Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszinte véleményt várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt várok a ruháról! Még nincs teljesen kész, részletek alább?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lesz ez a ruha?

Még nincs befejezve, mert varratom, lesznek a fekete szaténon nagyobb strasszkövek, meg szétszórva a szoknyarészen is pár pici... a felkapás a napfény miatt nem látszik, de ahonnan indul a két vékony fekete csík, ott lesz több fekete strassz, és abból 1cm széles szaténcsíkok (2db) fog lógni (jelen helyzetben az egyik képen organza, a másikon kalapgumi van odaillesztve). Hátul a fűzése most csak a hátam közepéig van, az nem jó, le lesz víve a csípőmig, mert így nem mutat semmit... hát nem tudom... szerintetek?


Egyenlőre semmi wow érzés nincs bennem... talán ha kész lesz...


[link]


[link]


2012. szept. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Miért lett törölve a hozzászólásom? Pedig semmi csúnyát nem írtam.
2012. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Ahh... de gyönyörű ruhák vannak ezen az oldalon. Éppen most agyaltam, hogy b*sszus tök régóta nem láttam olyan ruhát képen, amit csak legalább felpróbálnék. Itt most legalább egy fél tucatba beletuszkolnám magam. :)
2012. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
78%

először a hozzászólásokat olvastam el, és csak utána néztem meg a képeket. őszintén szólva kb egy bálnára számítottam :D és a képeket megnézve szerintem a hozzászólók többsége erős túlzásba esett.

persze, van a kérdezőn némi plusz súly, de azért kövérnek nem mondanám. a dereka olyan széles, amilyen, most ezen mit segítene az, ha lenne pántja a ruhának? vagy olyat kéne felvennie ami nem követi a dereka vonalát? őszintén szólva én még nem is nagyon láttam olyan menyasszonyi ruhát. vagy menjen rögtön zsákban?? az egyedüli pont ami tényleg nem túl szép az a karok. viszont ha csak nem vesz fel denevérujjú (?!:D ) ruhát, akkor ezen nem változtat se pánt, se semmi. én azt mondom, hogy ha ez a hétköznapokon nem zavar, akkor most se zavarjon.

2012. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
66%

hú én is azt hittem, h vmi 200 kilós igazán habos ruhás képet látok majd, amitől leesik az állam, h ilyen nincs :)) őszinte leszek, mert azt kérted: az alakod nem tökéletes, de messze vagy a kövértől. a szalonos ruha kicsit sok nekem is, mármint az alján sok a húzás, de gondolom neked ez a stílus tetszik, a varratott ruhádon viszont alig van bármi is. a strasszok biztos dobnak rajta, de nem tudom, nekem akkor is olyan egyszerű az alja. na most, amit én tennék: a fekete pántot lecserélném kövekre, mint a szalonos ruhán, de nem végig, csak az elejére, az lehetne akár fekete is, hha neked az tetszik. ( a vastag fekete nekem sem jön be). a melleidnél én nem látok gondot, szerintem ott kifejezetten klassz a ruha. a derékrészét hozasd le csípőig, legalább az egyik oldalon, nyújtson meg kicsit, akár mint itt: [link]

a szoknyára nem rakatnék strasszot,max hátulra, hanem az egy felkapást tenném fullosabbá anyaggal, majdnem mint a linkelt képen. ez optikailag nyújtana és egyszerűen elegáns lenne. ha pedig a felkapás két oldalára nem tetetsz semmit, én akkor sem a tetejétől indítanám a 2 vékony csíkot, hanem kb a háromnegyedétől. sokkal extrémebb lenne, és szerintem ne csík legyen, hanem rávarrva ugyanaz a díszítés mint a mellrészre, v masni, v vmi ilyesmi. nem veszett ügy ez, csak dolgozni kell rajta, vidd bele az egyéniségedet, akkor lesz frankó. gondolom októberben boleró lesz rajtad.

2012. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
100%

Korábban írtam egy választ olyan tartalommal melyben az állt, hogy nekem tetszik a ruha. Sokakat nem értek, hisz a kérdező a VÉLEMÉNYEKET kérdezte...

Attól, hogy a véleményünk más és más személyenként (szerencsére) hisz mások vagyunk,attól még nem kell véleményem szerint lepontozni a másikat.

Talán már nem az óvodában vagyunk.

Eszem ágában nem lett volna lepontozni azt, aki szerint ronda a ruha, maximum a közlésmódja miatt.

2012. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
0%
Semmi esküvőit nem látok benne.Alkalminak meg kifejezetten előnytelen.Nekem nem volt extra ruhám.Szolid de elegáns,drága sem volt.
2012. szept. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs azzal,hogy kikéred más ember véleményét,de akkor fogadd is el véleményünket,mi elmondtuk,hogy mit gondoltunk róla,a többi már a te dolgod,hogy megfogadod-e vagy sem,fő,hogy szeretitek egymást.
2012. szept. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim válasza:
66%

Háát, nemtudom mire ez a nagy fikázódás, szerintem jól áll a ruha, nincs vele semmi baj, biztos szép leszel az esküvőn! :)

Sok boldogságot!

2012. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
küldesz képet ha elkészült a ruha? megígérem, h nem fogok rá egy rossz szót se szólni
2012. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!