Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért házasodik meg annyi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodik meg annyi nő kifejezetten nem normális, sokszor bántalmazó és hímsoviniszta pasival?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek mondtam, hogy gáz a leendő férje, de ő szereti meg hiszi hogy megváltozik (pedig csak romlani szoktak), meg ilyeneket mondott, aztán elég csúnya vége lett a dolognak és válás. Ennyire naivak és vakok annyian, vagy miért van ez?
2010. jún. 12. 01:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
74%

Mert mazoisták..


Sok nő kifejezetten élvezi ha megverik aztán meg seggbekúrják őket..


Más magyarázatot én sem tudok erre azok után hogy nem egyszer látni 2 méteres benga állatokat 45 kilós feleséggel aki majd megszakad ahogy tolja kifelé a púposra rakott bevásárlókocsit a multiból..

2010. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nők nem maguknak ártanak leginkább, hanem a jövőbeli gyerekiknek lesz egy agresszív szeretettelen apja (főleg ha hímsovén apának lánygyereke lesz) és a gyerekek szívnak, sérültek lesznek lelkikleg.
2010. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 10:16-ossal! Sok nő kifejezetten igényli azt, hogy valaki uralkodjon felettük, esetleg tartsanak, féljenek is tőle. Azokkal lelkileg szerintem valami nagyon nincs rendben... Ismerek ilyet, aki azt szeretné, ha a férjével néha lehessen egy kiadósat veszekedni, néha helyre tegye az ember, mert nem jó az neki, hogy az ember mindent megad neki, és mindenben a közös nevezőt keresi.
2010. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg aki nem elt meg ilyen kapcsolatban, az ne itelkezzen! Anno en is azt mondtam, hogy ha egy ujjal is hozzamerne barki, eltornem a kezet. Az ilyen agressziv allat "ferfiak" viszont borzaszto manipulativak es sokszor nem annyira konnyu szabadulni toluk.
2010. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

" Szerintem meg aki nem elt meg ilyen kapcsolatban, az ne itelkezzen! Anno en is azt mondtam, hogy ha egy ujjal is hozzamerne barki, eltornem a kezet. Az ilyen agressziv allat "ferfiak" viszont borzaszto manipulativak es sokszor nem annyira konnyu szabadulni toluk."


Nem ítélkezik senki, csak keressük a miértre a választ. Eleve miért kezd bele egy kapcsolatba annyi nő, olyan manipulatív agressziv beteg állattal.

2010. jún. 17. 13:42
 26/37 A kérdező kommentje:

Sok csaj meg azt mondja, hogy azért van a pasival, aki szemmel láthatóan bántalmazza verbálisan mások előtt, mert ha négyszemközt vannak akkor teljesen más.

Szánalmasak, de nem ítélem el őket csak semmi méltóságuk nincs s totál naivak, hogy ez a kapcsolat jó, meg csak javulhat.

2010. jún. 17. 13:47
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

00:06

De miért hagytad? Miért nem dobtad ki rögtön?

2010. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen...sajnos tényleg ilyen elb*szottul naivak a nők.


Egy okos talpraesett nő 2-3 hónap vagy még annyi sem kell, hogy kiszűrje hogy milyen a hapsi.

Nekem mindjárt az első kapcsolatom egy ilyennel lett: bu*kózott, megakart alázni..persze mindig beszóltam és nem hagytam magamat neki! Ő erre mindig rosszul reagált, sokat veszekedtünk!

Én meg otthagytam. 2 hónapra rá:DDDDD


Soha nem engedtem, hogy uralni akarjanak

Soha sem hittem el, hogy egy faszi változik!

26.L

2010. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Olyan nőket se értem, akik a pasijával együtt fikázzák a pasi exeit, ennyire ostoba, hogy a pasi is azt fogja csinálni vele, vagy már csinálja is?


Nem arra gondolok, mikor van tényleg sok nagyon gáz exbarátnő és azon elmélkednek, bár szerintem az se jó.

2010. jún. 17. 14:44
 30/37 anonim válasza:
42%
Azé vannak velünk az ilyen csajok, mert mellettünk nem unatkoznak, van bennünk élet, és kivétel nélkül isteni szeretők vagyunk hatalmas pénisszel. Hát, ezért. Aztán mikor rájuk jön a gyerekpara, akkor keresnek maguknak egy kisfaszú papucsot.
2010. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!