Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszinte véleményt várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt várok a ruháról! Még nincs teljesen kész, részletek alább?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lesz ez a ruha?

Még nincs befejezve, mert varratom, lesznek a fekete szaténon nagyobb strasszkövek, meg szétszórva a szoknyarészen is pár pici... a felkapás a napfény miatt nem látszik, de ahonnan indul a két vékony fekete csík, ott lesz több fekete strassz, és abból 1cm széles szaténcsíkok (2db) fog lógni (jelen helyzetben az egyik képen organza, a másikon kalapgumi van odaillesztve). Hátul a fűzése most csak a hátam közepéig van, az nem jó, le lesz víve a csípőmig, mert így nem mutat semmit... hát nem tudom... szerintetek?


Egyenlőre semmi wow érzés nincs bennem... talán ha kész lesz...


[link]


[link]


2012. szept. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%
hány centi vagy 70-hez, 165?
2012. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
nem teljesen mindegy? nehogymár azt mond, hogy olyan az alakom, alkatom mint annak a nőnek, mert falnakmegyek...
2012. szept. 22. 22:28
 33/69 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ennyivel kiegészült a "nem tetsző" részek sorozata. A szalonos ruhád tényleg nagyon tetszik, de gyanítom az más anyag volt, nem ilyen gyűrött.
2012. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén szólva tetszik. Mondod hogy még jobban meg lesz húzva és strasszok is lesznek rajta, szép! Az nekem sem tetszik hogy a legtöbb ilyen ruha derékban törve van, idétlen. Csípőnél sokkal szebb. Az a belinkelt molettes ruha tök gáz! Terhes hálóing jut róla eszembe. De ez a "nem tudom" érzés ne legyen benned, várd ki a végét, és ha akkor sem tetszik 100%osan, még mindig lehet változtatni rajta ha van idő.
2012. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
63%
Őszinte leszek, szerintem nem sokban különbözik az alakod, csak azon a nőn még előnytelenebb a ruha, és ódivatú. A te ruhád legalább egyezik a mai trendekkel, de ettől függetlenül nem áll neked jól. Ne menj falnak, de tényleg hasonlóan telt vagy, mint az a nő, csak valószínűleg a modell magasabb, és ahhoz "van vagy 100 kiló", te meg 160 körül lehetsz, és úgy vagy 70. Elárulom: az arányaitok egyeznek, teltek vagytok, ennyi. Mozogni kell, főleg a karodat kéne edzened egy kicsit, hogy ne lötyögjön ki a ruhából. Én is csak 165 centi vagyok, ehhez 53 kiló, és még engem is teltnek mondanak néhányan, ha 70 kiló lennék, valószínűleg gurulnék.
2012. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik,sajnos.Egyszerűen közönséges maga a ruha.A fekete szalag felnyom,és kidudorítja szó szerint a hasadat.Bocsi,de ezzel mellé lőttél.
2012. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
a fekete szalag két gombostűvel van odatűzve, az nem "nyomhat fel", az kva élet...
2012. szept. 22. 23:02
 38/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem optikailag értette 22:48 a "felnyomást", úgy, mint ahogy mások úgy fogalmazták ezt meg, hogy összenyom, és ketté vág. Nyilván ezek is az optikai hatásra vonatkoznak.
2012. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyasminek látlak, mint a másik belinkelt képen a nőt, bár ő tényleg magasabbnak tűnik.

Úgy látom, már szinte kezdesz megsértődni a sok őszinte válaszra, pedig te magad kérted...

Én is tiszta ideg lennék a helyedben, de attól, h megmagyarázod, miért jó a fekete szalag, attól az még nem lesz valóban jó, csak te toporzékolsz. Mikor lesz az esküvő?

2012. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
október közepén. mondom, hogy szinte nem is fog látszani a szalag, mert tele lesz strasszokkal, de kell rá valami oda, mert nagyon idétlen nélküle
2012. szept. 23. 08:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!