Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ahogy közeledik az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy közeledik az esküvőnk időpontja, a menyasszonyom számomra egyre képtelenebb ötletekkel áll elő. Meddig lehet mindenre rábólintani? Hol az a határ, amikor ti azt mondanátok, elég, hagyjuk az egész esküvőt?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket konkrétumokat ne kérdezzetek, mert félek, estleg valaki visszamondaná neki.

2014. jún. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Látom konkrét példa nélkül tényleg nehéz. A meghívók nagy részét már elküldtük. Vonjunk vissza meghívásokat. Ahol a családnak küldtünk, azt szükítsük. Nekem ezek nagyon kellemetlenek! De nem érti meg!

Ami a legelképesztőbb a számomra, hogy változtassunk helyszit! Most! Hogyan?

Aki azt mondaná, hogy ilyennek ismertem meg, most mi a problémám, annak előre leírom, hogy nem, nem ilyennek ismertem meg!

2014. jún. 1. 11:16
 22/44 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg érthetetlen!
2014. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
83%
Túlagyalja a témát,és ez a kulcs.Izgul,és feszült.A tökéletességre törekszik,és arra h különleges legyen a nagy nap.Meg kell nyugtatni Őt,tényleg le kell Vele ülnöd beszélgetni.Ezen csak Te tudsz javítani,más nem.Attól még h hülyeségeket talál ki,szeret Téged,nagyon is,hisz ha nem szeretne,nem foglalkozna az egésszel.
2014. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
86%

A ki nem küldött meghívók esetében még lehet módosítani!

Ahol már kiküldtétek ott gáz, azt mondani, hogy bocsi mégse gyertek! Öri-hari lesz belőle!

Mit mond, miért akar a létszámon változtatni?

2014. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%

ez később durvulni fog. ismerős a szitu sajnos.


még időben tedd lapátra.


én szóltam.

2014. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Nem a létszámon van a hangsúly, hanem a személyeken. "Őket mégsem akarom ott látni, máshonnan csak x-et, vagy y-t"

Ha ezeket idejében mondja ok, de így utólag!

A helyszin dologra meg már mondani sem tudok semmit.

2014. jún. 1. 11:37
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele és mondd el neki, hogy olyat SENKI nem csinál, hogy valakiket meghív, majd közli, hogy "bocsika vedd semmisnek, mégsem vagy meghívva". Neked ez kellemetlen, megbeszéltétek a vendég listát, kiküldtétek a meghívókat, senkit nem fogtok lemondani és pont. Ilyenekre semmiképpen ne bólogassál!


Mennyi idő van az esküvőig? Helyszínt nem lehet csak úgy hipp-hopp változtatni. Ha közel az időpont, akkor erről is beszéld le. Ha nem, akkor meg tök mindegy. Már ha neked nem szíved csücske a kiválasztott hely.

2014. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
69%

Ne vedd el,mert megbánnád.Mit akarsz egyáltalán egy ilyen határozatlan nőtől?

A szépségére ne alapozz,ha esze nincs.

2014. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
10%
Egyenlőre mi a sztorinak csak azt a részét ismerjük, amit te megírtál. Talán ha a kedves ara is szólhatna...Utálom már amikor a kérdező azt hiszi, hogy csak neki lehet igaza. Akinek más a véleménye azt meg lehülyézi.
2014. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
30%
Én meghallgatnám a másik felet is, mert a Kérdező stílusa alapján az ő fejével is lehet probléma.
2014. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!