Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az örömszülőket nem akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örömszülőket nem akarják esküvő előtt bemutatni egymásnak. Érdemes harcolni ezért?

Figyelt kérdés

Gyerekem 10 hónap múlva házasodik, és nem szeretnének bennünket, örömszülőket összehozni esküvő előtt.

Én már felajánlottam a lányomnak, hogy ide is meghívhatjuk anyós-após jelöltet egy ebédre akár, de a fiatalok nagyon ellenkeznek. (Vannak bajok a másik családban, na de akkor is...)

Közben visszahallottam, hogy a fiú szülei is nehezményezik, hogy nem vagyunk összehozva.

Mindössze 30 km lenne.

Hagyjam, és majd megismerjük egymást az esküvőn? Érdekes lesz bemutatkozni a házasságkötő terem előtt...



2017. szept. 19. 14:56
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

19-nek: Nem engem nem akarnak bemutatni.

A vőlegény anyukájának vannak gondjai (alkohol). Csak nem akartam ennyire kiteregetni.

Én nem tudom, az milyen (absztinens vagyok, férjem is), de gondolom, az sem mindig piás, aki amúgy alkesz.

2017. szept. 20. 11:19
 22/44 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg pedig, ha egy félórás kávé-süti-dumcsizást nem mernek bevállalni így a fiatalok, akkor az esküvő utáni ebéden, ha gond van, ugyanúgy előjön (előjöhet).
2017. szept. 20. 11:21
 23/44 A kérdező kommentje:

De akkor még sztorizgatok: A srác is hozzánk csapódik inkább, ha jönnek, szokta mondani (nem nekem, hanem lányomnak, csak a lányom elmeséli nekem), hogy milyen jó nálatok, senki sem piás, és senki sem ba...sztat senkit (közös ebédeknél).

Amikor a lányom előhozta a srácnak a bemutatást, a srác egyből azt mondta, idézem "Isten őrizz!!!".

De: esküvő utáni ebéden????? Addig napolhatja el.

Gondolom, aki iszik, az sem mindig, mert már meghalt volna, főleg egy nő.

Na, mindegy:(

2017. szept. 20. 11:24
 24/44 anonim ***** válasza:
6%
Ti vagytok a mintacsalád, tökéletesék, akik tökéletesen tisztában vannak az illemmel, tudják mit szabad, hogyan kell élni, nincsenek problémáik. Most olvasd vissza amiket leírtál. :)
2017. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Pia problémáink nincsenek, és jó hangulatban telnek a közös étkezések nálunk.

Ez már trollkodás, hogy írok valamit, és egyből valamelyik végletet próbálja a válaszoló rám erőltetni, mintha én mondtam volna.

Nem mondtam, hogy minta, és tökéletes. Agyonhajszoltak vagyunk, sokat dolgozunk, (szabadúszóként mindketten a férjemmel).

Nem iszunk, nem bagózunk, szeretjük az egyszem lányunkat, nincs értelmetlen cseszegetés nálunk.

Van, akinek már ez a földi paradicsom, szerintem még nem az, de élhető élet.

És nyilván vannak családok, ahol nincs így (hiába értelmiségi család a srác családja is mint mi), ha ott a Mr. alkohol.

Én befejeztem.

2017. szept. 20. 11:34
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

HA megismered majd őket, biztosan rájössz, hogy nem veszítettél semmit azzal, hogy nem forszíroztad a jegyesség alatti bemutatást.

A srácnak jó oka van arra, hogy ezt ne akarja, bízz benne, meg a lányodban!

Manapság egyre gyakrabban fordul elő, hogy az örömszülők először az esküvőn találkoznak, nincs ebben semmi különös, nem vétnek az illemszabályok ellen.

2017. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne harcolj tovább. Elmondták világosan, hogy nem akarják. Még akkor sem lesz igazolva, hogy miért teszed, ha sötike kávéka mellett, összeölelgetve még 1x megkérdezed. Ők elmondták 1x, remélték, hogy felnőtt ember lévén megérted, és nem piszkálod tovább őket érzelmi zsarolással. Sőt így még kínosabb, izzadságszagúbb lesz, meg olyan "jóóóóóvannyunyuka, értem én, de hát anyuci csak jobban tudja, hát mégse lehetne egy icikepicike sütikére meghívni naaaaaaa?"... röhej.


Ilyen illemszabály meg nincs, nem is volt, nem is lesz. És azért ne vegyük ezt egy kalap alá azzal, hogy parasztság hawaii ingben vizsgázni menni.

2017. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

26-nak:

Köszönöm. Te legalább normálisan válaszoltál.

Amúgy tudod, szó szerint ezt mondja a lányom is: "Anya, te és apa nem veszítetek semmit, hidd el."

2017. szept. 20. 14:41
 29/44 A kérdező kommentje:

Egyébként viszont elképesztő ez a sok ellenséges válasz egy teljesen normális kérdésre. Megtűzdelve azzal, hogy biztosan mi vagyunk a Tökéletesék, folytatva azzal, hogy biztosan ENGEM szégyell a lányom (neeeem az alkesz anyósjelöltet, ENGEM), és ezért nem akarják a bemutatkozást.

Döbbenet, hogy milyen lelki nyomorban van itt a többség,szerencsére ez nem az én bajom.

2017. szept. 20. 15:35
 30/44 anonim ***** válasza:
0%
NE törődj a sötét, agyatlan hozzászólókkal! Ha valaki nem tud érdemben segíteni, jobban tenné, ha nem szólna hozzá..
2017. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!