Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért házasodik meg annyi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodik meg annyi nő kifejezetten nem normális, sokszor bántalmazó és hímsoviniszta pasival?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek mondtam, hogy gáz a leendő férje, de ő szereti meg hiszi hogy megváltozik (pedig csak romlani szoktak), meg ilyeneket mondott, aztán elég csúnya vége lett a dolognak és válás. Ennyire naivak és vakok annyian, vagy miért van ez?
2010. jún. 12. 01:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

A legjellemzőbb indokokat már írták előttem.

A kapcsolatról tudják, hogy sok a hibája, de becsukják a szemüket, mert nem akarják látni annak, és a szeretett férfinak a hibáját. Bár ezt már minden kívülálló tökéletesen látja, hiába próbálják felvilágosítani az adott személyt. Ő sokszor inkább a felvilágosítani kívánó családtagtól, baráttól mond búcsút, mert meg van róla győződve, hogy a boldogsága útjában áll. Az állandó lelki terrort normálisnak találja, mert abban él. Tudja, hogy változtatni nem tud rajta, de beletörődik, mert sokszor úgy gondolják lehetne rosszabb is. (mint pl: fizikai terror, alkoholizmus, drogok).

2010. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vak.
2010. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
azt ők se tudják..
2010. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert a no mindig bizik abban, hogy a ferfi meg fog valtozni, ahogy azt allandoan igergeti. Plusz mert alaassak az onbizalmat,onertekeleset es elhitetik vele, hogy valojaban o valtja ki az allatot a ferfibol. Sajnos tapasztalat, hal' istennek mar csak a mult.


27/N

2010. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

27/N, de ez miért van? rossz gyerekkor vagy mi? amiért így eltűrnek a nők sok mindent, meg amiért naivan várják a változást.

örülök, hogy sikerült kimásznod.

2010. jún. 16. 23:19
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Én egy egyszerű, vidéki de mégis nagyvilágot látott nő vagyok. 3 évet éltem egy érdekes állattal.

Láttam én olyan 5 hónap után, hogy nem vagyunk azonos szellemi súlycsoportban de úgy voltam vele, adok még neki időt, majd meglátjuk... a végén jól belegabalyodtam a dolgokba anyagilag, érzelmileg stb...és ja a naív hülyeség, hogy egy eleve elbacott férfi meg tud változni.

1 évet tűrtem a xarban, mikoris elegem lett abból, hogy iszik, mindenkit megszól, egy db. munkahelyet nem képes megtartani ennek ellenére nagyzol és nőzik, mások elött megaláz ugyanakkor nélkülem életképtelen -v. egy nő nélkül aki megsajnálja. Sok nő azóta is bevette a sírást amit előadott...

Nem tudok választ adni arra, miért voltam vele. De azt meg tudom mondani, hogy én tanultam az esetből és messziről kiszimatolom az ilyen fajtát.

2010. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Csodalatos gyerekkorom volt, szuper a kapcsolatom apukammal-anyukammal, egeszseges onbizalmam van, eros egyeniseg vagyok es talpraesett. Szoval nem az a tipikus aldozat-tipus. A pasimnak pont ez volt a baja, hogy nem tudott oda rakni, ahova akart es akkor utott. Zavarta, hogy en egyetemre jartam, mig o "csak" foiskolat vegzett (ugye milyen hulyeseg?), hogy soha nem idegesitettem fel magam semmin, hogy jol ereztem magam a boromben, hogy vannak igaz barataim. Veressel probalta ervenyesiteni az akaratat. Neki voltak onertekelesi problemai, rossz kapcsolata az apjaval, es egesz egyszeruen minden erejevel azon volt, hogy lehuzzon a sajat szintjere. Sajnos egy idore sikerult is, de aztan szetvaltak utjaink. Azota elvett egy olyan not, akinek ha azt mondja, hogy allj a a sarokba, akkor o odaall. Hat megerdemlik egymast. :)
2010. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az önbizalomhiányos nők állnak össze ilyen férfiakkal általában. Meg néha a nagyon fiatalok, tapasztalatlanok. Nagyon fiatal és tapasztalatlan koromban én is kifogtam egy ilyet, szerencsére elég karakán és határozott egyéniség vagyok, nem nagyon bírom ha megaláznak és belémrúgnak, és 2-3 hónap múlva ott hagytam ezt a primitív embert a francba. Amúgy igaza van az egyik előttem szólónak, az ilyenek mindig találnak egy nőt, akik megsajnálja őket. Mert ezek nagyon szeretik sajnáltatni magukat, a nőben meg felébred az anyaösztön. Tényleg nem tudom, honnan van ennyi ilyen nő, mert hogy néhány előfordul, azt még megértem, de b.asszus ez a jelenség tömeges, és ezek a nők évekig, évtizedekig tűrnek. Ezek a bántalmazó típusú férfiak szerintem jól megtanulták a tipikus hülyítős szövegeket, pl. még soha senki iránt nem éreztem így, te vagy életem szerelme, egész nap rád gondolok blablabla. És nagyon jó színészek, meg nem mondanád róluk, hogy hazudnak. Csajok, nehogy bedőljetek az ilyennek, aki igazán szeret, az csendben szeret, kerüli a nagy szavakat. A szerelmét tetteken (pl. baj esetén kiáll melletted) és a viselkedésén keresztül mutatja meg, nem igénytelen szerelmes filmekből vett ostoba közhelyek szajkózásával.


29/l

2010. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: ezen kívül szerintem a nőkre nagyon rossz hatással vannak a romantikus könyvek (l. júlia, romana és társaik), valamint a klasszikus szerelmes filmek. Mert azok egy nem létező valóságot hitetnek el velük, pl. azt, hogy létezik nagy ő, akihez tűzön-vízen keresztül ragaszkodnod kell, a férfi hajlandó megváltozni a nő kedvéért, nem baj ha elcsattan egy pofon, ha szerelmeskedés követi, gazdag, bunkó aranyifjú vs. szegény tanítónő felállás (a gazdag bunkó természetesen angyallá változik a könyv végére), stb. Aztán sok nő elhiszi, hogy az életben is így működnek a dolgok. Ha egyszer lesz egy lányom, tutira nem fogom neki engedni, hogy ilyeneket olvasson (nekem a szüleim vették! az ilyen könyveket kamaszkoromban), vagy ha mindenképp ilyeneket akar olvasni, nagyon komolyan el fogok beszélgetni vele a ponyvairodalom valósághoz való viszonyáról.
2010. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert azt hiszik, a kedvükért megváltozik a pasi. De ez meg már alapból nem szeretet, mert akit szeretsz, azt elfogadod olyannak, amilyen. (Lehet szeretni az ilyen pasit is, de akkor nem kell arról álmodozni, hogy megváltozik.) Ha meg nem olyannak szereted, akkor nem is őt szereted, hanem egy álomképet. Akkor meg minek hozzámenni, csak maguknak hazudják a szerelmet. Ez meg nem a pasi hibája...

33L

2010. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!