Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezért lefújnád az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért lefújnád az esküvőt? Hogy fogadnád? Ne mondjam el és reménykedjek, hogy nem derül ki?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépíteni a dolgon, őszinte leszek.

18 évesen külföldre mentem és luxusprostituált voltam. Mellette egyetemre jártam és olyan életszínvonalon éltem ezáltal, amit amúgy sosem tudtam volna megteremteni. Nem arról van szó, hogy a szüleim szegények lennének, mert átlagosan éltünk (nyaranta 2 nyaralás, balatoni nyaraló, télen síelés, nagy családi ház, több autó, stb). De nekem több kellett.

Viszont ma már normális életem van és szeptemberben férjhez megyek. A párom nem tud a múltamról és most van egy kicsi esély arra, hogy kiderüljön...

De Ő és a családja vallásos és nem tudom, hogy erre mi lenne a véleménye. Félek, hogy esetleg így visszalépne.


2015. aug. 20. 11:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért számít, hogy neked mi az átlag: hogy nem kenyeret meg tejet vettél az egyetemi tandíjon túl ebből a pénzből, hanem luxust. Meg tudtad volna oldani enélkül is, de neked nem volt jó a tisztességes út. Ez más perspektívába helyezi a dolgot.


Mindenesetre mondd el neki, megérdemli. Aztán majd ő eldönti, hogy akarja-e egy ilyen utolsó szajhához kötni az életét.

2015. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%
Drágám, tudod évekkel ezelőtt felkerekedtem szerencsétprobálni.. Luxusprostituált lettem.
2015. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%

te döntésed hogy mit lépsz,hogy elmondod e vagy sem!

Előbb utóbb minden kiszokott derülni általában,de lehet hogy nem minden fog kiderülni.

Sok boldogságot kívánok nektek!

Az a fontos egy kapcsolatban hogy 2 ember szeresse egymást,megértsék egymást.


Amit leírtál az soknak nem átlagos élet,lehet hogy számodra ez volt a megszokott és az átlagos.

Minden jót!

2015. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Kései Sirató ***** válasza:
22%
Nem, nem és nem! Nem szabad elmondanod! Így lesz a legjobb. Hakiderülne, mert mondjuk látna egy fotót,akkor csodálkozvalepődj meg azon, hogy milyen hasonmásod van. Én ezt tenném, tagadnék a végsőkig.
2015. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
18%

Eszedbe se jusson elmondani!!! Elveszited.

Egyutt vagytok,szereted. Pont.

Miert derulne ki? Volt kliensed a kozos ismerosotok??? Ha csak az derul ki,hogy kulfoldon voltal,akkor kamuzz valamit...de el ne mondd,hogy miert! En 14

2015. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25%

Eszedbe se jusson elmondani!!! Elveszited.

Egyutt vagytok,szereted. Pont.

Miert derulne ki? Volt kliensed a kozos ismerosotok??? Ha csak az derul ki,hogy kulfoldon voltal,akkor kamuzz valamit...de el ne mondd,hogy miert! En 8 eve elek boldog hazassagban...de mi se lennenk csalad,ha mindent elmondtam volna! 39 eves vagyok,csodas a parom es szeretjuk egymast! Felejtsd el a multat,koncentralj a jovore!!!

2015. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a múltad éppen eléggé nyomja a saját lelked. Én nem mondanám el. Semmi nem más, mint eddig volt, csak elrontani tudnád az egészet.

Sokan nem képesek túlteni magukat azon sem, hogy a másiknak mennyi pasija volt előtte, ezt szerintem még nehezebb lenne feldolgozni.

Ha "kiderül", tagadj, nevezd rosszindulatú pletykának, ha valahol ott az arcod, akkor mondhatod, hogy visszaéltek vele, leszedték iwiwről/fbról.

2015. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!