Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány évesen vagyunk a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vagyunk a legszebbek, hogy fehér ruhába öltözzünk és menyasszonyok legyünk?

Figyelt kérdés
Hány évesen mutat még szépen egy nő a hófehér menyasszonyi ruhában? Hány éves kortól hanyagolja a ceremóniát, ha már addig nem tette meg azt? Fiatal menyasszonynak jobb lenni vagy inkább tapasztalt 30 valahány éves bölcs arának? Szerinted egy igazán szép álomesküvőnek része az, hogy a menyasszony feszes bőrű legyen és a húszas éveiben járjon? Meddig várjunk az esküvővel, hány éves korunkig? Az gáz, ha valaki az esküvő után is menni akar majd bulizni, táncolni, szórakozóhelyekre?
2010. jún. 3. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ne félj az esküvüőtől.A házasság nem börtön,sőt, nem is öregszel meg hirtelen.Garantáltan csak egy napot öregszel az esküvőd napjátn.Utána ugyan úgy fog folytatódni az életed mint addig.Legalábbis az életvitelt tekintve.A házasság egy döntés,ami az érzelmeken alapszik,mégpedig hogy szeretnénk ha életünk párja attól kezdve már hivatalosan is hozzánk tartozna,mi pedig hozzá.

Honnan jött ez a kérdésed?Esetleg a szüleidnél látod hogy nem járnak sehova?Az nem a házasságkötésükkor alakult így sztem.Vagy mindig is otthonülők voltak,vagy mikor jöttetek ti a tesóddal(ha van),vagy egyszerűen csak már kiszórakozták magukat.

2010. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják minden menyasszony szép. Biztos azért, mert sugárzik róla a boldogság. Ha ez nem így van, akkor mindegy milyen ruha van rajta, akkor is csúnya. Első házasságnál, és persze gyerek nélkül sztem simán jöhet a fehér ruha. Ha már valakinek gyereke van, és úgy óhajt oltár elé vonulni, akkor túlzásnak tartom. Ha többedik házasság, akkor meg pláne. De az esküvő lényege nem a ruha és a szépség, ezt már többen is írték előttem. A szerelem, egymás megbecsülése, az összetartozás, a hűség sokkal fontosabb. Így akár zsákban is mehetsz. :)

Az pedig, hogyan élitek az életet a házasságkötés után csak rajtatok múlik. A kikapcsolódás, szórakozás mindenkinek fontos a zűrös hétköznapok közepette.

2010. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

huh, en a feher ruha dolgaba hulye felfogasban vagyok,mivel az az ara tisztasagat, artatlansagat hivatott bizonyitani igyhat nem korhoz, inkabb erkolcshoz kotom. Lehet az ara bombasztika, 18 eves ha az eskuvoi vendegeinek fele mar ismeri kivul-belul, gaz a feher ruha. en 2 eve mentem ferjhez, 21 evesen, de bordo ruhaban, ugy ereztem, hogy 1. az inkabb en vagyok, 2. nem csufolom ki a feher szimbolikajat (mi tagadas messze nem voltam mar artatlan)

masik dolog: a kerdes iroja tan 16 eves, hogy azt hiszi a hazassag utan nincs elet? mar gyerekem van, de most is eljarok partizni, haverokkal logni, jo, ritkabban mint hajadon koromban, de ha az ember nem hulyulhet, savanyodhat meg a negy fal kozott.

2010. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki 18 évesen szép szerintem 35 évesen is az és fordítva, ha valaki 30 éves korában nem szép sose volt az, de hogy jön ide az esküvő meg a ruha? Nyilván a hétköznapi önmagához képest akkor mindenki sokkal szebb, mert boldog, meg mert egy egész délelőttöt dolgoztak azon hogy szép legyen.

a bulizáshoz: Nem hinném ,hogy a házas ember halott embert jelentene:)

2010. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20 éves voltam az első esküvőmön, 37 a másodikon. Másodszorra is felvettem a fehér ruhát, sőt, sokkal szebb voltam és és csinosabb. A visszajelzés is az volt, még az idegenektől is. Ja! És nincs egyetlen ráncom sem.... A lányomra meg azt hiszik hogy a testvérem, és mi erre büszkék vagyunk.
2010. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!