Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszinte véleményt várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt várok a ruháról! Még nincs teljesen kész, részletek alább?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lesz ez a ruha?

Még nincs befejezve, mert varratom, lesznek a fekete szaténon nagyobb strasszkövek, meg szétszórva a szoknyarészen is pár pici... a felkapás a napfény miatt nem látszik, de ahonnan indul a két vékony fekete csík, ott lesz több fekete strassz, és abból 1cm széles szaténcsíkok (2db) fog lógni (jelen helyzetben az egyik képen organza, a másikon kalapgumi van odaillesztve). Hátul a fűzése most csak a hátam közepéig van, az nem jó, le lesz víve a csípőmig, mert így nem mutat semmit... hát nem tudom... szerintetek?


Egyenlőre semmi wow érzés nincs bennem... talán ha kész lesz...


[link]


[link]


2012. szept. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden véleményt megcáfolsz,mégis mi értelme van a kérdésnek?
2012. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Itt a válaszadók 95%-a azt mondja, h ez a ruha se nem szép, se nem áll jól. Tényleg minek kérdezel, ha úgysem érdekel, és csak azt bizonygatod (nekünk, akiknek aztán tényleg tök mindegy), hogy mitől és mennyire jó.


Ez az egy számít, hogy neked tetsszen, te pedig a szerelmednek, meg legyen egy jó kis lagzitok! Ennyi. Sok boldogságot!

2012. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
Majd azért kész állapotban is linkelhetnél egy képet előröl, egyet hátulról kicsit jobb minőségben, hogy milyen lett. Én kíváncsi vagyok rá!!
2012. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg akarod győzni magad,hogy megfelelő a ruha,pedig nem és ezt te is tudod valahol,ha tudjátok csináljatok/keressetek egy másikat,mert ez tényleg a magas,vékony lányokon áll jól,ne haragudj,sok boldogságot.
2012. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
78%

Nem olyan vészes az alakod. A szalonos ruha fazonja jó, de az anyaga neked előnytelen.


Amúgy megfigyeltem, h mindig a duci, a molett, a telt, a dagadt stb. akarja a legcsicsásabb, habosabb, tüllös, fodros, strasszos ruhát. Amit törékeny alkatra terveztek. Ez miért van?

2012. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egy másik ruhát választanék! Nem bántásból, de annyi sok olyan ruha van ami jobban állna! Én vékony vagyok, de nekem nem kéne ez a ruha.
2012. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
80%
Én meg azt nem értem, hogy lehet valaki ilyen szinten önbizalomhiányos, hogy az esküvője minden mozzanatával kapcsolatban vadidegen emberek véleményét kéri ki. Ez legalább a tizedik kérdés, amit itt olvasok tőled az esküvőddel kapcsolatban, de lehet keveset mondtam. Ja, a ruha egyébként nem tetszik.
2012. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de tényleg.. Szerintem kövérebb vagy, mint a belinkelt menyasszonyi ruhás nő.. :S Ő magasabb, te viszont alacsony, tömzsi vagy. Kövérebb hatást keltesz. Hát még ebben a ruhában.. :S
2012. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi,hogy ezt mondom,de nagyon előnytelen a ruha. Én biztos nem venném fel,ha ennyien azt mondanák,hogy nem áll jól. Az anyag olyan mintha lepedő lenne. A fekete szalag egyszerűen borzalmas.

Én linkelnék neked egy képet,amiben szerintem gyönyörű lennél.

[link]

Egyszerű,de mégis isteni.Esetleg lehetne pezsgőszínű rucid,ilyen fazonnal,esetleg mélyebb dekoltázzsal.

Nem sok időd van,de keress egy másik varrónőt,aki tényleg tapasztalt e téren. Sok boldogságot kívánok!

2012. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
36%

Most lehet, hogy én vagyok a hülye... De nekem tetszik! nagyon is!

Nagyon meglepődtem a többi hozzászóláson...

Szerintem jól áll!

A fekete felső nekem se tetszik, de ha ez fűződik az egyéniségedhez és ebben fogod jól érezni akkor viseld ezt a TE napodon!

Szerintem a fekete részt kivéve majdhogynem ugyanaz mint amit korábban próbáltál és az is jól állt...

Azt meg aki azt az undorító ruhát (nyakbaakasztós moelett) linkelte be az szerintem az "ízléssel kapcsolatos" tanácsait hanyagolja. És szerintem tegyél fel egy jobb minőségű képet, mert ezért is kelt "lepedő" hatást, mert az anyag se a strasszok se semmi nem látszik mert homályos a foto.

Amúgy mennyiért varrják ezt meg neked?

2012. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!