Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ahogy közeledik az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy közeledik az esküvőnk időpontja, a menyasszonyom számomra egyre képtelenebb ötletekkel áll elő. Meddig lehet mindenre rábólintani? Hol az a határ, amikor ti azt mondanátok, elég, hagyjuk az egész esküvőt?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket konkrétumokat ne kérdezzetek, mert félek, estleg valaki visszamondaná neki.

2014. jún. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
89%

Utólag már nem lehet gondolom változtatni.Aki meg lett hívva,annak már nagy bunkóság lenne azt mondani, hogy bocsi,de mégse gyere el.


Gondolom nem 1hét alatt szerveztétek meg,és az eredeti meghívottakkal lett kalkulálva az étel és az ital,plusz a helyszín is.

2014. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
79%

Én a menyasszony vagyok ugyan, de tegyük fel, hogy a vőlegényem jön elő ötletekkel. Azokat nem fogadnám el, ami:

-nem fér bele a keretbe (én nem vennék fel egy nagyobb buli kedvéért hitelt, sem kölcsön nem kérnék)

-ha ízléstelen és giccses (jégszobor pl.) / öncélú rongyrázás (pl. híres együttest, humoristát stb. hívni, méregdrága limuzinon érkezni)

-ha bárkit a násznépből megsért vele (mondjuk ezt pont menyasszonyok szokták csinálni, de én nem bírom, ha a koszorúslányokra direkt ocsmány ruhát adnak pl.)

-ha nem tartja magát a megbeszéltekhez / az én ízlésemnek homlokegyenest ellenkező irányba tart úgy, hogy tud róla, hogy ezt nem bírnám (pl. gagyi mulatószene, disznó népi játékok - párom tudja, hogy ezeket rühellem)

-ha nagyon nehezen kivitelezhető, nagyon sok utánajárást igényel, és sztem nem éri meg, ha a befektetett időt és / vagy esetleg pénzt nézzük

2014. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

"Egyenlőre mi a sztorinak csak azt a részét ismerjük, amit te megírtál. Talán ha a kedves ara is szólhatna...Utálom már amikor a kérdező azt hiszi, hogy csak neki lehet igaza. Akinek más a véleménye azt meg lehülyézi."


"Én meghallgatnám a másik felet is, mert a Kérdező stílusa alapján az ő fejével is lehet probléma."


Kit hülyéztem le, kedves kommentelő?


Milyen a stílusom , ami alapján arra következtetsz, hogy baj van a fejemmel?

2014. jún. 1. 13:15
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a kérdezőt, nő létemre. Ezek tényleg olyan dolgok, amik nem férnek bele. Nem vonunk vissza meghívást, ez alap, nálam is kiverné a biztosítékot. A helyszín módosítása lenne a kisebbik rossz, de én biztos elbeszélgetnék vele, hogy mégis hogyan jutott ilyen döntésekre.
2014. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
93%

"A meghívók nagy részét már elküldtük. Vonjunk vissza meghívásokat. Ahol a családnak küldtünk, azt szükítsük. Nekem ezek nagyon kellemetlenek! De nem érti meg!

Ami a legelképesztőbb a számomra, hogy változtassunk helyszit! Most! Hogyan? "


Ez tényleg képtelenség. Kiküldött meghívót módosítani, hogy jaaa, X mégse jöjjön?? Helyszínt változtatni... szinte mindegy, hol hol van az esküvő, ha elfér ott a meghívottak serege.

A határok eltérőek személyenként, de ha már kezdesz arra gondolni, hogy hagyod az esküvőt, akkor már tényleg baj van.

2014. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
23%
Rossz helyre jöttél kérdezni. Itt nagyrészt nők válaszolnak. Ráadásul abból a fajtából /elvált, idősebb korára is leány/, akiket ha nem magasztalsz az égig és nem esel térdre előttük, akkor csak beléd rúgnak, mint láthatod több kommentnél is.
2014. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk nekem eszembe sem jutna ilyen háziszárnyast elvenni! De te tudod.
2014. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
88%
Futás ebből a kapcsolatból, amíg nem késő. A menyasszonyod nem komplett, és a helyzet idővel nem fog javulni. Meghívó küldés után variálni a listán....ez nagyon gáz.
2014. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
24%

Nem csak pusztán összeveszett azzal, akit mégsem akar meghívni? Vagy esetleg valakit a párjával hívtatok meg, de még soha nem találkoztatok a párjával? Vagy esetleg valahol pici gyerek van, aki végig nyűglődné az esküvőt, és a szülő pedig nem tudna mellette felhőtlenül szórakozni? Mert az érthető. Ha nem sok ilyen személy van, csak egy-kettő, akkor velük beszélhetnétek, hogy figyi, bemutathatnád a párodat, ha már jön, vagy mivel rosszban vagyunk, mégsem szeretnélek az esküvőm látni, vagy ezért meg ezért jobb lenne, ha a kisgyermeketeket rábíznátok valakire, ha lehet.

És miért szeretne másik helyszínt? Mi a baj vele, vagy mitől jobb a másik? Megoldható a változtatás?

2014. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekeeek, ez ugyanaz a kérdező, aki kiírta az esküvőjére csak pasikat akaró kérdést! Most kaptam tőle privátot mindkét kérdéstől. Lebuktál Vattene Satana!
2014. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!