Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszinte véleményt várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt várok a ruháról! Még nincs teljesen kész, részletek alább?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lesz ez a ruha?

Még nincs befejezve, mert varratom, lesznek a fekete szaténon nagyobb strasszkövek, meg szétszórva a szoknyarészen is pár pici... a felkapás a napfény miatt nem látszik, de ahonnan indul a két vékony fekete csík, ott lesz több fekete strassz, és abból 1cm széles szaténcsíkok (2db) fog lógni (jelen helyzetben az egyik képen organza, a másikon kalapgumi van odaillesztve). Hátul a fűzése most csak a hátam közepéig van, az nem jó, le lesz víve a csípőmig, mert így nem mutat semmit... hát nem tudom... szerintetek?


Egyenlőre semmi wow érzés nincs bennem... talán ha kész lesz...


[link]


[link]


2012. szept. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

A ruha nem vészes, meg nem is lehet mindenkinek tökéletes alakja. Kiröhögni nem fognak. Viszont a szalagot a derekadon szerintem felejtsd el vagy tetesd lejjebb. Nekem tök egyszerű menyasszonyi ruhám volt, szintén pánt nélküli és nekem sincs tökéletes alakom.

Ja és nem szeptemberre terveztétek az esküvőt? Hogyhogy elcsúsztattátok?

2012. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

Szerintem a "szalonosruhát" véletlen se sikerült alapul venni a varrónődnek.

Még csak nem is hasonlít.

Maga a ruha nem rossz, szerintem boleróval nem lesz rossz, de a fekete szalag helyett strassz övet használnék...


a lényeg hogy a ti napotokon TE és a PÁROD jól érezzétek magatokat...

2012. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nagyon is szépen áll és csinos leszel,de mondjuk a fekete öv nekem sem tetcik de nem az a lényeg hogy ki mit mond Te nagyon is szép vagy ebben a ruhában! Sok sikert :)
2012. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

Miert kell lepontozni azt, akinek tetszik?


Teszek majd fel , ha kesz. Amugy miert baj, ha sok dologban kerem ki masok velemenyet???

2012. szept. 23. 18:44
 55/69 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bocsi, nekem nem tetszik, de én semmiféle vállatlan ruhát nem szeretek.

Én is telt vagyok, de soha senki nem mondja meg rólam,mert nagyon előnyösen öltözöm. mármint hétköznapokon, a menyasszonyi ruha nálam nem játszik.

A helyedben átalakíttatnám vagy nyakbatevősre, mondjuk fekete strasszos nyakpánt, ez nyújtaná, bár nem tudom fekete boleróval lehet nem lesz olyan rossz.


Egyébként én nem látlak kövérnek, tényleg nem vagy az, csak a ruha miatt tűnsz optikailag annak.

2012. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
32%
Ne is foglalkozz felük engem nem zavar :) hogy le pontoztak nyilván fáj nekik az igazság irigyek :) 18L
2012. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
44%

Nem pontoztalak le, de mire kéne irigynek lenni, áruld már el?!

Ó, bárcsak így néznék ki ebben a gyönyörű ruhában, mint a kérdező! Bárcsak így néznék ki ebben a gyönyörű, függönyszerű, ocsmány, béna hatást keltő ruhában, mint egy tehén! Mint a kérdező...

2012. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
75%

Sípszó. II. félidő!


Nem tudom melyik volt, aki a linkelt nyakba akasztós ruhát lefitymálta és az ízlésemet kritizálta (nincs is kedvem megkeresni, nem érdemel annyi fáradságot):

azért mert neked nem tetszik, azért nem kellene leoltani a másikat, jó ízlésről nem lehet vitatkozni (direkt nem latinul írtam, nehogy megijedj) Miért baj az, ha nincs kibuggyanva a bögye a menyasszonynak és nem veszi körül egy mázsa szaténból készült tejszínhab?

2012. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd csak, nyakbaakasztósnál olyanra gondolok, mint itt a Kiara meg az Angelina.

Szerintem a te ruhádra is rá lehetne ezt tenni lehet, hogy neked is jobban tetszene.


Egyébként sok boldogságot nektek! :)))

2012. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Vagy a 6. oldalon az Aliza, 7. oldalon az Anita, 11-en a Niki :)
2012. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!