Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a párotokkal a gyermeke anyjának az esküvőjére?

Figyelt kérdés
A barátom el akar menni a gyerek miatt, mert úgy látja, megviseli őt ez az egész. Ebbe nem is szólok bele, bár a gyereknek nem ez a konkrét esemény okoz lelki problémákat, hanem sok minden más is, de ez nem az én dolgom, hanem a szülőké. Viszont nekem semmi kedvem nincs ezt végignézni, számomra tök idegen emberek lesznek ott, a barátom legtöbbjüket ismerni fogja. Igazából én tök kellemetlenül érezném magam, szerintem nekem semmi keresnivalóm nem lesz ezen a rendezvényen. A kedvesemnek viszont ez rosszul esett, mert ő meg nem szeretne egyedül menni. Azt mondta, igazán megtehetnék érte ennyit, holott tudja, hogy egyébként sem kedvelem, ha sok ember van körülöttem, pláne, ha idegenek. Nekem ez egész napra sok lenne (templomi, polgári, lagzi éjszakába nyúlóan). Valószínűleg feszült lennék egész nap, és ezzel az ő kedvét is csak elrontanám, ami meg talán még a gyerekre is kihatna, és ez pont nem hiányzik, elég baj van vele enélkül is.
2014. szept. 30. 23:18
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
A nő küldött egy meghívót. Nincsenek különösebben jó kapcsolatban, semleges, igazából csak a gyerek miatt beszélnek néha, amúgy ennyi. A nőnek az új kapcsolatból is van már egy néhány hós gyereke, így gondolom jó lenne, ha a párom kezelné a nagyot, ha épp nyűgje van, a nőnek elég lesz a kicsit rendbe rakni ott a fennforgás közepette. Először én sem értettem, hogy miért akar egyáltalán ő elmenni, de a gyerek miatt megértem, valóban nem egyszerű eset. Én nem ismerem a nőt, soha nem találkoztunk még, az esküvő lenne az első alkalom.
2014. szept. 30. 23:57
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem éreznéd jól magad, ne menj. Én jóban vagyok a volt férjemmel, és ő is ott volt a feleségével, a második esküvőmön. Én úgy láttam, jól érezték magukat.
2014. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem lesznek ott más rokonok, akik a nagyobb gyerekre tudnak vigyázni, pl. nagyik, nagynénik, tini/felnőtt unokatesók.

Nem mennék, és szerintem a párodnak sem kéne.

2014. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem elmennek a szertartasra ( polgari,templomi)

ennyivel megtisztelnem a not,megis csak a parom gyermekenek az anyja,de a lagziba mar nem maradnek.

Menj el csak a szertartasra,aztan gyere(gyertek) haza. szerintem ez egy jó megoldás lenne..

2014. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
33%

Nem lesz hosszú a kapcsolatotok, nem működik nálatok az együtt jóban rosszban...

Tudom hihetetlen de egy tartós kapcsolat titka hogy néha megteszünk a párunk kedvéért olyat amihez semmi kedvünk csak azért mert szeretjük és ennek fordítva is így kell működnie.

Maradj csak otthon ha neked az úgy kényelmesebb, ne is foglalkozz vele hogy ő mit szeretne, légy önző; de ne várd el tőle hogy ezek után ő megtegyen neked bármit is.

2014. okt. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
69%

kompromisszum:


Elmész a esküvőre, meg a vacsorára, bájcsevegsz egy órát, és leléptek. Ennyi.


pofavizit megvolt, gyerkőc addigra feloldódik, te is viszonylag könnyen megúszod.

2014. okt. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
58%
Még az is teljesen felesleges, hogy a gyerek apja elmenjen. És fél év kapcsolat után az is egyértelmű, hogy te sincs miért menj. H@lye kifogás, hogy a gyerek apás, lesz ott annyi rokon meg gyerek is gondolom, hogy az apja nélkül is jól fogja magát érezni.
2014. okt. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
Én nem mennék el, morbidnak találom még ötletnek is.
2014. okt. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen szinten tartani a kapcsolatot az ex-el szerintem nem normalis.
2014. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
75%
Én el se tudnám képzelni hogy az exem és a barátnője ott legyen az esküvőmön. Már mások is említették, de nagyszülők, nagynénik, nagybácsik akik rendezzék a gyereket az esküvőn? Lehet írtad és elkerülte a figyelmemet, de hány éves?
2014. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!