Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha mindez így igaz, akkor igen, megérdemli. Egy kérdés viszont: Hogyan kaptad rajta, ha ő erről nem is tud? Mi történt pontosan?
2011. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
68%

Te beteg vagy...

Képes lennél egy esküvő árát költeni arra, hogy megalázd? Nem elég az orra alá dugni a képeket és kidobni? Akkor csak az előleget bukjátok.

De ha neked van annyi pénzed, hogy két kézzel szórhatod...

2011. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim ***** válasza:
96%

Megérdemli e? Igen,meg!

Megéri e? Nem,nem hiszem.Talán jobb lenne és olcsóbb is,ha szépen ezt kettesben megbeszélnétek otthon és mindenki maga menne az útjára.

De ez az én véleményem.

2011. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 A kérdező kommentje:
Meg akartam lepni a munkahelyén. Ahol dolgozik van egy angol turi, és először oda mentem be. Mama vigyázott a lányunkra,én meg vittem neki sütit, a kedvencét,mert előző nap összevesztünk. Nem számított rá, hogy megyek. Csak mivel előbb a turiba mentem be,így nem vett észre. kifele jövet láttam, hogy nagy lelkesedéssel nyalogat egy fekete nőt. Sarkon is fordultam rögtön, süti kukába.
2011. okt. 12. 09:21
 5/151 anonim ***** válasza:
73%
Lakoljon, éééédes a bosszúúú! :)
2011. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok: azért én ott értem meg a kérdezőt, hogy 6 év együttlét és gyerek mellett úgy kéri meg a kezét, hogy egy éve van egy másik nő is. Tehát a leendő feleségét és a gyerekét (!!!!) is egy hazug házasságba/családba vinné bele már az elején. Szerintem az ilyen ember ezt teljesen megérdemli. A kéréds változatlanul az, hogy hogyan derült ki a megcsalás? Nem csak elnézett-e valamit a menyasszony? Mert ha igen, akkor óriási bukta a dolog.
2011. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ne csináld meg, gondolj bele mennyi pénz ráadásul sok rokonod odamegy szépen kiöltözve egy kellemes program reményében és ezt kapják? Én nekem rosszul esne, ha kiderülne h ezért szabadítottam fel a hétvégémet és utaztam órákat
2011. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 A kérdező kommentje:
Én intézek mindent. A teremért nem fizetünk,mert pénteki esküvőnk lesz, templomba nem megyünk, vacsi ára meg kb 10 ezer ft, mert 11 ember lesz velünk együtt. Nekem az a 10 ezer megéri, hogy tudja róla mindenki,milyen gusztustalan volt. Most hívhattok engem is annak, de gondoljatok bele, ti mit tennétek ha TÉNYLEG az én helyemben lennétek?
2011. okt. 12. 09:23
 9/151 anonim ***** válasza:
29%
És azt honnan tudod, hogy már egy éve tart? A nyalogatás csókolózás, vagy csak puszi (nem mindegy!)?
2011. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem megérdemelné. De csak akkor, ha tényleg nem sajnálod az esküvő árát.
2011. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!