Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aggódom a vendégek számán....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a vendégek számán. Szerintetek mit tegyünk ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Jövő nyárára tervezzük az esküvőnket, vagy kora tavaszra, de most kell lefoglalnunk az éttermet hozzá. Részemről én mindig úgy képzeltem el, hogy max 50 fő, közeli barátok és rokonok, slussz.

A párom családja nagyon népes, azzal egyetértek, hogy a szülők testvérei és azok családjai legyenek hivatalosak (jóban is vagyunk mindegyik családdal) ez már kb. 30 fő ehhez jönnek hozzá a keresztszülők, nagyszülők, közeli barátok. És itt jön a kérdőjelem. A leendő anyósomnak rengeteg elsőunokatestvére van, akiket "illik" meghívni, természetesen ezek gyermekeit is... :-O És nem csak őket sorolta ide, még vannak ilyenek, akiket szerinte "Illik" meghívni....


Kicsit olyan szkeptikus vagyok ezzel a dologgal szemben, miért kéne ezeket mind meghívni? Ugyanakkor próbálom megérteni azt, hogy ha ők voltak, akkor "elvárják", hogy visszajöjjenek...de mégis arra jutok, hogy minek?


Ti hogy oldottátok meg ezeket a kérdéseket?


2014. máj. 7. 08:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) túl lettünk a nagy kérdésen, jön akinek jönnie kell :D
2014. dec. 10. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!