó! Apa+Anya összeházasodik, aztán egy nagy adag sárdobálást fog látni..

Úristen!

Szóval, inkább beszéld meg a 'vőlegényeddel' ezt a dolgot, mondd le az esküvőt, hogyha úgy gondolod és add a tudtára finoman a lányodnak,hogy apa meg anya ezentúl már nem együtt fog lakni.

2011. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/151 anonim ***** válasza:
56%

ez nagyon jó!


micsoda temperamentumos csaj vagy te. :-)


Azt azért tudd, h a pasid téged szeret, téged vesz feleségül!


Ettől függetlenül ezt simán meg kell játszani, kivéve, h a NEM helyett IGENT mondasz.


Egy ilyen égés után azzal együtt, h hozzámész, örökre elveszed a kedvét a kerülőutaktól.


ps.: meghívtok? szívesen végignézném... :-)

2011. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/151 anonim ***** válasza:
85%
Én megértem a csalódottságod, de az hogy a rokonok mit sem sejtve odamennek és ezt kapják az arcukba... Gondolj bele, te hogyan reagálnál. Én biztos nem úgy, hogy mekkora egy f.asz, hogy megcsalja a menyasszonyt, hanem én érezném magam kellemetlenül, hogy a családi balhé közepébe kényszerítettek a tudtomon kívül. Nekem az lenne a reakcióm, hogy hogyan meneküljek ebből a helyzetből. Szóval sztem azért gondold végig, mert ezzel a stílussal saját magadat jobban lejáratod, mint őt... Bosszútállni akarsz, akkor azt tedd meg, de szerintem ne egy ilyen eseményen, ahol tudtukon kívül bent ül x ember.
2011. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!