Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a párotokkal a gyermeke anyjának az esküvőjére?

Figyelt kérdés
A barátom el akar menni a gyerek miatt, mert úgy látja, megviseli őt ez az egész. Ebbe nem is szólok bele, bár a gyereknek nem ez a konkrét esemény okoz lelki problémákat, hanem sok minden más is, de ez nem az én dolgom, hanem a szülőké. Viszont nekem semmi kedvem nincs ezt végignézni, számomra tök idegen emberek lesznek ott, a barátom legtöbbjüket ismerni fogja. Igazából én tök kellemetlenül érezném magam, szerintem nekem semmi keresnivalóm nem lesz ezen a rendezvényen. A kedvesemnek viszont ez rosszul esett, mert ő meg nem szeretne egyedül menni. Azt mondta, igazán megtehetnék érte ennyit, holott tudja, hogy egyébként sem kedvelem, ha sok ember van körülöttem, pláne, ha idegenek. Nekem ez egész napra sok lenne (templomi, polgári, lagzi éjszakába nyúlóan). Valószínűleg feszült lennék egész nap, és ezzel az ő kedvét is csak elrontanám, ami meg talán még a gyerekre is kihatna, és ez pont nem hiányzik, elég baj van vele enélkül is.
2014. szept. 30. 23:18
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mindenkit felpontoztam!


17: sajnos nem kifogás az, hogy nagyon apás. Én már tapasztaltam, hogy milyen, teljesen ki tudja magát készíteni néha amiatt, ha nincs ott az apja. Sokkal többet van nála, mint az anyjánál, mert sokszor kezelhetetlen otthon. Segítségre lenne szüksége, de egyelőre húzzák-halasztják. Nagyszülők ha jól tudom nem élnek, a többi rokonnal nem vagyok képben, ez igaz. Biztos megoldható lenne, hogy más foglalkozik a gyerekkel, de a barátom szeretne ottlenni, én ebbe nem is szólok bele.


19: nem tartják a kapcsolatot, csak annyira, hogy megbeszéljék, mikor megy a gyerekért az apja és mikor viszi haza. A párom tudja, hogy valószínűleg azért kapta a meghívót, hogy a gyereket pesztrálja a nap folyamán, hogy ne legyen miatta semmi fennakadás, amit az anyjának és a mostohaapának kéne intézni.


20: 4 múlt a gyerek.

2014. okt. 1. 08:41
 22/37 anonim ***** válasza:
58%
Én elmennék ha a párom megkérne rá.
2014. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
22%
Szia, 20-as vagyok. Szerintem akkor menjetek el. Az utolsó kommentedből kitűnik, hogy sok probléma lehet. Elhiszem, hogy nincs kedved, nekem se lenne, de én megpróbálnám kibírni a helyedben. Úgyis a kisgyerekkel lesztek elfoglalva.
2014. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszokat. Megpróbálunk valami megoldást találni, még van rá időnk, csak érdekelt mások véleménye.
2014. okt. 1. 19:39
 25/37 anonim ***** válasza:
24%

neked rosszul esik, párodnak rosszul esik, jaja.


annak a 4 éves kiscsávónak milyen rosszul esik! alig látja az apját, az anyja a nyakába ver egy nevelőapát (gondolom, milyen sokat foglalkozhat a kisgyerekkel az esküvő miatt), és még meg is kell ünnepelje. Hát énis ki lennék.


nem ismersz ott senkit? a párodat ismered. nagy kaland. Étterembe se mennél el, mert ott se ismersz senkit?

2014. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25: nem tudom, honnan veszed, hogy alig látja az apját. Egy korábbi válaszomban is írtam, hogy többet van nála, mint az anyánál. Van, hogy 1-2 hétig megszakítás nélkül is, főleg, ha az anyjáék elutaznak, ami gyakran fordul elő. Egyébként a nő új párjával jóban van, jókat szokott róla mesélni, jól bánik vele a pasi, szereti őt. Egy ilyen kicsi gyerek elég őszinte, ha rosszul bánnának vele, azt elmondaná az apjának.


Mellesleg egy 4 éves nem hiszem, hogy sokat érez egy esküvő súlyából. Eddig is együtt éltek a férfival, kistesó is van már, neki ez annyit fog jelenteni kb., hogy lesz egy buli. Egyébként az apja ottlesz, így nem értem, miért estél így nekem. Lesz mellette valaki, az édesapja.Én az apja barátnője vagyok, rám nincsen szüksége, hogy mellette álljak a nap folyamán.


Az étterem pedig szerintem kifejezetten hülye példa volt. Oda akkor megy az ember, mikor kedve van hozzá. Ha nincs kedvem kimozdulni, nyilván nem megyek idegen emberek közé. Az esküvő olykor "kötelező" egész napos bájolgást jelent, de szerencsére én abban a helyzetben vagyok, hogy megtehetem, hogy eldöntöm, megyek-e, vagy sem.

2014. okt. 1. 23:22
 27/37 anonim ***** válasza:
86%

Furcsa hogy jelen lesz a párod az esküvőn. De ha nekik így jobb, akkor hajrá. Szerintem ha megy akkor veled lenne jó mennie. Hogy ő se érezze ott szerencsétlenül magát, és ne kérdezgessék hogy neki van-e már valakije. Azért is jó ha ott vagy mert akkor kínos témákat, szitukat nem hoznak fel a vendégek, hanem megcsodálnak téged az új választást....

Ha elmész vele az esküvőre , azt azért mondd el neki hogy furcsa ez a szitu számodra mert te az esküvődön például nem szívesen látnád a volt partnereket. Ezt jó ha időben az eszébe vési.

2014. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Végig olvastam az egészet.

Támadt egy /szerintem/ jó ötletem.

Az találtam ki,hogy menjetek el a szertartásra,majd utána gyertek haza és hozzátok magatokkal a fiúcskát is.

Így elkerülhetnéd a lagzin kialakuló kényes helyzeteket,a párodnak sem kellene bájolognia senkivel és végül,de nem utolsó sorban a kisgyerek is boldog lenne.

Természetesen ezt az anyukával beszéljétek meg jó előre,mert lehet,hogy nem lesz hajlandó odaadni a kisfiút az ő nagy napján.

De ha lenne kis esze,akkor megengedné.

2014. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
furcsának találom hogy el megy a párod az esküvőre.Meghívták egyáltalán? Lehet hogy a volt párja se örűlne neki igazán ha elmenne. Te meg maradj otthon, ha nem akarsz menni. Állj a sarkadra.
2014. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Csak a párod erölteti hogy elmenjetek? Meghívtak mindkettőtöket? Ha téged nem hivtak meg akkor nem illik elmenni.
2014. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!