Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszinte véleményt várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt várok a ruháról! Még nincs teljesen kész, részletek alább?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lesz ez a ruha?

Még nincs befejezve, mert varratom, lesznek a fekete szaténon nagyobb strasszkövek, meg szétszórva a szoknyarészen is pár pici... a felkapás a napfény miatt nem látszik, de ahonnan indul a két vékony fekete csík, ott lesz több fekete strassz, és abból 1cm széles szaténcsíkok (2db) fog lógni (jelen helyzetben az egyik képen organza, a másikon kalapgumi van odaillesztve). Hátul a fűzése most csak a hátam közepéig van, az nem jó, le lesz víve a csípőmig, mert így nem mutat semmit... hát nem tudom... szerintetek?


Egyenlőre semmi wow érzés nincs bennem... talán ha kész lesz...


[link]


[link]


2012. szept. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
76%
20-as vagyok: ja és nem vagy tehén,szerintem csinos az alakod és kész!
2012. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de szörnyű ez a ruha, szörnyen áll rajtad :(

Olyan hatást kelt a ruha, mintha valami lepedőből lenne. Ráadásul keménynek tűnik, az esése egyáltalán nem jó. Kövérít is ráadásul. Az a fekete szalag meg.. Hát, egyszerűen ocsmány...


A szaloni ruha még csak-csak, annak nincs annyira béna hatása. Meg a dísz is tetszik rajta, az esése is sokkal jobb.


Én a helyedben gyorsan keresnék egy másik ruhát, ez nagyon ronda így.

2012. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
49%
Annyira nem áll rosszul szerintem, de a ruha anyaga meg úgy az egész fekete szalagostul olyan... hogy is mondjam, méltatlan egy esküvőhöz. Mintha egy turkálós olcsó darab lenne. Sajnálom. Szerintem is keress egy másikat.
2012. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:

Mondhat akárki akármit, nekem a szalonos ruha kifejezetten tetszik, szerintem jól is állt. Igen itt ott van egy kis felesleg, de basszus kit érdekel? Lehetett volna rosszabb választás is formára, láttam már ennél borzasztóbbat jóval, nem kell annyira eltúlozni a dolgokat.

A varrt, fél kész ruhád viszont valahogy nekem sem jön át. Ez most pillanatnyilag tényleg egy zsák, bár vigasztalásként mondom én is majdnem sírva fakadtam a koktél ruhám utolsó előtti próbáján... :) Végül viszont nagyon jó érzéssel viseltem, megvolt az az érzés, hogy "igen, tökéletesen nézek ki". Reméljük benned is meglesz a végére.

Ami nekem nagyon nem tetszik, hogy míg mondjuk a szalonos ruhán viszonylag látható az alakod, a tiéden abszolút nem, sőt... Ez a fekete csík nagyon nem volt jó választás, gyakorlatilag félbe vág, összenyom. Neked olyan ruha kell, ami nyújt és nem emeli ki pl a széles csípőt, na ezt ezzel a fekete csíkkal nem fogod elérni. Amúgysem szerencsés választás a gyűrt ruha az alkatodhoz, de ha ezen már nem is változtatnék a fekete "pánton" igen.

Amúgysem tudtam soha értékelni a feketét egy esküvőn, még ilyen mennyiségben sem, de ez már az én gondom. (Max ha valaki a nemrég elhunyt közeli családtagja, pl édesapja, édesanyja előtt szeretne valamilyen formában tisztelegni)

Amit esetleg még tehetsz, hogy edzel nagyon sokat! Ha fűzős lesz a ruhád, akkor nem gond, ha pár centitől megszabadulsz. Life networkön szokott is lenni egy műsor, ahol a fiatal arákat fogyasztják bele a menyasszonyi ruhájukba és bár kicsit kamu szaga van olykor, azért lehet belőle jó edzés ötleteket lopni, hátra, karokra, csípőkre. Annak a fűzőnek sem mindegy, hogy sikerül-e szép V alakban bekötni. Sok boldogságot!

2012. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

igen, most nem lehett teljesen meghúzni az alakomra, mert nem volt jó a fűző része, kb. összességében most egy 5cmvel kisebb kellett volna, hogy legyen, meg talán fogok fogyni az esküvőig még. Be van halcsontozva, szépen rám lehet majd feszíteni.


Ha nincs rajta az a fekete szalag, nagyon semmien a ruha, nagyon sokat dob rajta. Meg nem lesz ennyire masszívan fekete, mert rajta lesz a díszítés, ami a szalonos ruhán is.


Azt, hogy cigányos lesz... hát nem tudom... bármi, de ez biztos nem fordult volna meg a fejemben....

2012. szept. 22. 21:39
 26/69 anonim ***** válasza:
26%

Nekem eszembe sem jutna fekete szalagot rakni a menyasszonyi ruhámra. Bordót, krém színűt, bármit, de nem feketét.

Szerintem nem rossz, nem cigányos és biztosan szép leszel:)

Sok boldogságot.

2012. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
az egész ruhatáram fekete... egy darab fehér holmim sincs szinte...
2012. szept. 22. 21:55
 28/69 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó előtti vagyok. Én sem hordok túl sok világos vagy élénk színt, de ettől függetlenül is úgy gondolom, hogy a fekete valahogy nem esküvőre való.

A anyaga amúgy miből van? Meglehet még szépen vasalni, mert nagyon "tehén rágta"!?

2012. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:
direkt ilyen az anyag, gyűrt taft
2012. szept. 22. 22:08
 30/69 A kérdező kommentje:

[link]


most komolyan, aki ezt belinkelte, annak ez komolyan tetszik???????


könyörgöm, ez a nő van vagy 100kiló!!!! én meg kb. 70! nehogymár ilyenek álljanak csak jól!!!

2012. szept. 22. 22:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!