Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az örömszülőket nem akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örömszülőket nem akarják esküvő előtt bemutatni egymásnak. Érdemes harcolni ezért?

Figyelt kérdés

Gyerekem 10 hónap múlva házasodik, és nem szeretnének bennünket, örömszülőket összehozni esküvő előtt.

Én már felajánlottam a lányomnak, hogy ide is meghívhatjuk anyós-após jelöltet egy ebédre akár, de a fiatalok nagyon ellenkeznek. (Vannak bajok a másik családban, na de akkor is...)

Közben visszahallottam, hogy a fiú szülei is nehezményezik, hogy nem vagyunk összehozva.

Mindössze 30 km lenne.

Hagyjam, és majd megismerjük egymást az esküvőn? Érdekes lesz bemutatkozni a házasságkötő terem előtt...



2017. szept. 19. 14:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
En tiszteletben tartanam a "gyerekek" donteset.
2017. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%
Mi mast szeretnel meg a masik szulopartol egy "udv, en x vagyok y apukaja"-n kivul? :D
2017. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mondjuk lányom is azt mondja, hogy olyan messze állunk egymástól (a két szülőpár), hogy szerintük úgysem leszünk mi jó barátok a jövőben sem.

Lehet, hogy bennem él még némi illemtudás, vagy micsoda...

(Persze amcsi filmekben simán esküvőn látják egymást először az örömszülők többnyire, de ott vannak távolságok mondjuk.)

2017. szept. 19. 15:03
 4/44 anonim ***** válasza:
69%
Azert mert ok osszehazasodnak, az meg jelenti, hogy nektek baratkoznotok kell. Ez nem illem kerdese.
2017. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
58%
*nem
2017. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
szerintem hagyd. ma mar ennek semmi jelentőssége. anyósom akkor találkozott a szüleimmel, amikor megszületett az első unoka, összefutottak a kórházban. /esküvőnk ket tanús volt/. meg se fordult a fejünkben, hogy be kellene őket is mutatni egymasnak.
2017. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illem kérdése!!! Tiszteletben kell tartani a gyerekek döntését,biztosan megvan az okuk rá,csak ezt nem kötik senki orrára sem! A mi szüleink is csak az esküvőn találkoztak egymással,nekünk is megvolt az okunk arra,hogy ne találkozzanak előtte. Nem kell semmiért sem harcolni,főleg az ő döntésük ellen,tessék szépen örülni a házasságnak és ennyi!!!!!!
2017. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
17%
HARCOLJ!!!!! Trrrralalala!( B+!!!! Max megkérheted a fiatalokat!!!! Vagy atombombát akarsz bevetni?)
2017. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
En tiszteletben tartanam a keresuket.Lesz par kinos pillanatotok az eskuvon es aztan mar a ti dontesetek hogy keresitek-e egymast,hiszen onnantol mar ismerosok vagytok.
2017. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
8-as, ritka bunkó vagy!
2017. szept. 19. 17:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!