Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ahogy közeledik az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy közeledik az esküvőnk időpontja, a menyasszonyom számomra egyre képtelenebb ötletekkel áll elő. Meddig lehet mindenre rábólintani? Hol az a határ, amikor ti azt mondanátok, elég, hagyjuk az egész esküvőt?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket konkrétumokat ne kérdezzetek, mert félek, estleg valaki visszamondaná neki.

2014. jún. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan említs már meg pár képtelen ötletet!

Elképzelni sem tudom miféle képtelen ötleteket találhat ki a saját esküvőtökkel kapcsolatban?

Ki akar nyírni valakit? Vagy áldozatot akar bemutatni?

Netán a nászéjszakát a násznép előtt akarja lezavarni?

Mégis mi?

2014. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom az a képtelen ötlete, hogy kevesebbet járj el sörözni, törődj többet vele, vállalj rendes munkát, esetleg mosakodjál minden nap.
2014. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
12%

OFF


Úristen,ennyi gyökér,rosszindulatú "választ"...

2014. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

"Gondolom az a képtelen ötlete, hogy kevesebbet járj el sörözni, törődj többet vele, vállalj rendes munkát, esetleg mosakodjál minden nap."


Az ilyen intelligenciával megvert kommentelők miatt nem akarok konkrétumokat írni!!!

2014. jún. 1. 10:53
 15/44 anonim ***** válasza:
13%

Nekem is vannak szokatlan ötleteim az esküvőmmel kapcsolatban.

Ne ám már, hogy olyan legyen, mint másoké!

2014. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
93%

Határt akkor tudunk mondani, ha ismerjük a körülményeket.

Milyen írányban kell elképzelni a képtelenséget?

Mert sajnos így... Pl nekem sok lenne a limuzin vagy a fehér lovaskocsi... más lagzikban mert tejesen természetes.



De azt elmondhatom, ha neked nem tetszik, hogy túlzásokba esik akkor le kell vele ülni megbeszélni, mert a házasság is és az esküvő is kettőtökről szól.

2014. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg a menyasszony nem szeretne nőket látni az esküvőn.
2014. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak azt tudom írni, hogy beszéljétek meg. Ez a kettőtök napja nem csak az övé.
2014. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, hogy mi az a képtelen ötlet. Ha valami neked nem tetszik, akkor adj hangot neki, hiszen ez kettőtök esküvője lesz, nemcsak az övé. Ha pedig téged nem zavar, vagy nem érdekel, akkor hagyd rá, hadd örüljön.
2014. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem akarsz konkrétumot írni, így ķénytelen vagyok azt hinni, h vmi bagatel sz..rság miatt megy most részedről a rinya!

Amúgy nem tudom elképzelni,h ne lehetne megbeszélni!

2014. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!