Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a párotokkal a gyermeke anyjának az esküvőjére?

Figyelt kérdés
A barátom el akar menni a gyerek miatt, mert úgy látja, megviseli őt ez az egész. Ebbe nem is szólok bele, bár a gyereknek nem ez a konkrét esemény okoz lelki problémákat, hanem sok minden más is, de ez nem az én dolgom, hanem a szülőké. Viszont nekem semmi kedvem nincs ezt végignézni, számomra tök idegen emberek lesznek ott, a barátom legtöbbjüket ismerni fogja. Igazából én tök kellemetlenül érezném magam, szerintem nekem semmi keresnivalóm nem lesz ezen a rendezvényen. A kedvesemnek viszont ez rosszul esett, mert ő meg nem szeretne egyedül menni. Azt mondta, igazán megtehetnék érte ennyit, holott tudja, hogy egyébként sem kedvelem, ha sok ember van körülöttem, pláne, ha idegenek. Nekem ez egész napra sok lenne (templomi, polgári, lagzi éjszakába nyúlóan). Valószínűleg feszült lennék egész nap, és ezzel az ő kedvét is csak elrontanám, ami meg talán még a gyerekre is kihatna, és ez pont nem hiányzik, elég baj van vele enélkül is.
2014. szept. 30. 23:18
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

27: pont ettől tartok... Engem ne csodáljanak meg. Ezt már mondtam neki egyébként, hogy ha eljutunk az esküvőig, én nem szeretném ott látni a gyerek anyját az új családjával. Semmi köze nem lesz ehhez az eseményhez.


28: valóban szimpatikus ötlet, de sajnos kétlem, hogy a gyerek anyja belemenne ebbe, sajnos borzalmas természete van, legalábbis ahogy eddig megismertem párom elmondásai alapján. De majd megpedzegetem az ötletet, köszönöm!


29: természetesen meghívták, ezt írtam is egy korábbi válaszomban.


30: a párom mindenképpen ottlesz, de szeretné, ha én is vele mennék. Egy meghívót kapott postán, nem volt megjelölve, hány főt illet a dolog, de a nő tudja, hogy van barátnője a páromnak, és az esküvői meghívók azért általában úgy működnek, hogy az adott illető a párjával érkezik meg. Én legalábbis eddig akáhány esküvőn voltam, szinte senki nem volt egyedül. Egy 4-5 tagú család is egy meghívót kap, mégis 5-en érkeznek meg vele. Egyébként az én egy főm mindegy lenne számukra teljesen, hogy jelen vagyok-e, vagy nem, nem pici esküvő lesz, így nem is az illik, nem illik része érdekel a dolognak, csak az, hogy nem szeretnék ott lenni, mert nem érdekel az esemény.

2014. okt. 4. 15:45
 32/37 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párod, hogy kérdezze meg a volt nejét, hogy mit szólna ha te is elmennél. ha beleegyezik akkor menj el a szertartásra.
2014. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
általában a lagziba meghívott vendégektől megkérdezik hogy hányan jönnek, ugyanis ültetés szempontjából számít.
2014. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
a volt felesége szerintem nem kivánja a volt párját látni az esküvőjén.Nem is illik oda menni.
2014. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
szerintem elakarsz menni és csak kéreted magad. Nagyon egyedül fogod magad érezni.
2014. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

A nő nem volt a felesége a páromnak. Csak együttvoltak, becsúszott a gyerek és szétmentek. A kedvesem még sosem volt házas, és a nőnek is ez lesz az eső házassága.


Utolsó, ott fogom egyedül érezni magam, vagy ha nem megyek? Melyikre értetted? Szerintem ha elmennék, ott nagyon egyedül érezném magam, unatkoznék, és vágnám a centit, hogy mikor indulunk már haza. Ezért pedig nincs értelme el se indulni.


Ha a nő nem akarná, hogy a párom ottlegyen, egyértelmű, hogy nem küld neki meghívót. Viszont ez igaz, hogy meg kellett volna kérdezniük, hogy egyedül megy-e, az ültetés miatt. Gondolom alapvetőnek gondolták, hogy nem visz senkit, ezért sem kérdeztek rá. Ezzel érvelhetek a páromnak, egy okkal több, amiért nem megyek.

2014. okt. 4. 17:41
 37/37 anonim ***** válasza:

#28 vagyok.

Kérd meg a párodat,hogy az ötletemet beszélje meg az anyukával.

A férjed helyében úgy érvelnék,hogy a gyerkőc este már fáradt,nyűgös és hisztis lesz.Így jobb lenne,ha a kisfiú érdekében elengedné hozzátok.

2014. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!