Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezért lefújnád az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért lefújnád az esküvőt? Hogy fogadnád? Ne mondjam el és reménykedjek, hogy nem derül ki?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépíteni a dolgon, őszinte leszek.

18 évesen külföldre mentem és luxusprostituált voltam. Mellette egyetemre jártam és olyan életszínvonalon éltem ezáltal, amit amúgy sosem tudtam volna megteremteni. Nem arról van szó, hogy a szüleim szegények lennének, mert átlagosan éltünk (nyaranta 2 nyaralás, balatoni nyaraló, télen síelés, nagy családi ház, több autó, stb). De nekem több kellett.

Viszont ma már normális életem van és szeptemberben férjhez megyek. A párom nem tud a múltamról és most van egy kicsi esély arra, hogy kiderüljön...

De Ő és a családja vallásos és nem tudom, hogy erre mi lenne a véleménye. Félek, hogy esetleg így visszalépne.


2015. aug. 20. 11:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mennyivel jobb lesz ha az "Igen" után derül ki!!!


Am a magyar átlag nem az kiscsillag amit annak hiszel! Sajnos!

2015. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Az is lehet, hogyha annyira jól kerestél, hogy a pasi nem is fogja bánni. Sőt még inkább bátorit, hogy állj vissza a melóba, és neki nem kell annyit dolgozni, te meg biztositasz egy jó szinvonalat. Ez attól függ, hogy gondolkozik.
2015. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

Vajon miért is ennyire kamuszagú ez a kérdés?

Amúgy ilyesmi miatt nagyon is elképzelhető, hogy sokan lefújnák az esküvőt.

2015. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Egy hazugságra épülő kapcsolat, milyen szép.. A titkok mindig kiderülnek. Hogy tudtál a szemébe nézni?..
2015. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

Mond el neki. A múltaddal együtt vagy az aki...ha szeret, akkor is kelleni fogsz neki, ha nem akkor csak megkíméled magad pár év vakvágánytól az életedben. Nem beszélve arról, hogy a sok károgó irigy varjúnak kiveszed a kezéből az adu ászt, amivel zsarolhatóvá válhatnál ha hallgatnál.

Harmadsorban pedig: k-ból lesz a legjobb feleség szól a mondás-és milyen igaz:D

2015. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Útolsó sorba pedig, ha már vallásosak, akkor tudniuk kell, hogy Mária Magdaléna is híres prostituált volt a maga idejében, de megismerte Jézust, felhagyott életmódjával és a leghűségesebb követőjévé vált a nők között.

Ezt minden Biblia ismerő ember tudja.

2015. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%

Azon én is nevettem, hogy normális család... Egy átlagos magyar családnak jó, ha egy autóra telik.


A kérdésedre a válasz: Amiről nem tud, az nem fáj. Nem kell feszegetni a múltat. Van már normális állásod, nem? Akkor?

2015. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

hát...

ha ilyen helyzetbe kerülnék (bár nem fogok mert nem akarok :D) akkor ezt biztos hogy a kapcsolat elején tisztáznám minden esetben. még az első együttlét előtt. azért a pasinak van joga eldönteni hogy egy p*ostival le akar-e feküdni.


most mit tud tenni? veled van, szeret, de lehet ez neki tényleg nem fér bele, tehát én azt is megérteném ha szakítana. de ha nem, az ő családjának akkor sem kell megtudnia.


egyébként miért van rá esély, hogy kiderüljön?


én az őszinteség híve vagyok, szóval szerintem el kéne mondanod. 2,5 év igazából nem sok idő, gondolom fiatal is vagy, találhatsz mást.

2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
7%

Ha ezt meghalja egy normális férfi azonnal otthagy.

Mond csak el..

2015. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%

Ezért simán lemondanám az esküvőt. Főleg, ha vallásos is!!

Átlag (?) életszint neked nem volt elég?

2015. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!